S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
22. lis 2009

jeeeeeeee vladi ved to je pekny kusok 🙂 😵 aj mne by sa zisla auto maticka pracka ☹ ale teraz si to nemozem dovolit, pritom tak potichu tuzim ponej, zatial len perem na 10rocnej romke 😀 ale kym je fungel tak sa tesim, perem ako pracovna nonstom 😀 ledva sa mi ususia vonku veci a na druhy den perem zas,ozajFris,tebe sa stazujem o konoch 😀 ked aj ty si vtom kole len so psamy 😀 😀 😀 😀

bambi09
22. lis 2009

ahojte 🙂
Vladka,tá práčka vyzerá super,tak ste dnes mali malé Vianoce??? 😵 😵 😵 aj vysávač,len tak ďalej 😉
aj my máme bezvreckový a už by som iný nechcela,všetko vymyjem,aj filtre a fičíme,ťahá,ako besný 😀 😀 😀
najlepší má aj tak frisuľa,žužlík pracuje sám 😀 😀 😀 a ako???bola si dnes na cvičáku??? 😕 tu je hrozná zima,padá niečo také mrznúce,no hnus 😝 😝 😝
maród je už lepšie,ale zajtra má ešte sexuálne voľno 😀 😀 😀 😀
Simonka,tak ja Ti tú práčku veľmi prajem,už si neviem predstaviť bez nej život,nahodíš špinavé,vyberieš čisté-paráda 😅 😅 😅 ale prala som na takej Romo so žmýkačkou na začiatku,mala som požičanú od mamy,ale ako som raz zabudla zatvoriť špunt na hadici a plienky sa prali nasucho a susedov sme vytopili,kúpili sme automatickú 😀 😀 😀 😝 😝
tinika,už som Ti aj chcela písať,či si ešte celá,ale si sa ozvala sama,super 🙂 😉 veľmi držím palčeky,nech to všetko ide hladko,to budú fakt krásne Vianoce 😵 😵 😵 😵 a napíš,keď budeš môcť,budeme sa tešiť,ak aj nejaké fotečky malého potom hodíš 😵 😵 😵
a vidíš Vladi,hovorila som Ti-nerozčuľuj sa,Macko Pú nemá rád stres 😀 😀 vydrž moja,zas bude mať rok pokoj 😅 😅 😅 😅 to je najhoršie,keď nepije a potom si dá raz a je hotový 😅 😅 😅

vladkaz1
22. lis 2009

Cate je Simi ,keby si bola niekde tu ,tak ti darujem nasu staru je 5 rocna ,teda a da sa opravit, je tam len nieco s elektriku ,ale ja som ju uz nechcela .. idem ju dat ku kontajneru, inak je plne funkcna ma to stve .. hmm .. lepsie nez nic a za tisic korun sa da opravit bola som sa na to pytat ..
bambi ty si moje slnko vzdy ma tak podporis .. dakujem .. konecne sme si nieco dopriali ano po dlhej dobe .. a ze mam klud prd za vysavac sme sa najprv povadili a potom ho isli kupit chcela som taky lacnejsi a nakoniec mi kupil tento 😀 http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p...
Tini aj ja ti prajem nech v poriadku dobojujete zlaticka 😵

tinika
22. lis 2009

vladi dakovam

jalao
23. lis 2009

Dobre ranko , Dariny! A tu sa nic nedeje??? 😉 😉 😉

simona55
23. lis 2009

Dobre ranko,Vladi si mila 😵 ale neboj ja si tiez kupim ked nie teraz tak o pat rokov urcit 😀 aj vysavac si kupila suprovy, 🙂

veronkaj
23. lis 2009

dobré ráno babulky,
neviete ešte ako dopadla Darinka na výlete??? určite dobre 😀

u nás bolo cez víkend fajn až na mladého stále z jeho strany tichá domácnosť.
netihla som prečítať ale prečítam alebo mi niekto nevie dať stručný prehľad čo sa stalo cez víkend???

jalao
23. lis 2009

No caute, tak konecne dakto... 😀 😀 😀
Baby, ja mam pracku uz 15 rokov tu isti Whirpoolku, nie je idealna, aj opravar bol uz pri nej nedavno, ale sluzi, sluzi..a to sa teda cosi naprala za tie roky a tri moje materske 😉 😉 😉
Veron, ja tiez nestiham to vsetko docitat a najradsej by som dostala z toho nejaky vycuc 😀 😀 😀 😀 , ak sa daco zasadne preberalo... 😎 My sme boli vcera gratulovat otcovi, boli sme tam od obeda az do pol 7, chodievame tam takto parkrat do roka, taka rodinna seslost, takze sme sa obzrali a obkolacovali 🙄 a vecer sme uz doma pozerali CSS, bolo to pekne finalove kolo, krasne pesnicky.... 🙂

