S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

no ja som to pred mesiacom urgovala,že letím preč,baba mi prisahala,že to bude a nič,fakt nom nasr...,pretože už som u nich za celý rok nechala dosť peňazí.vladi,ja ešte nemám linku,podlahu v kuchyni a na chodbe,omietky,dvere a dokončiť verandu,sa z toho zbláznim,toľko rokov a furt to nie je 😝

vladkaz1
8. pro 2009

Fris ja ti verim .. sak mne mama stale hovori ze aj oni nejako zacinali .. no byvame rok mame novu obyvacu peknu myslim podla mojehi vkusu ,treba dat este tu taliansku tapetu hodim link ak najdem alebo fotlu aku chcem ...
No a chodbu tak skoro mat nebudeme ,nemame na nu bohuzial a detsku a manzelsku postel treba ,na chodbe mame komodu ta zatial staci ..
Kupelku mame radovu vystavbu co tu robili .. je otrasna ale nova vrazat do nej nebudem 😝

bambi09
8. pro 2009

Vladi,kde sú čižmy???aj ja chcem vidieť a v albumčeku nemáš 😕 😕 😕
ale malá je zlatá,nová Snehulienka-čiernovláska krásna,vanjuša,bacha,rastie ti ťažká konkurencia 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
8. pro 2009

je vymazala som prepac hodim este raz 🙂

frisbee
autor
8. pro 2009

tapetu chcem aj ja,ale až zničíme vlhkosť cerezitom 😀

vanja
8. pro 2009

vladi čižmy sú super
a bambi neboj, ja sa nebojím, veď mladým patrí svet 😉

vladkaz1
8. pro 2009

Hmm tapeta mi nejde pridat .. mam velke foto to som s fotila v predajni este s fotakom a slintala tam pritom 😀 ☹ chcem 😀
vanji dakujem ti 😉

vanja
8. pro 2009

aká tapeta?

frisbee
autor
8. pro 2009

čau,vedúca...ja som si našla tapety na nete,ale je ich toľko,že neviem ktorú

vladkaz1
8. pro 2009

hmm ja mam vybratu straane peknu hodim ti ju na skype ak chces neviem ci tam pojde vacsi rozmer neviem to zmensit...
Vanji tapetu chcem do obyvacky mam ju ladenu takym talians. vzorom
A ty aku Fris?

frisbee
autor
8. pro 2009

vladi,sú nádherné,tie zlaté i tie modré,ja musím do tej izby s kovaným nábytkom nejakú klasiku ako toto,moderné by tam nešli,no úžasné sú

frisbee
autor
8. pro 2009

vladi,aká je to firma?

vladkaz1
8. pro 2009

no pekne ze? asi budem mat ale len na jednu stenu za bielu sedacku kozennu to bude super vypadat a mam take zlate v zavese taky ornament preto taky vzor mam takze neviem sa rozhodnut asi zlate dam ..
NO kovana obyvacka moze byt pekna 🙂 , originalita veru ..

frisbee
autor
8. pro 2009

jua tam mám zlatú záclonu a záves,takže by to chcelo nejaké iné,ale sú fakt krásne,čo to je zač?

vladkaz1
8. pro 2009

Fris neviem moja .. to som nasla u nas v predajni v TT boli najlacnejsi ale je to na objednavku ak chces zistim ti .. inak som nasla u nas taku stu predajnu a m2 stal 1500sk 😕 😕 ta ista tapeta ma bude tu stat 5M2 700sk 😉 😀 takze na jednu stenu velku naskriabem aj keby co bolo ..lebo to ide len do poly ,potom od polovicky inak strihany ten isty vzor a medzi tym bordura a hore idu listy ozdobne .. velmi pekne to ukaze .. no to je moj vkus ..

vanja
8. pro 2009

tak hoďte link aj sem nech sa pozriem

vladkaz1
8. pro 2009

neviem dat link ak bude frisulka ochotna posles Vanjuse na mail ??? ja to nevie od tial 🙂

vanja
8. pro 2009

vladi aj môj mal dneska suchú večeru 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

aha.no pokúsim sa to dostať do mailu,ale mne to potrvá.sú nádherné

vladkaz1
8. pro 2009

Vanji a co ta nasral? Ci sa ti nechcelo???? Ja som rychlo upiekla zajaca ale bez oacky to sa mi uz fakt nechcelo a teraz prisiel takze uz papa ale nejako sa tvari .. ze nie moc milo .. on jak Fris neje zvieratka .. taketo vyrobky ano

vanja
8. pro 2009

nenasral ma, ale urobila som pre deti a seba cuketový prívarok, a to on neľúbi. Ale my hej. Takže jedol plesnivý syr Niva ale zato som mu upiekla chlebík domáci. Tiež nemusí mať stále večeru varenú nie? Veď má teplý obed. 🙂

vanja
8. pro 2009

vladka a ešte chudneš, alebo si už aj dačo pribrala?

vladkaz1
8. pro 2009

No dnes som sa vazila u kamosky a mam akoze kilo hore .. ale nebola som 2 dni na zachode a bolo vecer takze som bola ja najdena .. mala by som uz priberat lebo uz nevraciam sem tam ma este napne s pachu ale nevraciam to je dobre uz .. neboj este sa budem gulat az mi luto bude 😀 Dakujem za opytanie ..
A mas pravdu nemusi byt tepla vecera .. ja zajtra asi mojemu spravim ten mexicky gulas nehc ma hody ,on lubi a ja si spravim placky zemiakove so syrom ..tusim uvidm jak budem mat chut varit a musim ist na velky nakup

vladkaz1
8. pro 2009

dobru noc vam prajem holubicky moje nadherne som unavena a prisiel mi tato s prace pa 🙂 😵

vanja
8. pro 2009

dobrú noc vladka 😉

frisbee
autor
8. pro 2009

čaute..vanji,prešiel ti mail?

vanja
8. pro 2009

idem pozrieť

frisbee
autor
8. pro 2009

kukni,,to sa dáva iba na kúsok steny

darina60
9. pro 2009

Dobré ráno, kočky, prvá o takomto čase? 🙂 🙂
A nezaprší a nezaprší 🙂 🙂
Denná smena kde sme?
Veri hlásenie ranne 🙂

veronkaj
9. pro 2009

dobré ráno

vladkaz máš krásnučký pokladík doma naozaj je maličká rozkošná, o chvílu bude mať meniny 😵
vanja a ty ako a čo nové teba tu nestíhame v dennej smene,
a kde ste všetki dnes ešte nik nerobí???