S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
24. říj 2009

Vladi,tak dobre 😉
ale Qasimodo bol krásny duchom,to,čo je dôležité,je oku neviditeľné 🙂 😉
ale Peyraca by som si dala povedať,neviem,či tá Andžela bola slepá,či čo,bohatý,pekný a jej vadila jazva a chromá noha 😀 😀 😀 mne by nevadila 😀

vladkaz1
24. říj 2009

NO bol ale co mi je platny duch 😀 tam nech je kde do teraz 😀 😅
Pejrak ne ten bratranec fesak .. 🙂
Inak ja som uz tak davno nemala uhorku ze asi kazdy mi je teraz fesak 😀 😀 😀

bambi09
24. říj 2009

Vladi 😀 😀 😀 😀 😀 faaakt??a v čom je problééém,nie je chuť?? 😀 😅

bambi09
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 Hugo Chávez zakázal spievať pod sprchou 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

ty vole,bambuľa,však si baba,Angelika 😀 😀 😀 ...píše mladá,že má ten byt...ozaj,tá fotka bol väčší byt na poschodí,ona má menší a s nábytkom a lacný 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
24. říj 2009

...a Peyrac bol sexi... 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. říj 2009

V com je problem ja by som chut mala no jasne ze byt chut bola ale moj nejako eee,neviem ved ho to prejde .. teda dufam .. lebo nem sem nem laska 😀 😅 no nebudem mila a pritulna ., ne? 😀
Fris super ze ma dobry byt to je teraz zaklad 😉 🙂

vladkaz1
24. říj 2009

sex a uhorka som myslela ne nem 😀 laska 😀 ...

frisbee
autor
24. říj 2009

vladi 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
24. říj 2009

😀 😀 😀 😀 no sak aj on chce cici rici ,,, 😅 😅 😅 ale asi sa boji ze servicka nejako pritiskne 😀 😀 😀 alebo cooooooo .... a codi jak hladny vlk potom no raz do tyzdna no to je zabava???? 😕 😕 😕 co potom bude za 10 sat rok.???? 😝 budem chodit a frflat ani uhorka .. ani nic .. 😅

frisbee
autor
24. říj 2009

vladi,veď mu povedz,že musíte urobiť dierky na vlásky 😀 😀 😀
baby,u nás je miss,to sú také tuctovky,iba jedna je tam milá,a ani jedna kráska 😕

vladkaz1
24. říj 2009

jaka miss?????????? 🙂

frisbee
autor
24. říj 2009

Miss ČR

frisbee
autor
24. říj 2009

na ČT 1

vladkaz1
24. říj 2009

aha moja nepali mi to to ci co? 😅 oki ja sa s vami lucim .. moje lasky jedine ...
🙂

frisbee
autor
24. říj 2009

pááááááááááááá,drahá naša maminečka 🙂

bambi09
24. říj 2009

také misky sú tam nijaké?? 😀 😀 si sa mala prihlásiť,kua,by si to tam oživila 😉
a teda super,že Simonka má byt,tam je aj spálňa a potom to veliké,pologuľaté s výhľadom a kuchynka??to by mne stačilo 😅
Vladi,neboj,bude lepšieja na to poznám dobrý vtip,ale to sa musí aj ukazovať 😀 😀 😀
a už ideš haji??tak dobrú nocku a uhorkaaaaaa 😀 😉

vladkaz1
24. říj 2009

😀 😀 😀 jak keby som isla uz rodit co??? 😀 😀 idem packo pekny vecer nocnej smene 😀

bambi09
24. říj 2009

pááááááááááááááááá,miláčik 😵 😉 pohladkaj Macka Pú za nás,babičky 😀
fris,ktoré sú Tvoje tipy??hoď čísla 😉

vladkaz1
24. říj 2009

macko púúúú dakuje ,ze padlo vhod 😅 😉

bambi09
24. říj 2009

😵 😵 😵 😵 😵

frisbee
autor
24. říj 2009

bambuľa...nemám tip,som sklamaná...poslala som vám mailíky z dneška..som tam so psom 😉

vanja
24. říj 2009

😀 fahojte baby, ste tu toho zase popísali, kým vás dočítam aj spať pôjdem
vladka a ty čo tak skoro spať, ani uhorka, ani né....

nikinka008
24. říj 2009

vladka...neviem co to je za doktorka ale co viem ze aj iny na nu nadavaju ze neni dobra 😖 ...a to stou zlatou reztiazkou pre malu bolo zlate 🙂 😵

nikinka008
24. říj 2009

bambi....moj stale nadava 😀 ze stale nieco len malej kupujem...ale ja ked vidim v meste nieco pekne pre nu ja si neviem pomoct 😅 to je asi nejaka mania 😀 😀 ....

vladkaz1
24. říj 2009

Vanji neee len som taka vselijaka a este som na pc len som si pisala s kamosku moju zlatu drahu v UK ..
Nikinka no teda dokina kopnut ju ne? ano bolo to mile od prababky Luckinej .. lubia ju .. a chu aby mala na nich rovnaku pamiatku ako mame my vsetci .. 🙂

vanja
24. říj 2009

nikinka, neboj nie je to mánia, pokiaľ na to neminieš celú manželovu výplatu 😀

vanja
24. říj 2009

bambi ty sa kde flákaš? 😀

frisbee
autor
24. říj 2009

bambuľa naháňa Peyraca 😀 😀 😀

vanja
24. říj 2009

čaká že bude dlhší sex. keď o hodinu je dlhšia noc
😀 😀 😀 😀