vladkaz1
23. lis 2009

jalo ked sluzi nieje problem ,len ja som mala tej mojej uz plne zuby .. 🙂 chcela som novu a nemienim aby ma tam elektrika zabila .
A to je super ze tak chodite k ocinovi ,tak ste mali pekny vikendik 🙂
Veronkaj no mledeho to este stale drzi???? Fuha ja by som mu obedzila prisun penazi ,nech sa zbada co je to zarobit si sam na seba nie len vreckove mat ,zobrat auto a najest sa . 😒

veronkaj
23. lis 2009

vladkaz,
polovička mu prestala dávať peniaze, financuje ho frajerka a vybral si zo svojho účtu všetky peniaze, tak zatial je frajer.
lenže stále sa s nami nebaví, otca minule pozdravil pretože mu došiel v aute benzín tak zavolal a ocinko doniesol. ale mňa veselo ignoruje a tak sa trápim a neviem akototo vyriešiť, je to veľmi nepríjemný pocit.

darina60
23. lis 2009

Dobré ránko, čítam Vás, len som nemala kedy písať. Šefka tu min. týžden nebola, tak teraz je vo šfunkgu 😀 😀
Veri ja idem na víkend až budúci týždeň. Takže teraz sme boli doma, ale bolo fajn, chodili sme po návštevách 😉 😉
Vladi pekný vysávač. Mi sme kupovali pračku pred dvoma rokmi, tiež som mala 12 rokov a tá sa namakala pri dvoch MD dosť. Aj tejto dávam zabrať. 😉 😉
Ja som dáka nachladnutá, večer ma začalo bolieť hrdlo, dala som si na noc obklady na krk a dnes popíjam teraflu. 😉

vladkaz1
23. lis 2009

Dari a nepises aky viikendik ste mali? 😀
Ja som mala uz ranko uhorecku ,tak pekne zacal dnicek 😀
Veronkaj no ale eurace raz dojdu aj z uctu ,aky je blby ... a frajerka ho do nekonecna zivit nebude ,tvoj ho mal nechat pekne vydusit s tym benzinom 😝 a ozaj auto ma svoje?

veronkaj
23. lis 2009

vladkaz - auto dostal od otca, porobil mu kompletne favorita a má ho teraz ako nového.
nuž babulky, ja neviem ako to dopadne ale ak sa najbližšie dni nič nestane tak sa neudržím a asi poviem že sa chcem s nimi rozprávať s oboma a pekne mu vysvetlím pred otcom že mu život riadiť nechcem ani nič ale mohol by aspoň akceptovať že sme tam a aspoň pozdraviť, a nie ma brať ako slúžku alebo čo. lebo v takomto prípade je viac ako nepríjemné tam bývať s polovičkou si rozumieme aj dcéra moja všetko ok ale ja takto bývať neviem, a tak potom nemá zmysel akékolvek prerábanie zariadenia alebo čokolvek plánovať ked by vás tam niekto obchádzal. poriadny výprask od života by mladý potreboval aby sa spamätal ale to nehrozí.

vladkaz no tomu sa vraví pekný začiatok dňa. 🙂
darinka vidíš ako ti doprajeme aj dva pobyty. 🙂
jalao ja mám tiež pračku už asi 9 rokov ale šlape tak nech pere zatial.

simona55
23. lis 2009

Vladi tak zrana a uhorecka? 😀 😀 😀 😀 no co uz, ked vies byt tak vzrusujuca, 😀 😀 😀 my sme cez vykend boli kone kukat, cize mm ja som tam len bola aby som nemusela byt sama doma, lebo uz mi je zle vzdy doma doma. 🙂 potom som mala nvstevu, sestru a potom svokru 😀 ale to ani navsteva neni lebo sa vydime skoro kazdy den 🙂

vladkaz1
23. lis 2009

Ano hned z ranka moj sa pritulkal 😵
Vy mate samu navstevu a ja nic ☹ 😀
Som poupratovala teraz moj mi umyl kopec riadu a mam pekne cistucko mozeme ist hajat ,pozehlila som vcera asi 10 sat pracok co sa mi nakopila .. tak mam veget dnes aj navarene mam este zo vcera 🙂

monianet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
frisbee
autor
23. lis 2009

