S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. bře 2010

hm,tak ja s matkou už 8.my rok 😝

bambi09
9. bře 2010

fris ☹ ☹ ☹ ☹ 😒 ale niekedy sa inak nedá 😔 😔

bambi09
9. bře 2010

a teda dokončím tie naše dobrodružstvá 😝 😝 ...
v KE sme boli cca do 15:30,potom sme za Šacou videli tú čierňavu,čo sa na nás valila mali sme dosť,zo slnka do sneženia,Soroška celá pod snehom a to sme išli v piatok a nebol tam už ani gram snehu 😒 😒
tak sme to nejako prešli-skoro krokom 😝 😝 ešte sme išli po úplne neznámej ceste,z Rožňavy do Lubeníka na jednu sľúbenú návštevu,to sa už nedalo odvolať 😝 😝 tam kopa snehu na ceste,cestári nikde,išli sme krokom cez lesy,videli auto,čo skončilo na streche 😝 😝 míňali sme sanitku,policajtov aj hasičov,mali sme malé dierky v riťke 😝 😝 😝 bola to veľmi príjemná návšteva 😵 😵 len sme odtiaľ vyrazili pred siedmou,potrebovali sme sa dostať do Tornale na R-ku,no to bol jeden horor,samé dediny,sneh na ceste a husté sneženie-mali sme bobky 😝 😝 vôbec sme netušili,kde sme a kde nás cesta zavedie 😕 😕 mali sme navigáciu,lae tá nás teda povodila po všetkých zapadnutých dedinkách 😒 😒 😒
nejako sa nám podarilo dostať na hlavnú a dostať sa do Rimavskej,muž normálne zvažoval,že prespíme niekde v motoreste a ráno budeme pokračovať,to bola fakt hrozná cesta,nebolo vidno na 2 metre a išli sme krokom 😝 😝
na pumpe v Rimavskej sme si dali kávu a bola bojová porada,čo ďalej,obili sme z auta kilá snehu,najedli sme sa,prebalila som v bojových podmienkach posranú malú 😅 😅,dala som jej didať a vyrazili sme ďalej s malou dušičkou,cesta hrozná,neodhrabaná,neposypaná a ďalej husto snežilo,obchádzali sme skrížené kamióny a "frajerov" na letných gumách 😠 😠 😖 ,čo zostali visieť pod kopcom,malá našťastie potom spala až za TT,tak aspoň že to,ale po Kriváň,Detvu to bol des a hrúza,som fris písala,nech sa modlí 😅 😅
a v správach nič,len dopravný servis hlásil tieto problémy 😖 😖
od Detvy prestalo snežiť a potom už ani vločka,suché cesty,tak sme hnali,no,predpisy-nepredpisy,išli sme 130 🤐
domov sme dorazili cca o 1:30,unavení,ako psi,vybalili sme najnutnejšie veci a zaľahli sme presne o 3:33 😝 😝
syn nešiel do školy,to by zaspal na lavici 😅 😅
ráno sa suseda muža pýtala,či sme boli v Alpách 😀 😀 😀 toľko sme mali na aute snehu 😅 😅
ono ešte aj mrzlo,tak muž musel obíjať stierače,mali sme na nich kilo ľadu 😝 😝
skoro sme sa dočúrali,od Rimavskej sme nestáli nikde,až doma,vystúpila som z auta a nohy sa mi klepali,jak po pôrode,ešte aj keď som si ľahla som sa klepala,dúfam,že toto už tak skoro nezažijem 😔 😔 😔
ešte furt sa z toho dávame dokopy,muž chudák musel v pondelok do roboty,kolega si zobral sexuálne voľno,tak musel 😝 😝 😝 som ho ľutovala,ale čo sa dá robiť 😝 😝
tak to je tak cca všetko-amen 😀 😀 😀

frisbee
autor
9. bře 2010

bambuľa,ja by som prepala v motoreste,to je o život 😕

bambi09
9. bře 2010

no,ja som nechcela,to vieš,čo ak ti auto vykradnú??nespala by som tak či tak a mali sme tam mäso v prenosnej chladničke 😝 😝 😝

frisbee
autor
9. bře 2010

mäso by vydržalo v tej zime....ja som bola vždy na nervy,keď som v kalamite jazdila z práce,polhodinová cesta mi tvala dve hodiny,sama na cese a vždy som si išla poplakať na benzínku,čo je od nás asi 8km,ale za ňou je najhorší úsek do kopca,keď uberieš plyn,už sa hore nedostaneš..no nervy..keby doma nečakali hladní psi,tak spím niekde v hoteli v Znojme..a vieš čo,s deťmi ste určite mali nervy,aby sa nič nestalo.

