S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
29. zář 2009

frisbee... 😀 ...a nerobis opatrovatelske sluzby? 😀 😀 ..ti dam toho mojho certa postrazit 😀 😀 ...ale ano je to buchticka 😀 ale ona to vybehaa ked zacneme chodit 😕 😀

frisbee
autor
29. zář 2009

ale to je také bábetkovské telíčko,ja sa furt dívam na fotky mojej dcéry,keď bola malá,také ručičky a nožičky mala asi do 4.rokov,furt som to mačkala 😀 😀 😀 .kľudne postrážim,akurát spievam deťom neslušné ľudové pesničky 😀

bambi09
29. zář 2009

nikinka,aj mňa bolievala kedysi z vína hlava,z niektorého 🙄 🙄
a dobre si urobila,aj ja som včera robila buditeľskú činnosť 😀 😀 😀 😉 a uvar bryndzovie halušky na anglický spôsob 😀 😀 😀 s anglickou slaninkou 😅 😅
fris,docvičákované???ja som dnes zabudla na aerobik 😅 😅 😅 😕
a strážiť prídeš aj k nám,platí???neslušné pesničky mi nevadia 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. zář 2009

tak som bola roztržitá,že som jednému zabudla dať obojok,naštastie tam nik nebol 😀 😀 😀 .sme si zabehali,zacvičili a spia chlapci jak zabití 😀
postrážim,ale potom sa nečudujte 😀 😀 😀 😀 ...hej Johny,nechytaj ma za citróny 😀 😀 😀

bambi09
29. zář 2009

fris a z čoho si bola roztržitá?? 😕 😕
môj chlap pozerá majora Zemana,ja čakám na Anglického pacienta k žehleniu 😝 😝 😝
ešte sa motám po kuchyni a idem na to žehlenie 🙄

frisbee
autor
29. zář 2009

no pretože oni to poznajú,že idú von a robia bordel,a ja ako som sa ponáhľala,tak som odišla bez obojku.

nikinka008
29. zář 2009

frisbee...nevadiiiiii 😀 kludne spievaj 😎 😀 ....ja si tiez sem tam pozriem aka bola malicka ked sa narodila ☹ ked to tak rychle ti rastie pred ocami 😕 😕 ☹ ☹ ☹

nikinka008
29. zář 2009

aj ja som dnes stihla pred vecerom dozehlit 😝 😝 ..a dalsie pradlo je na vesiaku....nekonecny pribeh 😅 😕 😀 ..

nikinka008
29. zář 2009

vladii a ty sa ako citis??este ti je zle? ☹ chudatko ☹ ...mne tiez bolo tak zle prve 2 mesiace ze som nestihala dojst ani na wc 😀 😅 ...no strasne 😒 juuj ale tesim sa stebou 😉 😉

nikinka008
29. zář 2009

bambi09...bolest hlavy konecne ustupila 😖 uz som myslela ze mi nezaberu ani tabletky 😝 ...neviem ci dnes budem muza budit 😀 este je hore, 😀 😀

bambi09
29. zář 2009

niki,keď je muž hore,nebuď ho,len dohliadni,aby nezaspal 😀 😀 😀 to stačí 😉
a veru,rastú nám tie naše púčiky pred očami,ja mám v živej pamäti,ako som sa prebrala po pôrode a potom ako som to moje malé chudučké vtáčatko,dva a pol kilové prvý krát prebaľovala,že sa mi chcelo plakať,nožičky,jak triesočky,pršteky ako zápalky a teraz??torpédo 😀 😀 😀 má len cez 9kg,je drobná,ale chutnučká 🙂 🙂 😉
a dobre,že hlava už nebolí,to je potom človek nanič,keď bolí,auuu ☹ ☹
a ten nekonečný príbeh-to máš pravdu,jedno ožehlíš,ďalšie sušíš,ešte jedno perieš a kôš na špinavé sa veselo plní denno-denne 😝 😝 😝 🙄
ženy mi zdrhli z trojky,už sa vypísali,tak idem aj ja peč 😀 😀 😀
dobrú noc a Julke a Darinke dobré ráno 🙂 🙂 😉

jalao
30. zář 2009

Dobre uprsane ranko! 🙂 🙂

darina60
30. zář 2009

Dobré ránko aj odo mna upršané 😀 😀 Do kelu zas si ma predbehla 😀 😀

jalao
30. zář 2009

dari, som tu od siedmej!! ☹

darina60
30. zář 2009

No ja chodím až pred pol ôsmou, tak som nemala šancu, zajtra počkaj aspon do osmej dobre 😀

jalao
30. zář 2009

no tak teda dobre... 😒 😒 😒

😀

darina60
30. zář 2009

TO je ale radosti, že 😀 😀 😀 Zas tu budeme len mi dve, či čo???

