S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

simona55
1. pro 2009

ahoj jalao, mozem sa spitat aku to skolu chodis? ci som zle citala? 😕

veronkaj
1. pro 2009

dobré ráno , vidím, že sa koníkuje jedna báseň tam a tak...

frisbee - no ty sa nezdáš ešte aj básnik a prosím to čo si stvárala s tým budíkom a ruka čo bolí???

darinka - ty si už piekla linecké??? nieje to ešte skoro ja som že budúci týždeň tak ku koncu budem, keď teraz robím jak strela hádam to postíham, v sobotu chcem umyť okná tak hádam bude na to počasie.

hlásenie: no jasné, u nás nič nové, mladý mlčí a inak nič.

jalao
1. pro 2009

Simonka, tak dobre s malym vybav, ja sa tiez natrapim s malou ohladom jedenia, vzdy spekuluje, co chce, co nechce, hneva ma s tym, vzdy mi pri tanieri polievky pribehy rozprava, nema kedy ani jest, aj v skolke to vraj robi a ucitelka mi na nu zaluje potom 😖 😖
Vladuska, pravdaze, prajem ti to, nedivim sa, ze si slzu vypustila, mna to tiez dojalo.... 😉 😉 😉
Fris, ja som zostala teda zmatena, kedze si najskor pisala, ze si oko povalila atd v noci a naraz, ze si bola v noci v robote... 😝 😝 😝
Darinka, ty si dabel, ze uz linecke..u nas by to este stihli pojest a to robim vzdy 2 davky 😀 😀

vladkaz1
1. pro 2009

cafte no ja som skoro odpadla ,ze stanem a tu popisane 3 strany jupiiiii sa tesimmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
1. pro 2009

jej vladenka až teraz som ako tak prečítala všetko gratulujem super, bude to chlapček , veď sme vraveli Macko PU takže sme to typli dobre. super, no dávaj si na Vás pozor nech všetko je tak ako má byť. 😵

jalao
1. pro 2009

no lidi!!!!!! kade chodite???? 😅 😅 😅

veronkaj
1. pro 2009

jalao, no pracujeme, podaktoré sú u lekára, podaktoré varia obed, a možno fris spí alebo skladá básničku. 😉

ja som sa tiež od posledného príspevku zastavila na chvílu až teraz.

deň má málo hodín

jalao
1. pro 2009

veru, niekedy malo....ale dnes sa mi to tu trochu vlecie a PC strajkuje, nacitava straaasne pomaly a to ma zdrzuje....asi je tiez ospaly z toho pocasia...ako ja.. 😉 😉

vladkaz1
1. pro 2009

dakuejm dakujem dakujem ste zlate 🙂
bola som si pre tehu gate ,davala som si sit tak mozem uz aj priberat ne? 😀

nikinka008
1. pro 2009

Ahojtee vsetci...ejhaaaa al ste tu toho popisali potom vas precitam....tak dnes nas caka balenie to neznasam z cestovania najviac 😝 🙄 ...ani neviem co vsetko mam zabalit,ale ja si asi vela veci brat nebudem doma mam este plnu skrinu siat ktore by som si najradsej vzala sem ale nedaaa sa 😠 😖 ....potom len malej veci a mm 😀 ten by isiel aj s jednym trickom,nohavicami a bolo by 😀 😀 chytam paniku uz teraz co to bud ako vsetko,snad bude vsetko v poriadu 😕 😕

vladkaz1
1. pro 2009

nikinka008 nestresuj vsetko bude v poho ak neviem sprav si zoznam a jednoducho si to odkrtni ,neboj dopadne to dobre a aj ked nieco zabudnes nic sa nedeje 😀 hlavne ze budete konecne doma sa tesis co????? 😵

jalao
1. pro 2009

ahojte dievcata, tak koncim, dnes mali vsetky utlm...tu je uz napriklad skoro tma...uz len 22 dni vydrzat a pojdeme o krok dal, na 3 Krale 😀 😀 Bezim do skolky a na naput. 😉 a DOMOV...idem si sticu farbit 😀 😀 . Niki, klud, pocestujete par hodin, to je chvilka... 😉 😉 ahooooj

vladkaz1
1. pro 2009

Jalo ,aj ja sa idem dnes farbit tak nech to dobre dopadne 😉

frisbee
autor
1. pro 2009

dobré ránko,baby, 🙂 tak takto dlho som ešte nespala,tie dva dni ma dostali.Postupne vás dočítam,jalao,oko som povalila cez deň,a písala som vám to potom v noci 😀 😀 😀 😀 .