frisbee
autor
9. bře 2010

ha,strácam písmená

bambi09
9. bře 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no,boli to nervy,ale po Detve už super cesta,tak sme si povedali,že už kedy dorazíme je nám jedno,ale nech sme už doma-vo svojej milovanej posteli 😅 😅 malá spala,tak to šlo,keby hučala,tak sa scvoknem 😝 😝 😝 a teda to dochádzanie v zime je fakt o držku 😒 😒 😒 ale keď nemáš inú možnosť... 😢 😢

frisbee
autor
9. bře 2010

no už je to za vami 🙂

bambi09
9. bře 2010

tak,prežili sme a to je hlavné 😀 😀 😀

veronkaj
10. bře 2010

dobré ráno
som len tak na skok, myslím na Vás len sa akosi nemám kedy zastaviť, ale v apríli sa to zlepší,

ja len aby ste vedeli že by som sa k vám rada do diskusie vrátila teda ak ma ešte po takej absencii vezmete späť.
pa

frisbee
autor
10. bře 2010

ahojte,baby 🙂 🙂 🙂 🙂

veri,máš práce nad hlavu,čo? 😕

vladkaz1
10. bře 2010

cafte som doma ,poradna dobre dopadla ,maly je uz dole hlavu ,tak pohoda a ze trpnu mi nohy preto ze jem slane veci ... no mne sa ani nezda

frisbee
autor
10. bře 2010

vladenka,no vidíš to,tak už máš pokojnú dušičku,čo? 🙂

vladkaz1
10. bře 2010

ale ja som mala aj pred moja ,len este na sono 25 teho potom budem pokojna a mam si ist vybavit nastup na matersku lebo uz 26 teho marca mi vychadza materska na maleho .

langkofel
10. bře 2010

Dobre ranko, no bambi som citala tu vasu cestu a teraz mi to tak trklo, ze ja sama chodim s malou domou na sk skoro 800km, ludia sa vzdy cuduju a ja som nechapala comu....ale aj ja som si na cestach uz uzila svoje...len tym ze musim sediet za volantom sama, ze nemam nijaku pomoc, mi casto ani nenapadne sa triast...retaze mam vzdy v kufry cez zimu a tak som uz zvyknuta...

Ale ti verim ako vam muselo byt, ja by som tiez asi bola zostala dakde spat ako sa poznam...

frisbee
autor
10. bře 2010

langoška,my jazdíme s mladou do Talianska až dolu do Marche,striedame sa asi po 4 hodinách,cesta trvá 15 hodín a je to teda makačka..no klobúk dolu,že to zvládaš sama.Jazdíš po diaľnici na Viedeň?Klobúk dolu teda. 😉

vladkaz1
10. bře 2010

len na skok som ,mala si sama umyva auta ,tenisky furt nic akoze neporazi ma?

veronkaj
10. bře 2010

fris máš pravdu vyše hlavy ráno štartujem z domu o 6 a večer končím so všetkým medzi 21-23 hod a pri tom ešte stíham navariť aby neumreli.

babulky naozaj teraz neviem čo skôr,
ale ked budem môcť ozvem sa.

jalao
10. bře 2010

nazdar defcice, nazdar Bambula, tak citam tvoje pribehy z ciest 🙂 , za 3 dni ste toho stihli jak niekto za mesiac, clovece - aj pekne, aj nie pekne 😠 Hlavne fakt, ze ten drobec to zvladol a nerucal za chrbtami, lebo to by ste uz asi fakt motorestik hladali...
Aj tu je strasne chladno, ani nie vela minus, ale tak pocitovo, stale akysi arkticky vzduch, hoci slniecko.
Ja mam milion prace, teraz sa sef chvilu zavrel, tak som bola zvedava, co nove sa udialo v debate.
Vladi, super, ze zabco huncut uz je hore nohaama 😀 , mne sa mala pretocila az v 8mesiaci a to sa stalo na ulici, tak som skoro spadla na chodniku, lebo to bol otrasny tlak, jak taka mala velryba ked plesne chvostikom 😀 😀
Simi a ty napis, ze jakto, ze sa tak rychlo mladi otocili z cesty...vieme, ze si rada, vidis, vsetko nakoniec nejako dopadne... 😉 😉