čo to tu bolo? 😕 😕 😕 ešte som vás nestihla prečítať,lietala som po úradoch,večer idem na nočnú,takže tu budem tak do deviatej a potom až tak po 23.tej hodine.Samá uhorka...a čo ja chudiatko s trtáčom? 😀 😀 😀 😀

simona55
23. lis 2009

Vladi, tvoj muz ti umyje aj riad? 😕 😀 no potom nanho nesmies byt nasrata, ved toniekazdy chlap urobi,aspon ze moj nie, on my povie ze spravsi to sama, 😖 😀 ved ani ja ti nekazem kydat hnoj 🙂 😝 alebo nakrmit kone, vedaj ma pravdu.Koho to zmazali? fris kolko nocnej to tahas cely tyzden? Velmi sa tesim dcera si nasla pracu, ale tertaz uz z ppmi, ona tam uz robila ked mala 16rokov.aj sa tesi ona to mala rada. No co bambi este marodujete? unas zatvaraju skoly kvoli tej chripke,a strasia ucitelky deti, ze vrj ked budu chripkove prazdniny takze,im nedaju v lete dva mesiace ale iba 1mesiac prazdnin 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
23. lis 2009

Simi raz za uhorsky rok umyje ,ked uz nieje s coho jest moja 😀 taku kopu sme mali a ja som isla kupit ranajky a jemu som nakazala ze ked sa vratim nech je to umyte .. a nechal si to na neskor no pockalo ho to tak umyl .
Simi super ze si dcerka nasla pracu ,to potesi hlavne nech sa jej dari a paci v nej .
To zrusili kocku ktora chcela zahlasovat za dcerku ja som jej hodila hlas

frisbee
autor
23. lis 2009

simi..no hej,ale domácnosť je spoločná,a kone má tvoj chlap ako koníčka...teda neviem,či s nimi nepracuje 😉 ...ja tiež búram stodoly a maľujem dom,tak prečo by neumyl riad 😉 🙂 🙂 🙂 .Držím palce s tou prácou,a nech má všetko na papieri,aby s ňou nemohli zametať 🙂 🙂 🙂 🙂
vladi...o teba sa vobec nebojím,ty si ho postavíš do late raz dva,hlavne,že sa ľúbite ako kone 🙂 🙂 🙂 🙂

aha,aj ja som hodila,len som si to meno neuvedomila

vladkaz1
23. lis 2009

no co ja viem aj hodim do late ajstak si spravi kolko krat po svojom .. niekedy je to aj stereotip ale lubim ho ci on mna neviem musi povedat sam za seba 😀
a Simi u nas robim vsetko ja ,ale ked uz nieco chcem musim sa pohadat v tedy potom ide vsetko ..

frisbee
autor
23. lis 2009

no hej,vladi,ale až budú deti väčšie,ty budeš chodiť do práce,tak budete musieť fungovať obaja,to by si sa strhala,čo ho zavčasu naučíš,to tam bude..i keď si myslím,že ty si to radšej upraceš sama,že?Aby to bolo podľa tvojich predstáv 🙂

vladkaz1
23. lis 2009

😀 Fris tak ale riady umyje lepsie nez ja musim povedat ,ale na buduci rok ked sa narodi babo mi slubil umyvacku tak nalozit to tam dokazem 😀

simona55
23. lis 2009

Fris, minule som ti pisala ze preco , mas v robote zimu?len som odpoved nedostala 🙂 ☹ a o umyvani riadu , ja si nemozem dovolit mm take povedat, lebo my povie ved ste try zeny, bpl by som sprosty 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')😀 😀 😀 Fris vedaj ja sa chytam do muzskych prac, ale to len v tedy ked uz sa mm vela prosim,a vydim ze to snim neide tak sa schopim a idemnato 😀 a potom uz musi lebo nechce mat neprijemni den. 😀 😀 😀 a nechce pocuvat plieskanie tvermy 😀 😀 😀 😀 lebo v tom som :1nicka 😀 😀 😀 😀 fris ides do prace?

frisbee
autor
23. lis 2009

simi,prepáč,som zabudla..na recepcii som v hoteli 😉 ..idem teraz,už skáčem do sprchy a o pol desiatej odchídzam...čauté 🙂 🙂 🙂

tinika
23. lis 2009

bambi si zlata, ja hned ked budem moct tu hodim fotecky a napisem vam

frisbee
autor
23. lis 2009

no a zase nás vyťahujem z druhej strany...tož 😠 😠 😠

veronkaj
24. lis 2009

dobré ráno babulky
prečítala som vás nebolo toho tak veľa, nieže by som mala problém s čítaním len s časom.
- tak konečne sa rozhodla šéfka v poobednajšej práci že si túto čo teraz zauúčam nechám aj ked nemôže ísť na celý deň ako chcela odo mňa ale má výhodu , že môže prísť do obeda a aj až po obede. takže mi oznámila, že by bola rada keby som s ňou ešte do konca novembra potiahlaa a pekne poprosila, že či ked nebudú stíhať či pomôžem. takže od 1 budem už poobede z práce doma, zostane mi upratovanie práce a práca a poobede si v klude nakúpim navarím, upracem doma a hlavne podorábam staršie veci.dcéra sa veľmi vytešuje, že bude viac so mnou a ja v podstate tiež už po 17 rokoch ťahania 12-16 hodinových šícht denne + domácnosť mám právo trochu na oddych. aj ked to pocítim fianančne.