simona55
1. pro 2009

fris 😀 😀 dobre rano, 😀 😀 Vladi vravia ze vraj tehule sa nesmu farbit kym sa mimi nepohne 😀 😀 alebo je to povera,? ja som to dodrzala 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. pro 2009

ta de ste 😕 😕 😕 ..ja nebudem mať od 20.tej asi hodinu noťas,požičiavam ho susede...tej dobrej 😀 😀 😀 ,tak sa ozvem až potom,nebojte sa,z koňa ma nik nedostane 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. pro 2009

ahojte 🙂
tak tu sa už vypekááá vo veľkom 😕 no,musím už aj ja aspoň tie medovníčky,ale z dvoch dávok,moji pažravci mi jednu hneď zblajznú 😀 😀
mladý má zápal hrdla,lekárka urobila výtery,ale výsledky budú až v piatok,tak uvidíme 😝 leží,pije čaj,takto ho hrdlo fakt nezvykne bolievať,od soboty 😕
Julka, Traja králi budú o 22 dní?? 😕 😕 😕 ja že sú 6.1. 😀 😀 😀
fris,no teda Ty máš šťastie s tou rukou,trtol nezahojený a už si ruku obúchaš,čo vyskakuješ z postele?? 😀 😀 😀
a ja som to pochopila,že ako si Oko povalila 😀 😀 😀 chudák,ten to bude ešte 3 dni predýchavať 😅 😅 😅
farbiť vlasy aj ja potrebujem,len netuším,kde zohnať tú Venita farbu,najprv som sa bála dať to na hlavu a teraz hľadám,kde sa dá kúpiť 😅 😅 je fakt dobrá
niki,hlavne malej dôleťité zabaľte,doklady a zvyšok ak zabudneš,nevadí-šťastný let 😵
darinka,v takom vetre okná umývať-čo si,dobre,že si to neurobila,ešte by ťa odvialo,aká si teraz ľahučká,čo si schudla 😀 😀 😀 okná počkajú,ja mám ešte všetky špinavé,neboj-pohoda-klídek-tabáček 😀 😀 😀

bambi09
1. pro 2009

Simonka,ve´d ja som rada,že si tu častejšie a veselá-to mi u teba chýbalo 🙂 😉 ono všade sa niečo nájde-tie starosti-neboj
ale že malý vám nechce papať a chudne?? ☹ ☹ prečo??čo lekárka na to??naša malá je teda šrotovník,stále niečo tlačí do hlavy 😀 je drobučká,má 10,5 kg,ale kojené deti nikdy nebudú tučné,mladý je jak suchá ratolesť,lavór namiesto brucha a to zje za chlapa a má byť po kom "oplácaný" 😅 😅 dúfam,že mu to vydrží čo najdlhšie-byť šlang,nech na neho baby letia 😀 😀 😀
tak dúfam,že zistíte,čo mu je a napraví sa to,my sme mladému,keď bol malý aj hroznový cukor dávali a veľmi zle jedol 😝

simona55
1. pro 2009

ahoj bambi, Dvidko, takito nebival, ☹ onjedol aj za dve deti, len zrazu tak vyditelne pochudol, a zajtra idem k doktorke, dnes mi skoro zaspal, a potom som mala necakanu a nepriiiiijemnu navstevu ☹ 😠 😖 tak sa tam poberem zajtra aj keby kto stal pri brane,uz som mu nacisto obmedzila sladkosti ,ani nedovolim nikomu mu davat, 🙂 dnes som mu kupila milacik a predstavsi vobec nechcel papkat, ja viem ze kojene deti nezviknu moc tlstnut ale on mal 11kg este v 16mesiaci a teraz neviem kolko ma ale zajtra si to zistim.

vladkaz1
1. pro 2009

Simonka to je mi luto ze maly nechce papkat nejdu mu zubky????

simona55
1. pro 2009

moze byt vladi 😕 ale az natolko by nemal chut? pred chvilkou som si natrela husaciu mast, na chleba z jablkom a tak schuti jedol chlebik zue normalne som sa tesila ze papa 😵 🙂 ale jablko to zje cele a velke 🙂 no tak ze tak sme.

vladkaz1
1. pro 2009

ano,moja mala prestala papkat ,ked jej isli zuby a najlepsie jej chutila korka s chleba 😀

frisbee
autor
1. pro 2009

tu som už 😀

veronkaj
2. pro 2009

dobré ráno

no včera nebola nočná ???

bambi ja som včera prvý krát v živote piekla medovníky, dcéra ma ukecala tak som na mmb našla recept že mäkkučké hneď a neboli boli také chrumkavé, nemáte niekto recept že budú mäkké a dajú sa jesť??

