S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. zář 2009

tak veru,my sme mohli mať v KE byt zadara,ale svokruša nechcela zapojiť svoje konexie 😀 😀 😀 serkali na nás od začiatku,pritom muž je jej jediné dieťa ☹
keby som mala od začiatku vlastný byt,aj malý,v živote by som sem nešla,ale muž nejako dostal prácu,kde sa až neskôr dozvedel,že "základňa" je v BA a musel chodiť na týždňovky,čo nám nevyhovovalo,tak sme sa rozhodli byť spolu a odísť preč 😝

vanja
4. zář 2009

tak svokry si nevyberáš
a domov je tam, kde máš rodinu 🙂

bambi09
4. zář 2009

presne,preto som odišla za mužom 🙂 😉 aby sme žili ako rodina 🙂
a kde je zvyšok trpaslíkov?? vladka,darinka,simonka??
vladi,malá bude kočka v tých vecičkách,čistá maminka 😀 😀 😉

vanja
4. zář 2009

tak dúfam, že to tu ožije aj večer, žedajaké trpaslíčky prídu
vladi kým nie si taká maniačka na nakupovanie vecí ako v tej téme.......

bambi09
4. zář 2009

vladka má balíček za 30 euro,to je fakt za facku,keď aj bundičky a veci na zimu sú tam 🙂 😉
ja na malú rada kupujem,ani to nestíha vynosiť 😅 😅 a mladému podľa potreby,len už si vyberá sám,občas sa mu trafíme do vkusu 😀 😀 😀

vanja
4. zář 2009

hej čítala som, to je dobré, že má od koho, ja mám ešte spústu vecí po staršej, sem tam dačo kúpim, len čo treba, lebo aj podostávala, keď prišla návšteva, no ale staršej už musím kupovať. Keď bola menšia tak do 6 rokov, tak som tiež veľa nekupovala, lebo všetko mala po 2 sesterniciach, ktoré boli staršie. Takže aspoň tam som nemala veľké výdavky.
Bambi budem končiť, prídem večer, keď sa vrátime z manželovej fušky. 😀 😀 😀
čauko

bambi09
4. zář 2009

aj ja idem,malá je mrzutá,papá večer 🙂 😉

vladkaz1
4. zář 2009

jaj kocky dakujem kym som vas docitala ,ano balik bol za 33E a kopec svetrov, triceniek ,nohavice teplaky kabat, bunda , sandalky nike na buduci rok ,fakt a vsetko za facku Kus 50 sk .. 😀 ,takze sa oplati ,ale cizmicky kupuje nove a to je taka vec .. pre mna hakliva ..
Bambi no nemali ste to lahke veru aj my sme tak nebojsa stale zili, jaj aj ja sa teskam ked budeme mat svoj domcek .. raz mozno do 6 tich R. dufajme ...
Vanja mas cistu pravdu ,moja rec bud bohaty rodicia ...alebo vsetko vlastnymi rukami a silami 😖 tak tak ,ale ja radsej ta druha volba aj ked niekedy ani ta prva nieje na skodu .. 🙂

simona55
4. zář 2009

ahojte stymi rodicmi je niekedy tazke, ani mne nikto nepomohol, ani teraz ani predtim, 😒 ale neva ja vzdy vravim ked moje deti budu vtej situacii tak ja im pomozem, lebo viem aky je to pocit ked si, sama navsetko.aj my sme si braly hypo iba teraz nedavno takze musime makat ,makat a makat.

bambi09
4. zář 2009

simonka,presne tak,my s mužom sme sa naučili spoliehať sami na seba,máme len to,čo si sami zarobíme,občas mama nieo prihodí,keď sa jej zadarí ušetriť,ale to nebýva často,ale som jej za to vďačná,to odkladáme,aby bola železná rezerva,občas na ňu musíme siahnuť,ale tak čo už 😒 a ešte mladý občas niečo zarobil v reklamách,ale žiadne horibilné sumy,to sme mu tiež odkladali,len keď sa kupoval byt,tak sme tie korunky použili,tak teraz sa snažíme mu to odložiť,aby mal na štúdium a niečo do života 🙂 😉
ja tiež hovorím,že som tu pre svoje deti,čokoľvek budú potrebovať,keď uvidím,že žijú ako slušní a poriadni ľudia-pomôžem,na alkohol a také veci,to by som nedala 😒
veď uvidíme,čo nám ten život prinesie... 😉

vladkaz1
4. zář 2009

bambi moje slova!

bambi09
4. zář 2009

ženy,kde ste??piatok večer,prší,čo všetky sexujete?? 😀 😀 😀 nechajte si to na noc a poďte klábosiť,idem mrknúť,aké má fris počasie 😝

vladkaz1
4. zář 2009

ja som sama bambi nemam silu dolahla uz namna choroba svrbia ma oci som ko prepac ☹

bambi09
4. zář 2009

vladka,čo si už aj Ty choručká??to hádam nie?? ☹ ☹ ☹ choď si ľahnúť a odpočívaj,čo je toľko chorôb všade?? ☹ 😒

vladkaz1
4. zář 2009

ano som este rano ma pobolievalo len hrdlo a teraz ledvaj kukam idem spinkat dobru nocku 😵

bambi09
4. zář 2009

vladka,dobrú a rýchlo sa nám vylieč 🙂 🙂 🙂 nech tu s nami klábosíš 🙂 😉 dúfam,že aspoň šéfka príde na nočnú,ja musím stráviť večeru-segedín 😀 ,tak môžem byť dlhšie 😀 😀 😀 pá moja

vanja
4. zář 2009

čauko bambi som tu,
no vidíš vladka malá aj manžel už sv poriadku, a teraz to na teba preskočilo, tak sa kuríruj a skoré uzdravenie
simonka, ty si už tak dlho nebola na nočnej, že až.predtým si chodila častejšie. musíš sa polepšiť.
bambi a fris má aké počasie?
Unás už tiež začalo pršať.

