S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

vanji,díky...ja som flegmatik,tiež si myslím,že auto sa opraví....akurát mi došiel humor v tej zákrute,keď nešlo otočiť volantom.spala som poobede skoro 5 hodín ako zabitá,asi stres 😝 .keď čítam tie tvoje problémy,spomenula som si,čo som mala všetko podobné,brucho som mala tvrdé stále,doktorka v brne v šoku a hneď ma poslala do nemocnice,do toho sa mi pridali problémy s pečeňou a krvou...tak ma napadlo,čo všetko si my baby vytrpíme,a chlapi si toho ani nevážia...

vanja
1. srp 2009

fris ale nám sa to vráti v deťoch- teda dúfam 🙂
viem si to predstaviť v tej zákrute.
a daj si ešte jedno polcedi, bude lepšie 🙂

frisbee
autor
1. srp 2009

na mna to padlo až teraz,ja mám chladnú hlavu v konkrétnej situácii,teraz som sa rozklepala...ale ja som zvyknutá bojovať,ráno som to zase ja 🙂 .vanjuška,no to pevne dúfam,že sa to v deťoch vráti 😉
bambi moja...okrem úpalu a šoku...už sa spamätávam 🙂

bambi09
1. srp 2009

vanja,si ma predbehla 🙂 tak to ja môžem byť ešte rada,že mi pri Katke "len"bolo celé tehu zle a dva mesiace pred pôrodom som skoro nespala 😝 😝 😝
fris,tak to je fakt nanič deň,ale hádam to pôjde opraviť,hlavne,že sa Ti nič vážne nestalo,uffff 😕 😕

bambi09
1. srp 2009

fris,tak to chce fakt dobrý spánok,to je asi ten šok,nestihla si to spracovať ☹ ja by som už bola na prášky,aj sa bojím ísť robiť vodičák,teraz ešte viac 😝 😝

vladkaz1
1. srp 2009

kdeee steee 😀 😀 😀

vanja
1. srp 2009

no ja som si robila vodičák na staré kolená na 30-tku ,bola som najstaršia žiačka, ale pobehám s autom keď treba. No na také vzdialenosit ako fris chodíš ty, to určite nie.

frisbee
autor
1. srp 2009

ja už som skoro ja,štve ma,čo sa stalo,keď bolo všetko v poriadku a štve ma,že tu na vidieku nikto cez víkend nepracuje,ja už by som to viezla do opravy,som akčná osoba 😀
no a veselá téma,nie...dnes som behala ako srnka,boli sme sa pozrieť na výstave psov a ukázať potomka našej chovateľke,bolo teplo ako sviňa,tak sme išli okúpať psy do blízkeho lomu....a tam je nudistické centrum a medzi tými desiatkami psov sa prechádzali hnahí chlapi 😀 😀 😀 😀 som nevedela,či sa mám pozerať po svojom psovi,alebo na uhorky 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

hnahí sú nahí 😀

vanja
1. srp 2009

idem spať baby, tak dobrú noc zajtra 😎

frisbee
autor
1. srp 2009

papa

vladkaz1
1. srp 2009

no Fris sranda no na uhorky si mala cucat ja by som cucala aj ked mam doma vystavnu pestovanu haahahahaha

frisbee
autor
1. srp 2009

vladka 😀 😀 😀 😀 ale fuj 😀 😀 😀

vladkaz1
1. srp 2009

😀 😀 nie fuj uhorky su mnam 😅 Fris teda na co nemyslis... 😉 🤐

frisbee
autor
1. srp 2009

ja nemyslím,ja som to videla 😀 😀 😀

vladkaz1
1. srp 2009

no ved este vidiet .. 😀 teda sa ti bude snivat ci nie? 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

no to nie,tí,čo tam behali s tými uhorkami boli celkom nechuťáci,nemajú sa kde ukazovať,tak chodia do lomu 😀 😀 😀

vladkaz1
1. srp 2009

😀 😀 no fuj teda no fuuuuuj nechutaci ble 😝 😀 moj nema vlasy ☹ sa mu sekla masinka a je jak basista som smutna ☹ mal nadherneho kokosa a v zadu taky copik ☹

frisbee
autor
1. srp 2009

však je to moderné,aj Kojak bol sexi 😀

vladkaz1
1. srp 2009

😝 no pre mna nebol nezvyk vies .. ach bol taky jak talianko a teraz je jak basista Kojak ble 😀 😝 😅

bambi09
1. srp 2009

odbehla som sa odsmradiť,ako posledná,smrdeli sme jak stará šunka dymom 😀 😀 😀 vrátim sa a ako tu veselo... 😀 😀 😀

bambi09
1. srp 2009

vladka,chlapi bez vlasov sú že vraj véééééľmi vášniví 😀 😀 😀 povieš,či je to pravda 😉

bambi09
1. srp 2009

fris a Tebe sa uhoriek zachcelo???ja radšej rajčiny 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

ako hovorí ten moj,stačí si namazať hlavu medom a urobiť kotrmelec v holičstve 😀

vladkaz1
1. srp 2009

Moj je vasnivy aj tak aj tak tu nejd eo vlasy a musi sa mu hlavne chcet 😀 😀 😀
A tvojbaby citala som teraz temu o bohu nechcem sa nikoho dotknut ale ja mam dost nevadi ..nieco mi to dalo ..nieco teda neviem , co ale nieco

frisbee
autor
1. srp 2009

bambi,uhorky sa tam pritrafili náhodou 😀

vladkaz1
1. srp 2009

😀 😀 nahoda je pes... neviem neviem Fris 😀
Inak moj uz peni zas ja neviem ci ziarli na notebok ale som tu dost dlho teda noo 😅

bambi09
1. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vladka a čo také si sa dočítala?? 😕 😕

vladkaz1
1. srp 2009

bambi odsmradit 😀 😀 😀 ja odpadnem ja som sa tak isto bola odsmradit a natrela som si brucho ze nivea na spevnenie a nohy na celulit. som zvedava ci zabere 😀 😀 no asi eeeeee ale neva o pokus to stoji som dostala s toho fotenia kozmetiku tak skusam aj nemozneee 😀 😀

vladkaz1
1. srp 2009

bambi no nic v podstate ..neviem ako to napisat ... no nic mi to nedalo .. tak asi len som si pomyslela svoje hodim ti link?