S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. črc 2009

simonka...teba nikdy nevymení,lebo takú perfektnú babu by ťažko niekde našiel 🙂 🙂 a koníky tiež milujeme,mladá včera jazdila na jednom,prišla úplne nadšená,že chce koňa 😀 😀 😀 a to má 24 rokov 😀

bambi09
28. črc 2009

fris,záhradu máš,tak šup šetriť na koňa 😀 😀 😀
ja som sa prežrala,pomóc,ešte som sa štrúdľou dorazila,už je tam len konček 😀 😀 😝 😝
musím to večer vytriasť 😝

vanja
28. črc 2009

fris mala by si menej kosenia keby ste mali koňa 😀 😀 😀

vanja
28. črc 2009

bambi, celú štrúdľu zješ akonček necháš, veď ten je najlepší 😀 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

vanja,veď ja to ešte dorazím,neboj 😀 😀
idem sem,lebo "tam"je dusno na nevydržanie 😕 😕 😕

vanja
28. črc 2009

tiež som tu prešla,
a vladkaz môžme pokračovať v nočnej téme....
Ako bolo?

bambi09
28. črc 2009

nebola som cvičiť,lebo mám migrénu jak sviňa,som si zdriemla,tak je to trošku lepšie,len sa nestíham diviť,čo sa tam popísali,dám si asi čokoládu na nerv 😒 😒

vanja
28. črc 2009

bambi tá čokoláda bude skôr na zadok ako na nervy, je 10 hodín

vladkaz1
28. črc 2009

nebolo nic 😝

vanja
28. črc 2009

tak ťa nebudem dráždiť

vladkaz1
28. črc 2009

😀 😀

simona55
28. črc 2009

ahooooooojte babule. vie mi prosim vas niekto povedat co to ma znamenat v darinkinej teme?lebo sa tam bojim prispiet tam je strasna trma vrma.brrrrrrrrrrrrrrrrr. 🙂

vanja
28. črc 2009

fris a ty už nebodaj spíš?

frisbee
autor
28. črc 2009

simonka,neboj,my vieme a darinka tiež. 😀

vanja
28. črc 2009

ženy ja som dnes poupratovala celý dom, aj posteľné prezliekla, aj vyprala aj požehlila. Nemáte nejaké zaklínadlo, aby mi to tak vudržalo aspoň 2 týždne? 😖

bambi09
28. črc 2009

vanja,šak som cvičiť nebola,tak nevadí,zajtra vyšlapem na orbitreku a na našich kopcoch dlhodielskych 😝 😝 😝
len či nejakú doma nájdem???syn je jak narkoman na sladké,horší,jak ja 😀 😀 😀 je celý po mne,ale my sme všetci na sladké,keby si niektorí ľudia dali radšej tú čokoládu,neboli by takí zlíííííííííííííííííííííííí 😖 😖 😖

simona55
28. črc 2009

ja som najprv myslel ze som nieco pokazila lebo ze simona potoom vydim tam ten super nick 😠 😠 a potom my too doslo. 😀

vanja
28. črc 2009

bambi, môj manžel je tiež na sladké, vždy otvorí skrinku a niečo si vezme, a keď tem ničn nenájde tak vezme lyžičku a vyjedá granko. 😀

bambi09
28. črc 2009

simonkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sto bodov 😀 😀 😀

simona55
28. črc 2009

hat vani nevies? nenatahovat cistu bielizen,nespinit chodit viac prec z domu a cisto zostaneno nie? 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

vanja,to som aj ja robila,teraz už nie,šak som matka od rodiny 😀 😀 😀 syn vyjedá namiesto mňa 😀 😀 😀
a frisbee,nechaj tamto vyšumieť,nič zlé si nenapísala a toto bol podraz,ja už budem opatrnejšia,som furt jak hus a verím ľuďom,ale nemyslím tým Teba,my Ťa poznáme,Ty by si sa k niečomu takému neznížila,je to úúúúbohé a chorééééé 😝 😝 😝 😖

vanja
28. črc 2009

no ten príspevok od našej "milej" kvety je už vymazaný.

bambi09
28. črc 2009

hurááááááááááá,áno,všimla som si,možno už dá pokoj 😠 😠 😠
a našla som Bounty 😀 😀 ale polku mi malá skonfiškovala ☹ ☹ tak mám len polku,žeby som uvarila puding??? 😀 😀

simona55
28. črc 2009

huráááááááááá vyhra 😀 😀 😀 😀 bambi ozaj este kojis katusku? moj maly ten uz viaccucka ako saje.bojim sa aby si nenavikol miesto dudla 😀 😀 😀

vanja
28. črc 2009

no moja si už navykla na prsník a nechce cumlík. Tak v noci sa občas trápim, lebo aj pol hodinu jej musím byť poruke, aby si len dudala. 🙂

bambi09
28. črc 2009

tak naša malá ma ešte vyciciava statočne,aj cez deň,to má samoobsluhu 😀 😀 😀 ale ja som rada,syna som kojila 18 mesiacov a malú asi dlhšie,tá je viac závislá na didke 😕 😕 😅
tá potvorka zaspala až pred šiestou a ťahala do deviatej,tak ktovie,kedy zalomí,Bože,tak pekne nám už chodila spať,medzi ôsmou a deviatou a zas sa to pos...o kvôli tomu predkožkáčovi debilnému 😠 😠 😠

vanja
28. črc 2009

bambi a on kedy chodí spať, žeby si dačo povŕtala 😀 😀

bambi09
28. črc 2009

to práve ešte nemám vysledované,zajtra prídu na obhliadku bytu,ale nejako to neprežívam už,ale muž ma láme na domček blízko BA,len zatiaľ nemám vodičák,tak moc nechcem,ale už som nalomená dobre...
uvidíme 😉
a ja si počkám,až bude mať malé dieťa ten debil,to budem ja osobne vŕtať aj celý deň,čo tu aj jeden múr nezostane 😀 😀 😀 😠

frisbee
autor
28. črc 2009

tu som,chcem debatu o sexe 😀 😀 😀

sirinka
28. črc 2009

cafte...trosku vam sem vpadnem....
frisbee z kvety si nic nerob...najprv kaze o pravidlach a vzapati ich sama porusuje a o etike uz ani nie je rec...

bambi nechcete postavit domcek vedla nas? je tu volny pozemok 😀

a co sa cicikovania tyka...klaru som odstavila asi pred mesiacom a este si obcas spomenie, ale ziadna tragedia...