S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
28. lis 2009

ahojte rehotacky moje 🙂 🙂 nestiham ani nas nie to este Vas 😕 ale ako vidim prispevky dozadu tak sa stale smejete a to je dobre 😀
bambi oslavujes? tak cmuk cmuk aj odo mna 🙂 🙂

simona55
28. lis 2009

vladi a preco by si mala platit ? ved unas v kn to robia zadarmo 😕 iba 3d alebo4d sa plati70e ale normalne sono neplatis, a mne povedali tiez ale ja som dokiho predbehla a povedala co to bude 😀 😀 😀 😀 ze scoho viem ze to bude chalan ja ze to citim 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
28. lis 2009

Simi ja platim za vsetko ,aj ked idem len na sono 9E platim ..za fotku som platila 3E a teraz za zistenie pohlavia je 500SK teda uz Eura ..
No A 3D sono 88E 😝 tak tam ani nepojdem pojdem do Hlohovca za 45 🙂

simona55
28. lis 2009

to tam mate nejakeho cudneho sonara 😕 😠 ten musi uz byt multy milionar 😀 unas to je tak ze sa ta spitaju ci chces vedet alebo nechces vedet,a vobec sa neplati,a fotka stoji aj unas3e

frisbee
autor
28. lis 2009

čaute všetky,no čo ste tu preberali....hlavne mi utkvelo v hlave,že vlaďka ruší sexuálne témy 😀 😀 😀
bambuľa,nepi,budeš blbučkáááááááá 😀

nikinka008
28. lis 2009

Ahojtee...tak uz sa nam to blizi v stredu odlietame o 3 poobede,,,tak sa tesim ale aj sa bojim toho letu co sa tyka malej dufam ze to zvladne certik moj 😀...pred chvilkou som dozehlila,hodinu som zehlila a uz nevladzem 🙄 chcem aby vsetko bolo upratane poprate kym pojdeme prec,uz len zajtra vyperiem veci ktore si budeme brat zo sebou a koncim 😀 😀 😝 ....mala dnes vyliezla oboma nozkami na choditko a na nom stala a sup uz bola dole 😖 taka je zlata ked uz vie ze moze aj stat 😀 😀 uz len kedy sa pusti sama ale to bude asi este chvilu trvat 😅 😕 mozno ze bude ako moj brat ktory chodil v 8 mesiacoch,pustal sa len na kratke vzdialenosti ale predsa,no vsak uvidime 😀 za par dni mame 8 mesiace 🙂 ....

nikinka008
28. lis 2009

bambi...ty mas dnes narodeniny?ani som nevedela mne si sa nepochvalila 😖 ....tak ti prajem vsetko najlepsie k tej tvojej tridsiatke 🙂 😀

nikinka008
28. lis 2009

a tesiiim sa na nove vlasky urcite si kocica 🙂 😉 a preco si sa dala ostrihat?....ja cakam kym mi narastu dlhe ale to si este pockam 🙄 strihat uz ich davat nebudm max konceky alebo ofinu...a ked dojdem domov tak sa pojdem dat zafarbit nejaky peknu veselu cervenu 😀 😀

nikinka008
28. lis 2009

vladka..ty si sikovna ked tolko toho stale upratujes uz si konecne oddychni....a budem na teba mysliet v pondelok a dufam ze das vediet co to 😀 😀 si myslim ze to bude chlapcek 😅 ...ja som za kazde sono platila 100sk 😝

nikinka008
28. lis 2009

inak ocka uz mam doma z nemocnice vcera mi volala mama ze uz prisiel domov,,,,tak chvaalabohu uz je to lepsie teraz je v domacej liecbe 🙂 snad sa to bude uz len zlepsovat..

nikinka008
28. lis 2009

a inak kde je vanja??uz strassne dlho tu nebola,,, 😕 mozno ze jej nejde pc...dufam ze je v poriadku 😕

nikinka008
28. lis 2009

a darinka isla na vylet? 😅 😕

jalao
28. lis 2009

zdrafím...

jalao
28. lis 2009

kukurukutúúúúúú 🙂

jalao
28. lis 2009

niki, ani ty si už nie si? 🙂

frisbee
autor
29. lis 2009

čo vy v noci nespíte,baby???? 😀 😀 😀 ahojte...nič nemám nového,bolí ma trtol a idem na nočnú.
niki,no vidíš,s oteckom to bude dobré a ty budeš tu,takže super 😉

nikinka008
29. lis 2009

fris dnes mas zase nocnu?uz ti v praci dali volno na toho decembra? 😕

frisbee
autor
29. lis 2009

no dnes sa mám dohovoriť na služby,je to na mne ,či tam budem v decembri chodiť,alebo nie,teraz sa stejne musím vyležať a 11.teho letím

vladkaz1
29. lis 2009

Cafte dosli sme od nasich a s obchodu ,mala spi moj ide varit spagety a ja idem umyt riady

frisbee
autor
29. lis 2009

čauko,vladi...ja som objavila langošku,čo s nami pomáhala darinke,dlho tu nebola,sm zvedavá,či nakukne 🙂 🙂 🙂 🙂

simona55
29. lis 2009

ahojte, pekne popoludnie, vsetkym tu na koniku.fris tz uz len nocne tahas? a to preco?