jalao
30. zář 2009

mozno aj ano, ale co uz...Friska chodi na nejake zacviky ( asi uz do prace) a ostatne su sice doma, ale asi maju povinnosti. Ja ked som doma, PC ma teda takmer vobec nezaujima, a naviac, decka sa na nom dokola striedaju, aj najmensia tam uz ma akusi hru Rexika, co tam doplna nejake ulohy a vzdy ju tam ten hlas pochvali, ked to spravne doplni, je to celkom edukativna hra 😉 😉 Ja som vecer bola chvilu u segry, oprala som, ponahanala s deckami ulohy trochu, vecer som este na plechu upiekla pizzu, ale cesto mi akosik nenakyslo, tak to nie je az take REPRE, ako som mienila, ale vonal krasne cesnakom cely byt 😅 😅 😅 Aj sem som si na obed kus priniesla, lebo dnes nemam obed orazeny. 🙂

darina60
30. zář 2009

však nevadí,vystačíme si sami, zatial 😉 😉 aj ja som doma málo na počítači, ozaj link na toho rexika sa ti nedá poslať, či to nie je z internetu, malý by si ho určite rád zahral. On chodí s dcérou, ale len občas, našťastie ju počítač až tak moc nebaví, ona je po mne , rada číta knihy 😀 😀 Ja som robila na večeru bryndzovú nátierku, bryndzu doniesol muž zo služobky takú origoš zo salaša, to sa nedá porovnať s tou z obchodu 🙂

jalao
30. zář 2009

no, aj my si chodievame kupovat ovci syr tuto kusok do jednej dedinky na druzstvo, taky fajnovy udeny, v obchode to nekupim...ale uz mavaju menej, ovecky menej mliecka maju, tak v nedelu sme odisli s dlhym nosom, vraj len na objednavku 😒 😒 😒 . A maju v ponuke aj bryndzu. Najblizsie chcem robit halusky, tak aj tu bryndzu kupime....vravis, ze to je original, co? 🙂 🙂
Rexik neviem veru, ako funguje, ci je na CD, alebo stiahnuty, ved sa spytam.
tuto sobotu ma moja 11rocna pozvanych kamosov na party, tak v sobotu mame podvecer o program postarane... 🙄 🙄

frisbee
autor
30. zář 2009

ahojte,moje,tak som úplný blb,večer som naprogramovala tv,aby vypol za hodinu a pol,a teraz mi nejde zapnúť,a neviem dostať fotky z fotogalérie windows na plochu,pritom to inokedy normálne robím,asi nemám iq,ani icq

jalao
30. zář 2009

no fris, ty mas teda dnes skusky z elektrotechniky? 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. zář 2009

😝 😝 😝 😝 😀

vladkaz1
30. zář 2009

ahojte chcem vas pozdravit kocky vcera som robila rezne ,dnes prsi nic sa mi nechce prave som sa osprsila s malu a musim spravit este ryzu ,neviem co budeme dnes robit doma asi nas tu slahne cely den hlavne malu ..
jalo tak mate zabaviu deticky sa pekne prehraju a co s tym cesnakom?
😀 citam medzi riadkami 😅
Fris to ako sa ti podarilo? prosimta? 😀 a este ti nejde vobec ?
dari aj nam tak nosi bryndzu kamos a vzdy kilo a zozerie sa za 2 dni ja moc lubim aj mala 🙂 ,moj nie iba na haluskach a tie sme mali 2X tento mesiac take dlho nebudu..
Niniknka a s coho ta boli hlava?

