S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
14. únor 2010

bambi, už si asi hladáš pyžamo...idem už teda aj ja..dobrú noc prajem. zajtra idem s Vl. na kardio kontrolu, ktohovie, kolko tam času strávime 😒 😒 a večer učím, učím, náročné pondelky už klasicky 😝 😝 Tak pááá.

bambi09
14. únor 2010

no,neviem,ale sa tu rehníme 😀 😀 😀 už ma brucho bolí 😝 😝
idem aj ja,synátor ráno kluše k MUDr.,kašle jak Turek 😒 😒 ,tak nech niečo naspíme 😝 😝
neviem,kde sú všetky,či majú vášnivú valentínsku noc?? 😅 😕 😀 😀 😀 😀
tak dobrúúúú a pááá zajtra 🙂 😉

bambi09
14. únor 2010

a držím palce na tú kontrolu 😔 😔
dobrúúúúú...

simona55
15. únor 2010

dobre ranko,babule posli te mi mail chcem si skontrolovat ci mi funguje teraz po oprave.dakujem 🙂 😵

bambi09
15. únor 2010

dobré ráno 🙂
simonka,jasné,niečo vyhrabem a pošlem 😵 😉
naša turbomyš je hore od siedmej 🙄 🙄 🙄 ja chcem spáááť 😢 😢 😢 😀

veronkaj
15. únor 2010

dobré ráno babulky,
viem dlho som tu nebola, aspoň ste si odo mňa oddýchli, mám teraz toho veľa a aj tá druhá práca poobede mi dáva zabrať časovo tak robím čo sa dá.

čo máte nové, nemám kedy vás dočitať toľko strán, dá mi niekto stručný prehľad prosím???
a dúfam, že ste všetci zdravý a nie ako ja, mňa to drží, stále kýcham a mám super kašel, ale teplotu už nie.

bambi a spať chcem aj ja neboj a vraj turbomyš

darina60
15. únor 2010

Ahojte, ja som dnes od šiestej v práci, veri, tiež som tu dlho nebola, tak infošky moc nemám. Len že sa tu piekla haruľa som postrehla 😉
V piatok som bola s malým na očkovanie, dobre tam vyvázdal , neplakal len nadával sestričke čo ho pichala. Potom sa urazil, aj na sestričku aj na doktorku a urazený odišiel s balonikom a lízatkom. A vonku mi hovorí, že ta doktorka je horšia ako pani učiteľka. No a od soboty má taký sopel jak fras. A toť čo dobral atb. Hovorí mi, že to má z tej injekcie. Ja neviem, možno to má aj súvis. Tak dnes ostal s ním mm, zajtra babka a dúfam, že v stredu už pôjde do školky.
Veri, bambi akého ste mali Valentína? Alebo to neoslavujete. Mi moc nie, ale dostala som veľkú bombonieru od mm a od mami krásne tulipány v kvetináči. A ešte som sa stihla s mužom aj pochytiť. 😝
Tak dnes som rada, že som v práci a idem makať.Pá zatiaľ

bambi09
15. únor 2010

dariii,verii,ahojte-fakt ste dlho neboli 🙂 😉
dari,sa tu rehlím na tvojom malom 😀 😀 😀 😀 a ako im nadával?? 😅 😅 to je teda fakt číslo-numero uno 😀 😀
naša tiež soplí 🙄 🙄 odkedy vstala,len kýcha 😒 😒 😒 bola vonku včera s mužom a bola v pohode,tak neviem,ale my stále bojujeme s tými stoličkami ☹ ☹ stále plače au,aj ušká si chytá,tak som z toho smutná-je umrnčaná,v noci som jej dala Nurofen,mladému o druhej kalciový sirup,lebo kašle jak starý hrniec,tak super začiatok týždňa-muž je s ním akurát u MUDr. 😒 😒 😒
Valentín v pohode,my nie že oslavujeme nejako extrémne,ale ja vyrábam každý rok všetkým valentínky-srdiečka z fareb.kartónu a naplním dobrotkami,aj mám niektoré odložené 😅 😅 ja som bola obdarovaná erotikuš prádielkom 😀 😀 😀, Rafaelom a pozvaním do cukrárne na kapučíno a koláčik 😅 😵 takže super 🙂 😉
dari,to ma mrzí,že ste sa pochytili,ale hádam nič vážne?? 😕 😕
veronka,ty sa lieč-nemôžeš na jeden-dva dni vypnúť a zaľahnúť?? 😕 😕
a došiel mi mail od lektorky-číííslovky do 1000 precvičiť 🙄 🙄 🙄 😀

veronkaj
15. únor 2010

darinka
no tak to musím uznať malému, drobček no ale naozaj tá injekcia ak to bolo očkovanie na vytvorenie protilátok proti niečomu môže spustiť - urychliť vypuknutie ochorenia. pretože už pred nádchou alebo chrípkou je každý človek 24 hodín bacilonosič, dokonca vtedy ked si dáš aj masáž chrbta urobiť aj to ti spustí - urýchli prejavy.

no a na Valentína ma polovička prekvapila aj ked sme sa o tom bavili že si dáme len nejakú drobnosť, a že obaja uznávame ked sa láska prejavuje priebežne nie jednorázovo ale kúpil mi niečo na seba, a túžila som dlho po kvalitnej voňavke, lebo tú čo mám má už 11 rokov tak som si mohla vybrať a potom sme ešte na druhý večer išli na večeru a čo tam ponúkali tie ruže prehnane drahé zabalené do celofánu aj tú mi kúpil len tak a večer bol pekne ukončený v spálni. a čuduj sa svete aj v nedeľu mi kúpil tulipány lebo vie, že ich mám rada.