vanja
4. zář 2009

spíte? 🙂

vladkaz1
4. zář 2009

jaj baby nemozem spinkat ale uz dojde MM dnes sme sa pohadali a ani doma nejedol obed dojde hladny jak vlk jeho chyba 😀 😝 .. nevadi .. bola som mrzuta lebo som zaspala o stvrt na 4 teda do vtedy som bola hore lebo chrapal jak stary tur .. a nedalo sa spat len som ho drgala .. potom mala hore rano ma sice nechali spat do 10 tej ale nalada pod psa uz zostala

vanja
4. zář 2009

vladka ty toho svojho zničíš, len sa s ním hádaš, a on je tak na teba naviazaný že až. že ti všetko prepáči. 😀 😀 😀

bambi09
4. zář 2009

tu som ženuše,muž mi spustil na notebooku nejaké updaty,tak nemôžem ťukať,som u syna na PC a ani poriadne písať neviem na tejto klávesnici 😀 😀 😀 😝
vladi,tak keď príde miláčik,tak cmuky-cmuk,papaníčko mu daj a šup do postieľky a potiť sa na jeho tele 😀 😀 😉
netreba sa dlho hnevať 😉 inak môj tiež niekedy píli,že len s ním trasiem 😀 😀 😀

vladkaz1
4. zář 2009

jak vies ze je namna naviazany? hmm? vsetko mi prepaci, citis to z nas? 😀 ked mi odpovies potom sa vyjadrim ci to tak je 😀

vanja
4. zář 2009

no jasne že cítim, veď kde by našiel takú super manželku ako teba? 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja svojmu stále hovorím, že buď rád, že som ťa spratala z cesty, lebo ešte tam dodnes stojíš a čakáš, ktorá príde a zoberie si ťa. 😀 😀 😀

vladkaz1
4. zář 2009

co ja viem ja si myslim ze si zvykol ze som taka striga a ja som si zas zvykla ze on je flegmos .. tak ja sa vyhucim vyfrflem a je mi dobre ja sa neviem hnevat .. ale dnes ma nasral lebo som ho posielala kupit vajcia ze spravim leco a on hnil za ziva .. a bolo uz malo sote isiel si nakladat a mne povedal ze si pojdem kupit salamik 😝 akoze chapete? to ma nasralo ze ja si navarim upracem umyjem nalozim umyjem zas .. a on mi povie ze nech si kupim salamik ?a on napapkany spokojny no prd som mu povedala ze ked nekupi tie vajcia tak nech je hladny ze to je moj obed .. 😀 zjedol 2 hrusky ani sa toho nedotkol .. a vajcia kupit nesiel az ja vecer budem ho robit zajtra .. no .. jeho problem ked je taky tvrdohlavy ale medzi dvermi uz mi daval bocu a rehnil sa 😀

vanja
4. zář 2009

a tak to má byť, načo sa hnevať, ved život je taký krátky.
Ja som zase taká, že sa viem uraziť a nerozprávam sa iba to čo treba a som urazená. No a môj manžel sa nevie hnevať, on tiež hneď príde a už sa začne okolo mňa točiť, až kým sa neusmejem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
4. zář 2009

ano? usievate sa na saba? my ani neviem ako .. ked sme fakt vela pohnevany moj robi akoze nic pride a nieco chce alebo sa pyta .. ale ja ignorujem ..
ale zas ked nieco len taka vymena mala.. tak sa na seba kukneme a smejeme sa tak isto .. 😀 ale ja sa urazat viem teda statocne 😀

vanja
4. zář 2009

no veď nech si nemyslia ,že to len tak, že nás naserú a potom že akože nič 😀 😀 😀 😀 😀
baby idem spať, tak dobrú noc
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

bambi09
4. zář 2009

vanja,zas zdrháš?? 😀
u nás tiež boli hnevy,ale už ma to nebaví,čím som staršia,tým menej sa hádame 😅 😅 😅 taká poriadna hádka už nebola hádam 4 mesiace 😉 klop,klop,klop 😀 😀 😀

bambi09
4. zář 2009

dobrú noc všetkým neposlušným trpasliciam 😀
však dočkajte,keď sa šéftrpaslica vráti,nabonzujem 😀 😀 😀 a mali bzy tam mať ešte pekne,čo som pozerala počasie v Taliansku 😅 😅 nech im to vydrží,tu lialo poobede pekne,sme lebedili na našom letisku 😅 😅

vladkaz1
4. zář 2009

oki kocky prajem krasnu noc .. uz prisiel Mm a akurat mi vravi ze som mala kupit citrony ked som chora ma to nenapadlo