jalao
30. zář 2009

Ahoj Vladi, no , nemyslim, ze to bude, ako to pises, ze deticky sa pekne prehraju...bude ich 8, takze to bude poriadny tajfun doma!!! 😲 😲 😲 Najskor ich chceme vziat na zahradu, opecieme spekajdy na ohniku, dame im nejake sutaze na dvore a potom dcerka naplanovala hladanie pokladu... 😉 Potom pojdeme zase ku nam do bytu, lebo uz sa aj dost zavcasu stmieva, narobim im muffinky, jednohubky a spravia si disco!! 😀 😀
Dufam, ze tak do deviatej sa to rozide...To rodicia vzdy si pridu pre decka a dame este po vine so vsetkymi, aj my si ju tak chodievame vyzdvihnut niekedy, ked je ona u svojich kamosoch na party. 😀 😀 😀 Ale my sa vsetci dobre pozname, takze sa radi vidime.. 😉

jalao
30. zář 2009

Vladka a u vas, ako citame, tiez ide laska aj cez zaludok... 🙂 🙂 🙂
A inak, ten cesnak bol na tej pizze, ne??? 😝 😝 😝 Preto vsetko vonalo.. 😎

frisbee
autor
30. zář 2009

nerobte mi chute s bryndzou,tu vobec nemajú dobrú ☹ ☹ ☹ halušky milujeme celá rodina 😀
vladi,ahoj,no ja som včera naprogramovala vypnutie tv,že za 90 minút a nedošlo mi,že to je satelitný ovládač a som v ri..i.Tak študujem návody,že čo a ako,sa potentujem z toho.A ako ti je,moja?

bambi09
30. zář 2009

ahojte 🙄
mňa zas bolí zub,ale čítam vás a aspoň vás pozdravím 😉
dari,nestihla som odpovedať,ani ísť do trojky s babami 😝 pohltilo ma žehlenie a iné povinnosti 😅 😅
bryndzu milujem aj ja,muž na haluškách,mladý vôbec,ale takú origoš som dlllho nejedla,to z obchodu je niekedy všetko možné,len nie bryndza 😝 😝
Vladka,šetri sa,pomaličky,potichúčky,nech sa Ti tam ten vrabček dobre usadí 😀 vecičky máš nachystané,tak vylož nožičky a relaxuj 😵 😵
Simonkaaaaa,kde siiiii?? 🙂
Julka,už som chcela písať,že si nejaká smutná,málo humoru máš,ale už si to nemyslím,8 detí,ty brďo,to musí byť super 😵 náš mladý sa chystá na výlet do Modry-Harmónie na skaly s krúžkom lezeckým v sobotu,my prídeme potom za ním,malá mi o 7-mej nevstane 😝 😝 tak budeme mať výlet a turistiku,vyšľapať od Zochovej chaty po Troch jazdcov bude pre nás s malo nadľudský výkon-stále do kopca 😝 😝 😝 ale nevadí,posilníme kondičku 😀 😀 😀
dari,som rada,že máš humor 🙂 😉
fris a Ty si čo postvárala?? 😀 😀 tak len študuj moja,byť bez telky celé dni je hrozné 😝 a to ako keď máš satelit,nedá sa Ti nastaviť vypnutie TV či ako?? 😕 😕

jalao
30. zář 2009

bambi a co je humorne na 8 cudzich detoch u nas v nasom trojizbovom byte pri naplno pustenom disco tanci ( plus 3 moje vlastne deti!!)??? 😖 😖 Ja to robim raz do roka len kvoli nej, nech ma teda radost.... Oni sa vzdy 3x pohadaju a aj udobria, narobia aj skupinky, hraju hry, obsadia cely byt...no a nechci to vidiet, ked sa to skonci ☹ ☹ ☹ . A este aby som nezabudla, pride sa ma x krat opytat, kolki tam mozu v izbe zostat aj spat 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
FAkt nie, smutna nie som, ale aj tu mam toho viacej a toto pocasie ma zacina deprimovat...myslela som, ze to slubovane babie leto bude kapanek dlhsie.. 🙄

bambi09
30. zář 2009

Julka,u nás je pekne,v noci pršalo,ale teraz je pekne,len fúka vetrík,ale to k jeseni patrí 😝 😝
a práve to,že 11 detí v byte,to je rošáda,si super mama 🙂 🙂 😉
ja som hladná,nedá sa mi najesť,ach,zubár ma neminie,len musím vydržať do výplaty,lebo chcem aj mladého zobrať k nášmu rodinnému,nech sme všetci pod jednou strechou,aj keď je to od nás dosť ďaleko,až v meste blízko Mýtnej 😝 😝 😝