takže som bola prekvapená.
a kýchať kýcham a kašel mám úžasný
a to by aj mňa zaujímalo ako im nadával????
a manžel??? no po riti mu dať je málo, poznám to

bambi tak erotikuš prádelko????

bambi09
15. únor 2010
https://www.youtube.com/watch?v=hM3jzlyNIpc


😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. únor 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂

bambuľa,ty si nejaká hyperaktívna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak som včera opät zaspinkala,no včera som tvrdila,že Valentína neslávime,podvečer som sa vtipne zmienila,že kde je čokoláda,a oko ma teda prekvapilo 😀 ,povedal,že čakal,či sa zmienim ,že je Valentín a také pekné veci mi povedal,že som musela maskovať dojatie......hm,takí starí a romantika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. únor 2010
veronkaj
15. únor 2010

bambi tá turbo myš no zasmiala som sa schuti.
ak nájdeš tak daj ešte, keby ja som tak maširovala tak ani auto nepotrebujem 😀

fris - no tak to by sme asi chceli všetky, u nás padla aj milá veta teda len jedna ale aj tak bol pekný víkend.

fris to aký váš kemp????
inak je tam pekne.

frisbee
autor
15. únor 2010

veri,kam chodíme do Talianska 🙂

bambi09
15. únor 2010

friiis,no vidíš,ako nás vedia tí naši chlapi prekvapiť 😀 😀 😀 😉 supeeeer 😉
veri,mne sa páči,ako to skombinovali s tým zvukom-presne to tam napasovali 😀 😀 😀
a teda nálada klesá-mladý má ATB a lístok na ortopédiu-má vyskočené rameno,behá mu to hrozne,ale nebolí-to má už dlhšie a povedal mi to až minulý týždeň-tatár 😠 😠 😒
fris,mrknem ten kempík-tam pôjdeme spolu??raz?? 😀 😀 😅

nikinka008
15. únor 2010

Ahojte babulky 🙂
Ja dnes idem do skoly 😖 aspon trosku odbehnem od malej aj ked nerada 😀 😀

bambi09
15. únor 2010

niki,aspoň trošku vypneš 🙂 😉 len sa nám pekne uč,raz za to budeš vďačná,uvidíš 😵

bambi09
15. únor 2010

friiis,idem šetriť na tú Itáliu,tam ti je kráááásne 😵 😵 😵 takže škrtám kozmetičku,ku kaderníčke ale musím,hmmm 😠 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. únor 2010

bambuľa vrtuľa....to vieš,že ideš,budeme vrtieť riťkami v šatočkách a blázniví Taloši na nás budú trúbiť 😀 😀 😀

niki,pekne sa uč,a hlás sa! 🙂 🙂 🙂

bambi09
15. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teším,keď vytasíme naše 4-ky,budú infarktovať 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. únor 2010

4ky budeme ťahať po piesku 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prdky,dáme si push-up plavky 😀 😀 😀
veronka,trénuj:

https://www.youtube.com/watch?v=f5quY17pbQ8


😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. únor 2010

cafte my sme prisli od doki ,ja som soplava a mala ma zevraj na mandli pravej herpesy alebo co ... nechapem
idem lezat ,toci sa mi cely svet ,doma mam vybuch .vsade tie poondiate kamienky z vonku serem na to dnes aj ked bomba u nas padne ,ja nic nerobim a idem lezat .
Som vam to len skopcila s inej temy nechce sa mi vypisovat ,som unavena

frisbee
autor
15. únor 2010

😀 😀 😀 😀 keď mňa mladá ťahá za ruky na plytčine,aby som orala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vrtuľa,to sme my v tom kruhu? 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. únor 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Jqv9vI0ZFyo


😀 😀 😀 😀 😀
Vladenka moja,no tak ležkaj ☹ ☹ to ma mrzí,že si chorá,pozor na seba aj na Oliverka-škoda,že nie si bližšie,by som ti prišla čajík uvariť,malú povarovať ☹ ☹ ale aj my máme doma lazaret,tak sa nemám čím chváliť 😒 😒
fris,hej,to sme my-trpaslice 😀 😀 a načo opať,však nie si v Číne,aby si ryžu sadila do vody 😀 😀

vladkaz1
15. únor 2010

Bambi dakujem ja som uz lepsie ,no vcera mi bolo na hovado priznam sa ,ale bala som sa co mala ,este ma rano nasral muz jak hovado... tak som isla sama doki s malu a som sebou som nebola 😝

vladkaz1
15. únor 2010

Aj vy sa samozrejme vyliecte 😵

frisbee
autor
15. únor 2010

vladi...preboha,prečo ťa zase nasral? 😕

veronkaj
15. únor 2010

ahoj vladka,
no to že si unavená chápem vzhľadom k brušku ale čo ťa má čo mangel teraz jedovať !!! tak to teda nee

inak bambi, svätá pravda, bude treba začať makať,
a plľúca mám v prdeli, kašlem a bolia ma, a včera sme išli aj s kuťom na prechádzku von, a miestami bolo snehu po kolená no prešli sme skoro 5 kilom. a došli sme unavené jak štence.

vladka oddychuj aj všetci čo ste chorý, mne sa to vypomstilo a teraz sa neviem toho zbaviť.

vladkaz1
15. únor 2010

lebo som chcela rano ist doki k svojej nech mi aspon predpise morsku vodu alebo co na tie sople predsa je to lacnejsie nez si kupis v lekarni a nehc ma pozrie aby mi to nesadlo na pluca ,to neni sranda a nesiel somnou ... akoze pekne sa namna vysral ... nechcel aby som bezala hned s malu dokine ,ked ma len teplotu ale zlakla som sa ked ani jest nechcela a to je u nej teda uz co povedat ked nepapka .... tak sme sa nezhodli a som sa nasrala a isla som len s malu ,aj ked mam len probiotika som kludna ..