S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
26. říj 2009

Dobré ránko fris, pre mna je už pokročilý deň. Máš ip aj veronka.
Babmi fakt ako je mladému?Vladi dík za mailík 🙂 🙂 Bože idem pracovať............... Pekný dník i ked u nás zahmlený...

veronkaj
26. říj 2009

frisbee - no čítala som plodná to diskusia cez víkend 😀
darinka - ďakujem odpísala som ti IP 😉
vladkaz - ďakujem za meilik a pohladkaj Macka Pu ponašom

vanja - super garáž stojí, ja som kúpila včera malej do detskej zúbky na záclony tak sa budem vešať nech to tam už má a ešte si niekedy musím aj ja do kancelárie

ostatné aj vás čítam len nestíham, kopec práce a už rozmýšlam čo doma, mám tam žehlenie, na zajtra budem robiť granatír, natiahnuť záclony a závesy a treba ich ešte šírkou a dlžkou prispôsobiť, trojo riflí v dome skrátiť ručne a
potom už konečne by som mala začať aj cvičiť, lebo teraz ako varím večer a potom večeriam neskoro tak som pribrala tak aspoň začať tak 15 min. na bicykli a postupne zvyšovať, potom ešte aj papiere postupne potrebujem rodiť a tak podobne, recepty niekedy chcem pretriediť..............

frisbee
autor
26. říj 2009

babz,pomoc, zmackla som nejakz alt a teray mi nepisu pismena s makcenom...co mam robit

veronkaj
26. říj 2009

frisbee dolu na obrazovke ked sa pozrieš tak v pravom rožku úplne doku klikni je tam že aká klávesnica je , SK alebo EN klikni tam a nadstav si SK 😉

nnikka
26. říj 2009

frisbee skus ctrl+shift alebo alt+shift a malo by sa to prepnut

nnikka
26. říj 2009

tak alt+shift je to...

frisbee
autor
26. říj 2009

ja mám českú,veri,ale už som na to prišla,ďakujem,bolo to nejaký shift a niečo 🙂

nikinka008
26. říj 2009

Ahojte...kde ste vsetci?

nikinka008
26. říj 2009

bambi...uz som ti poslala mail.....a dakujem za fotky...mamina fesanda 🙂 😉

frisbee
autor
26. říj 2009

no baby,kde ste boli,som musela na návštevu vedľa 😕 ...ahoj,niki 🙂

vanja
26. říj 2009

čaute baby, ja len na skok, kuknúť mail a vás,
fris kde vedľa si bola na návteve?
bambi ako malý už lepšie. tu čo robievaš celú noc lásko, šak ty ani nespíš či čo
😀

frisbee
autor
26. říj 2009

v desperate housviwes a jehovistoch 😀

bambi09
26. říj 2009

ahojte 🙄 🙄
tak ja som dnes fakt celú noc nespala,mladému som dala pred spaním Panadol,bože,jak ten sa v noci potil,4x sme prezliekali pyžamo,ale po druhej mal už len 37,7 z 39 predtým,tak som si vydýchla,potom som ho chodila kontrolovať a už nebol horúci,len stále prepotený,tak som ho zobudila a stále čisté pyžamo,musím oprať,lebo už pomaly mu nemám čo dať a aj posteľné môžem znovu prezliekať a to som mu menila minulý týždeň 😝 no čo už 😝
takže ja len tak nakúkam,humoru akosi teraz nemám,k lekárke buď zajtra ráno alebo v stredu poobede,nechcem tam s malou ísť,aby niečo ešte ona nechytila 😒
tak aspoň máte maily,ešte Vladke pošlem a pozrela som si v archíve včerajšiu SS,lebo včera som prepínala na Želary a potom som už ani nič nepozerala,ako synovi stúpala teplota-mne stúpal adrenalín,takže tak
dnes som jak mechom udretá,trochu som pospala,ale málo 🙄 🙄
dari,teším sa s Tebou,môj by mi tiež mohol čižmy kúpiť 😀 len momentálne je bojový plán doplniť mladému šatník,lebo len by to rástlo 😀 😀 😝 ale som rada,samozrejme,len srandujem 😉
Julka,na ten bowling by som si teda dala povedať 🙂 😉
fris a kdeže sa ty zas túlaš??tu máš byť 😠 😀

frisbee
autor
26. říj 2009

však som tu bola sama samička 😀 😀 😀 .no tak pospávaj,snáď už malému bude lepšie 😉

bambi09
26. říj 2009

hmmm,ale kedy??zas má 38,7,ráno s ním muž zbehne k MUDr.,to sa mi nepáči,tá teplota ☹

frisbee
autor
26. říj 2009

ale do 39 je to v pohode,telo sa bráni chorobe,nech sa pekne vypotí,horšie by bolo,kedy to šlo viacej hore.Namoč plienku alebo niečo do studenej octovej vody,omotaj mu okolo kotníka,zabaľ igelitom a ešte uterákom. 😉