vladkaz1
10. bře 2010

ahojte som doma s posty dosli mi tenisky ,ta koza postarka mi to nedoniesla doporucene ale musela som ist pre to osobne chapete? a este tam bolo na listku od postarky posrate moje meno miesto Kanova kanyova ... tak len na dobre slovo mi to odovzdala na balikovom ... a na dobierke este bolo zle vypisane cisielko 😔 tenisky pekne som spokojna 😀

jalao
10. bře 2010

no Vladi, dockala si sa. pisala som ti aj vyssie 🙂 🙂

vladkaz1
10. bře 2010

aha necitala som prepac mala mi rabuje penazenku musim

simona55
10. bře 2010

ahojte, jalo akoze sa vratili? no oni ledva pondelok vecer odisli,a rano uz boli spet 🙂 no som sa velmi potesila,ale zaroven mi bolo luto svatkovcov ved maju jedneho syna, a ani on nieje ochotni snimi zostat , ja som sa snimi pozhovarala tam u nich ze co ako si to predstavuju,a oni a hlavne zatko vyhlasil pred rodicmi ze je mu tam neni dobre neciti to rodine puto co je unas. ja ze dieta ja zato nemozem mojim detom som dala vychovu , teplo domova jednoducho citia ze ich milujem nadovsetko. 🙂 🙂 a oni ani nepocuvali co im vravim a uz sedeli v aute uz len nech ideme k nam domou. no ale svatka len dceru vynileboze to ona je navine ze tam nechu zostat,ved to je normalne ved kto iny ako nevestys u iba tie najhorsie. 😒 bambi kolko KM ste najazdili? odkial je tm?

nikinka008
10. bře 2010

Ahojte koceny 😀
teo,dnes som urobila toho lososa na masielku so zemiakmy v rure,a je to vyyyyyborne 😀 😀
bambulka,to je smutne co si pisala o manzelovej rodine ☹ co uz narobis to je zivot 😖 ,super ze mala tu cestu zvladla mne mala plakala tiez raz celu cestu v aute asi 2 hodiny 😔 to uz som mala chut vyskocit 😀 😀 a s vanjuskou bolo dobre hovoris? 😀 sa nezda opit ta chcela 😀 😀
vladka,tak vidis ze vsetko je v poriadku,macko sa otocil 😅 a ake tenisky si si objednala?to cez internet? 😕
veri,skoda ze mas tolko prace ze nevies co skor 😖
Vcera sme boli na nakup v tescu 2 hodiny tam a spat som bola hotova 😀 😀 😝 uz chceeeeeeeeeeeeeeem auto 🙄 ...u nas od rana pekne svieti slniecko 7 stupne ale este stale citit taky chladny vzduch 😠 pojdem za chvilu von s malou ale ktovie ci mi bude chciet spat len pred hodinou vstala ale tak uvidime aspon sa prejdeme 😅 vcera tahala rekord spala od pol 11 do pol 2 to sa nam este nestalo potom uz nespala to sme boli v tom meste a o 9 tu este lietala a blaznila sa 😔 😀
Mm spi na gauci a mala zobrala lyzicku a buchala o stol 😀 😀 tak jej ju zobral 😀 😀 😅
Vcera uhoreckaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

nikinka008
10. bře 2010

Ahoj simonka,to je dobre ze sa vratili,ja by som tiez dlho nevydrzala u svokrovcov nie ze by boli zly ale casto je tam u nich husta atmosfera a to by nebolo na moje nervy 😠 😖
simi a preco si si dala prec foto?zase ta niekto otravoval? 😠

nikinka008
10. bře 2010

inac mne sa neda dostat na novom konikovy do nasej skupiny ? 😕 😕 😅

langkofel
10. bře 2010

caute kocice 😉 ,

musim ist varit krupicnu kasu, mala si nakazala na veceru 😝
Potom dojdem, dufam ze tu dakdo bude vecer

nikinka008
10. bře 2010

langoska,a kolko ma tvoja dcera? 🙂

vladkaz1
10. bře 2010

ahojte Niki Nike som si objednala som spokojna biele s fijalkovu take decentne ,som spokojna ..
nemam cas neni mi nejako dobre a tak