frisbee a ty už vyspinkaná do ružova ako princezná, no a teraz príde tvrdá realita dňa

vladkaz ako dopadlo farbenie?

nikinka - z balením je vždy problém a určite potom prídeš na to že ešte to a tamto ale si šikulka zvládneš

inak u nás novinka:
včera som dala každému ten adventný kalendárik s číslami a čokoládou ved bolo prvého a keď sa mladý nebaví zavesila som mu ho na dvere.
potom prišiel a tak že ďakujem za čokoládu a ja bez výčitiek bez čohokolvek že nemáš za čo.
a potom mi povedal že si našiel už prácu tam vedla mňa a ešte niečo sa prišiel opýtať.
tak som zvedavá či to bolo len včera kvôli maškrte alebo či sa začne aj s nami baviť.

a dnes má môj MP narodeniny

jalao
2. pro 2009

Dobre ranko vsetkym...no veru, vcera sa nocna nekonala... 😉 😉
Veronka, tak vidis, mozno to mlademu aj postupne doje, ze mu chcete len dobre a nie, ze sa ho chcete zbavit....Ak si nasiel robotu, to je dobry signal 😅 😅 A ja som to PRVA povedala, 😠 😠 😠 , ze si idem vecer sticu farbit! A hoci uz bolo vela hodin, este som sa vschopila a teraz mam akusi hnedsiu farbu, nie do cervena, ako nosievam 😉 😉 VEronka, pekne to doma oslavte s TP. 😉 😉 😉 , alebo niekam vyrazate??? 😝

veronkaj
2. pro 2009

jalao, no vzhľadom na to že aj ja som v decembri tak sme sa dohodli že pre jeho rodinu, lebo aj ja k nim už chodím na všetky oslavy automaticky urobíme oslavu v jednu sobotu o dva týždne tak v strede, ja mám až pred vianocami takže to majú všetci iné starosti a tatko si dáme jednu sobotu poobede len pre nich, sú veľká rodina tak mám čo chystať a dnes možno skočíme niekde na pohárik, nezvykneme nejako veľmi oslavovať.

a s mladým ako bude ďalej uvidíme, akurát sa včera vyjadril, že otec mu kúpil a spravil auto - favorita a mladý chce lepšie tak si myslí, že ked mu včera napísali že ho vezmú do práce že si hneď vezme leasing na novšie auto. nuž ale do toho sa ja nemiešam to je ich záležitosť.
tak uvidíme aký bude ďalej

a čo ste sa všetky začali farbiť, ja som sa síce tiež ale už dávno tak 3 týždne dozadu.
dnes tu budem častejšie. to sa nevyhrážam ale oznamujem

jalao
2. pro 2009

Veronka, kludne sa vyhrazaj 😀 😀 😀 😀
No ten tvoj polosyn, to je sama sranda s nim... 😀 😀 😀 😀 , este ani nenastupil a ze leasing! 😀 😀 😀
A my tiez vzdy spajame oslavy, je to praktickejsie, hlavne ked sa to nakopi nasim detom, my mame s MM po sebe tiez 3 tyzdne, tak vzdy naraz slavime, pozveme rodicov, svagrovcov atd, to je hned plny byt, takze pekne to oslavte, u nas sa tiez ziadne velkodary nekonaju, nemysli si... 😉 A teraz bude moct byt rad, ked mu Milku kupim a hodim v sobotu do topane.... 🙄
Simonka to pisala vcera, ze vlasy by si tehotne mali farbit, pokial sa dietatko uz nehybe, toto nepoznam, ale ja som si cely ten prvy trimester nefarbila....tiez som sa drzala akejsi vnutornej brzdy 😉 😉 , ale uz som vyzerala jak strasidlo... 😀 😀 😀 nastastie to bolo v lete a mala som od mora akysi prirodny neidentifikovatelny melir... 😀 😀

veronkaj
2. pro 2009

jalao to čo si tým napísala že pokial sa dieťatko už nehybe ???? snáď ešte nehýbe. ty by si tomu dala, nestraš nám tu vladku.

mikuláša už mám pobaleného, mali v obchode veľké sáčky a nemáme radi také tie fúkané potvorky ale pekne klasické čokoládky a tak a tak som dala každému do sáčku síce menej ale sáčok majú veľký.
aj tak môžu byť radi, deti v afrike mikuláša nemajú

simona55
2. pro 2009

jalo nemali nie ze mali 😀 ale to je asi povera,ale nejak som to aj ja dodrzala 😀 😀 😀 😀 😀 joj prepacte mi som nevichovana,DOBRE RANKO 😀 😵

veronkaj
2. pro 2009

dobré ráno simi