bambi09
26. říj 2009

no,ja viem,len keď je to už okolo tých 39,chytá ma panika ☹
dala som mu Panadol,teplý čaj,céčko,citrón,homeo dávame,tak uvidím,to potenie je dobré,lebo potom klesá horúčka,viem,že bacily treba vypáliť,ale vieš,ako to každá mama prežíva,keď má dieťa horúčku,je jedno,či má dieťa rok alebo 15 ☹
nahoršie horúčky sme zažili pri kiahňach,to mal 40-ky,fuj 😒 blúznil a to som fakt týždeň nespala,chudák,si to odtrpel ☹ ☹
niki,vďaka za krásny mailík,čakaj odpoveď 🙂 😉 až teraz som si ho prečítala,lebo mi ho Outlook hodil do navyžiadanej pošty 😅 pako 😀

frisbee
autor
26. říj 2009

no veru,viem,ale aj ty si musíš odpočinúť,keď je starosť o deti na tebe ☹

vanja
26. říj 2009

bambi tak nech čím skôr teplota klesne

bambi09
26. říj 2009

dík kočky,muž zobral malú von,tak si vyložím na chvíľu nohy a vychutnám kávu 🙂

darina60
26. říj 2009

Joj bambi, to mi našťastie u dcéry nepoznáme teploty len pri kiahnach tiež mala. No malý mal predminulý týžden najma v noci a jemu teda panadol nepomáha iba ibalgin sirup. No a zábaly mu muž robil ale nie na ruky a nohy len telo,t.j. hrudník, vlažná voda - dať na 5 minút, a znova namočiť a tak trikrát po sebe. Jemu to vždy zabralo, skús..Ale rozhodne ak mu neklesne treba ísť s ním. Však ty vieš čo máš robiť. Ja viem, ja to prežívam rovnako. Vidíš furt dačo. Ja som dnes slamenná, takže si to vychutnávam.

bambi09
26. říj 2009

darinka,aj my tak dávame,ale aj na ruky a nohy som dávala,kým bol menší,lebo to reval,ako som mu hrudník balila,ho to chladilo,ale pôjde do sprchy,už to je cítiť,keď sa taký polochlap vypotí 😅 tak nech to spláchne a zároveň sa schladí,uvidíme,čo bude v noci,ale ráno mašírujú k MUDr.,tak len dúfam,že zas nemá zápal priedušiek alebo zápal pľúc,to už mal asi 3x ☹
periem pyžamá,asi mu budem musieť požičať moje kvietkované flanelové 😀 ešte tam má dve čisté,ale pred chvíľou sme zas prezliekali 😝
a Ty si to pekne vychutnávaj a nemysli na škaredé veci,neboj,už bude len dobre 😵

darina60
26. říj 2009

No máš čo robiť, je to nepríjemné či ma 5 aalebo 15 rokov. Hádam to bude len dáka viroza.
Ja viem, že bude dobre, ešte ti pošlem ip 😉

bambi09
26. říj 2009

darinka,dík,ja viem,že to prejde,len ja som taká mama,že keď mám choré dieťa,nič ma nebaví 😝
ale vy ma bavíte vždy 😀
myslím,že to bude viróza,má to taký priebeh

vladkaz1
26. říj 2009

bambi teplota sa dobre stiahne s citronom a suchaj troska po zapesti ,zevraj to stiahne teplotku do pol hodinky a ze to zabera tak vyskusaj .. ja osm este len teraz prisla domkov 🙂

frisbee
autor
26. říj 2009

ahojte,moje....máš pravdu.vladi,buď citrón,alebo octová voda.bambuľa,vydrž,dari,dobre je?

vladkaz1
26. říj 2009

no kamoska vzdy radi ze je to naj spolahlive veru citronik 🙂 idem dat piect kura ked ten moj v noci pride nech nieje o hlade 😀 dnes aj uhorecka bola teda pokus len onicom ... 😝 sa boji jak pubertak 😀 😖

frisbee
autor
26. říj 2009

vladi 😀 😀 😀 ...však ho nepusť,kotníkmi zahákni,a drž 😀 😀 😀 😀 baby moje,idem sa scivilizovať,napíšem zase v noci,bambuľa,keby si nemohla spať,po polnoci tam budem skoro furt 😉 .majte sáááááááááááá

vladkaz1
26. říj 2009

no .. jaj na silu nic nieje dobre .. aspon ja to tak mam
kua .. Bambi a ja mam kde mailiky? 😀 som od macochy ci co? 😔

bambi09
26. říj 2009

Vladi,nie si,pošlem,čestné pionierske 😀
ja viem o tom citróne,ešte že som včera kúpila 😝 potí sa potí,chudák môj,muž kúpe malú a potom naženiem jeho,nech nesmrdí 😀
dari,mám aj ten sirup doma,len jemu by už trebalo dať pol fľašky 😀 😀 tak zatiaľ len dva Panadoly mal,uvidíme,čo bude v noci 😝
fris,tak pokojnú službu,hádam nebudeš mať rušno,uvidím,kedy dnes padnem,dobré je,že syn je už veľký,tak mu nakážem,že keď mu bude zle,nech ma príde zobudť,prinajhoršom bude búchať na stenu 😅
začína fajne kašľať,tak som veľmi zvedavá,čo mu MUDr. nájde 😝
Vladka,to je pravda,nasilu to nem ono 😀 😀 joko vono 😀