frisbee
autor
29. lis 2009

čau simi,ja mám iba nočné,nechcelo sa im ma zaúčať do vecí,čo robia cez deň,ale ja som rada,som tam sama a mám pokoj 😉

bambi09
29. lis 2009

ahojte 🙂
tak ja som mala pred hodinou dobré ráno 🙄 🙄 🙄 malá mala desnú noc,zaspala som s ňou ráno po šiestej,inak bola hore každých 15 minút a to sme zaľahli na naše pomery fakt skoro ☹ ☹ ☹ ale nič zo spania nebolo 😝 😝
mala som deficit z dvoch nocí,tak ma ocko nechal dospať a staral sa o deti 😵
toľko som mala na dnes plánov a nakoniec budem rada,ak ožehlím,okrem varenia 😝 😝 😝
včera sme neboli na Zlatých,ten pán si nakoniec prišiel pre posteľ k nám na pumpu,tak sme skočili s mužom len do Tesca v Lamači,deti sme nechali,boli sopľavé 😒 😒 😒 tak pozerali rozprávky a my sme nakupovali-obehali sme lekáreň,Deichmana,Dráčika,Lacné knihy,pohladkali sme si psíkov z Únie,pospomínali na našu Bekky,zaslzili a zakotvili sme v Tescu a vybesneli sme sa 😀 😀 😀 bez detí sa inak nakupuje,aj keď som bola v duchu stále pri nich a na telefóne,mladý mal hrôzu v očiach,keď som mu povedala,že malú necháme doma s ním 😀 😀 😀
tak sme dobre nakúpili,Vianoce na 2/3 vybavené 😝 😝 😝
niki,narodeninami sa nechválim,v tomto veku už nie 😀 😀 😀 to len frisuľa vedela 😉 ale vďaka všetkým za želania 🙂 🙂 🙂 🙂 som rada,že Tvojmu otcovi je už lepšie,určite sa na vás už veľmi všetci tešia,tak držíme palce,nech máte dobrý let a malá nech vydrží,ako dlho to bude trvať??letíte do BA alebo do KE??
čo sa týka UZV,ja som mala všetky zadarmo,dokonca aj muža pustili dnu,ako keby to bolo niečo výnimočné 😒 😒
len 3-D sme platili,ale bol to krásny zážitok pre nás 😵 😵 😵
fris,tak trtáč bolí??? 😒 😒 😒to asi ešte potrvá,mne je len vždy smiešne,že ako sa Ti to stalo 😀 😀 😀
tak vydrž,aby si si užila Londýn 😵 😵a Simonku 😉
Vladi,ako??
Júlia,Ty slnko v sieti,čo si bola včera hik??? 😀 😀 😀

bambi09
29. lis 2009

fris,čítala som,že slintáš,tak dojdi na Vianočné trhy,pozývam Ťa srdečne 😵 😵 😵

bambi09
29. lis 2009

no ženy 😕 😕 😕 ja som zhrozená,aké nemravy to tu ste 😕 😀 😀 😀 😀 😀 celé Slovensko aj zahraničie vie,kde ste to robili 😀 😀 😀 😀 a ja nepovieeem,a ja nepovieeeem 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. lis 2009

bambuľa,a ja som to vyzvonila,že máš tridsiatku 😀 😀 😀 😀 😀 ...no a čo,si krásna baba,vek je nepodstatný 😀
a nesmej sa mi,som ako rozseknutá 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. lis 2009

fris,ja sa nehnevám 😵 😵 😵 len sa tým nechválim-ale máš pravdu,vek je nepodstatný 😉 😉 😉
niki,ja som nešla nakrátko,mám Zdravie z roku 2006 a tam má KK dlhšie vlásky,ja len okolo tváre neznášam,ak mi lietajú do očí,tak som si to dala upraviť,keď nafarbím,pošlem foto 😅 😅 😅
aaaaa...čože je to štyridsiatka,keď nám to v posteli klapkáááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
29. lis 2009

Som tu len na skok ,moj nadava ze sedim pri pc .. cely den 😅 sprchuje sa tak este cumakujem 😀 😀 😀 😀
Ale ste popisali teda ,Bambi super ,ze ste tak dobre nakupili a na tie trhy by som isla veru ..... zboznujem to u nas su take slabe 😝

bambi09
29. lis 2009

Vladi,že celý deň,veď stále leštíš,tak aj klávesnicu treba 😀 😀 😀 😀
no,som rada,že sme nakúpili,lebo ešte som fakt nič nemala,len malej knižku a ten klavír,nič viac a už máme advent 😝 😝 😝
musíme ísť v piatok na Milu,kúpiť adventný veniec-nemám 😅 😅

vladkaz1
29. lis 2009

bambi no nadava aj teraz .. chce volaco a mala nechce ani bohovi spat 😝
ja mam venec dostala som .. 🙂 sestra mi dala 🙂