- a včera ked sme sa najedli, dcéra išla pozerať superst. tak sme sami dvaja pozerali telku a mladý si išiel do kuchyne pre jedlo. hovorím polovičke ak ani teraz už nič nepovie poviem ti ja. samozrejme bez slova zobral a odniesol do detskej. tak som sa posadila a vravím kludne môjmu, že to dokedy takto budeme fungovať, nemal by si zvážiť a ísť s ním hodiť reč ako dospelý chlap s chlapom, toto nieje normálny prístup a my s dcérou sa tu potom ako máme cítiť??a bol ohen na streche vystartoval jak raketa nahnevaný, či ho nepočúvam, prečo do neho rýpem, to sa nedá, on sa nezmení, to chce čas....a odišiel.
potom som dala do poriadku kuchynu a v posteli sa pýtam že prečo tak sfúkol mňa vraj nie a prečo doň rýpem a prečo chcem zle. hovorím a vieš ako sa ja cítim v takej situácii , skús si to predstaviť, vraj nevie a nedá sa to predstaviť. nakoniec točil stále o tom istom, že ho nepočú vam, mám to nechať tak, že sa aj tak nezmení a neakoniec vykričal aj to čo nechcel.
normálne som sa obliekla že idem radšej do roboty, a aspon to bude užitočnejšie.
Najlepšie na tom je že mňa tá jeho reakcia tak sklama, že som ani hlas nezvýšila zato on bol nasraný až až a ked som mu asi po 10 x povedala nech sa ukludní, že som sa s ním chcela porozprávať ako s dospelým tak som mu nakonniec poveedala, že nech je čokolvek vždy znadaá a kričí na nesprávneho, že robím všetko aby som mu zachránila zadok s problémov ale najradšej by som ho doňho občas kopla, a že ak si nieje vedomí tak ma zaujímajú jeho pocity, bolesti, strach, obavy aj úspechy lebo ho ľúbim a ked je preňho problém sa ma opýtať a ty ako to vnímaš alebo aký máš z toho pocit je jednoduchšie povedať neviem.
no tak som sa nakoniec vyzleikla lebo mi nedovolil ísť preč dala tabletku na spanie a teraz som ako mača oťapená, už totálne sklamaná a nechcem už od neho nič, už som si myslela minule že nemôže byť horšie, môže.
Tento týždeň dorobím zmluvy medzi nami, a je mi už jedno kedy a za aký si budeme meniť nábytok, proste nechcem od neho nič, najradšej by som na nejaký čas odišla . ako môže byťniekto tak tvrdý a vrčať po niekom kto sa snaži mu pomôcť v čom sa len dá.
je mi do plaču a blití zároveň.

inak je to svätá pravda funguje, ešte rozdelenie ty toa ja to., lebo sa to tak robí.
najtypickejši príklad, chlap príde z práce osprchuje sa a natiahne pred telku,
žena príde z práce do obdhodu, odtial pre deti, potom doma vyloží nákup postará sa o deti, uverí večeru a ked ju ide odniesť na stôl zistí že tam už čaká oddýchnutý manžel, potom sa naje ak stihne , uprace kuchyňu, operie, ožehlí medzitým skontroluje deťom úlohy, ožehlí mužovi košelu a kým sa ide osprchovať muž naďalej prepína kanály. 😀

jalao
24. lis 2009

Dobre rano, particka, no co je s vami??? 😒 😒 😒
Simonka, len nadviazem na veci vyssie, MM tiez niekedy riady umyje...zhodou okolnosti vcera asi po tyzdni sa k tomu podujal, lebo som prisla domov z druhej roboty az vecer straslivo unavena, najedla som sa, odsledovala deti, co a ako funguje, spravila poriadky s pradlom a sadala na gauc pozerat rozhodnutie SS.(hoci umyvacku mame, neznamena to, ze nie su okolo riadov starosti, samo sa to tam nenalozi, ani nevylozi a vsetky riady tam ani ist nemozu...napr. vacsie hrnce, drevene veci, noze a pod.). Potom som sa este ucila a sem-tam mrkla na kona, ze ako sa vam na nocnej smene dari...ale moc ste sa tu nevyznamenali ☹ ☹ 😉

vladkaz1
24. lis 2009

No v poslednej dobe nikto nechodi ,ja ze si s chuti ranko precitam a nic 😅
Jalo moja ty si davaj na seba pozor a nenahanaj sa tak !
Veronkaj neviem co by som ti na to povedala ,dajte si do poriadku na papier ostatne veci ,ako vyrovnanie a budes istena ty keby sa nieco stalo .
Hmm.. a mohol mat veru lepsiu reakciu ,mozno skor bol z niecoho vytoceny a ty si si to chuda odniesla .