S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

fris,mne je teda za mojou zbirkou servítok a pohľadníc a známok z detstva celkom smutno 😅 😅 a ešte zo žuvačiek tie obrázky-mini komiksy sme zbierali 😀 😀 mama mi to vyhodila kedysi dááávno,hračky rozdala 😒 😒 aj pamätníček zo základky pošiel-no,čo už ☹ ☹
ja keď niečo s mladým triedim,vždy sa ho spýtam,či to chce vyhodiť,hoc je to len kresba na výkrese,ale je to jeho,tak nech sa on rozhodne,čo s tým 😉
simonka a čože taká depka??asi si fakt bola dlho doma,vyžaluj sa,čo ťa trápi,uľaví sa ti 🙂 🙂 😉 mysli pozitívne a všetko bude ok 😵 😵
Vladenka a ty nejako málo píšeš,ani na skype si dlho nebola,čo sa deje?? 😕 😕
aj julka a darinka absentujú,ale oni cez víkend nepíšu väčšinou 😉
a veronka sa vôbec neozýva,čo je u nich nové,aké mali Vianoce,Silvester,veronka,hlásenie nebude?? 😕 😕

ada32
2. led 2010

a ty robis v hoteli?tak tam mas roliek a roliek vsak? 🤐 😉

inak clovek,ktory pracuje pri tom rolkovom stroji a sleduje ako sa vyrabaju,sa vola dutinkar.moj ho mal raz v inkognite.tak odvtedy mam rozsirene vseobecne vzdelanie o dolezity fakt.. 😀 😅

langkofel
2. led 2010

a teraz ma napadlo, zacali ste zbierkou a uz ste zase pri h.... 😀 😀 😀

langkofel
2. led 2010

no teda pri toaletaku...

ada32
2. led 2010

ja mam urcite vytvory v jednej takej krabici od topanok.ale nemozem skladovat vsetky gyciky ktore vyrobil,lebo by sme sa sem uz nezmestili./myslim take ako ohnivozeleny apartny kobercek na vareche,ktory mal byt dekoraciou v kuchyni a podobne./rada by som videla cloveka s takymi genialnymi napadmi.
ja si tie vytvory velmi vazim ,ved boli vyrobene s laskou a o to viac ma stve ,ked to potom mam niekde odpratat.
vyhodit mi je to luto,dekoraciu tohoto typu v nasej modernej kuchyni si akosi neviem predstavit,vsade sa na to prasi a aj ta krabica od topanok ma len obmedzenu kapacitu. 😨 😖

langkofel
2. led 2010

aj my mame krabicu od topanok, na vytvory...no a s hajzlovych roliek anjelicky, certi, tunel a co ja viem co, vacsinou po case konci v krbe...a nikomu nechybaju 😝

frisbee
autor
2. led 2010

ahojte simi a langoška...ha,ja s radosťou úchyláka tie rolky používam na podpaľovanie lístia,čo mám na ohnisku 😀 😀 😀
bambi,tiež som zbierala známky,obaly zo žuvin,pohľadnice a kamene...tie kamene furt 😀 😀 😀 😀 si vláčim z ora a zbiera celá rodina...najprv sa mi smejú a potom zbierajú ako blbí 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. led 2010

bambi nedeje sa nic mam doma muza a stale nieco robim ,ci varit co prat ci upratovat .. som nejaka bez nalady sak len chodim a upratujem este pecem kura teraz nech mam zajtra klud a som straasne ale straaasne nervozna .. az mi je luto dnes som hrozne nahucala na malu ☹
nenecha ma ani na zachod ist samu ,nemam ani trocha sukromia coz ma zacina stvat aj do vane zamnou place hruza .

langkofel
2. led 2010

ahoj fris

jaj sa tu smejem, mala si zabalila take marcipanove prasiatko do pyzama, ze to ma jaskynu ...a ze napis mi prosim listok, ze "tu byva prasa" vraj "aby som nezabudla"...ja napisala listok, mala ho postavila pred " jaskynu" a o chvilu pride a vravi, Neviem naco mi je ten listok, ved neviem citat" 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

vladenka vydrž..to je aj počasím,nedá sa byť dlho vonku,dieťa je nevylietané,škarede,to tiež neprispieva k dobrej nálade. 😒

😀 😀 😀 😀 😀 langoška moja,to milujem,ja som si zapisovala všetky výroky,to sú také fóry,že to nik nevymyslí,no super😀 😀 😀

simona55
2. led 2010

bambi radsej nie nebudem sa stazovat 😉 moja dcera mala raz taku maniu ze kade chodila, vsade zbierala take ploche a okruhle kamienky, take asi ako dlan,a velmi pekne nane malovala 🙂 a raz si to zobrala do skoly a ukazala to ucitelke a od vtedy to robia v skole vsetky baby, vlani na vianoce dostala cela nasa rodina kamene, 🙂 ale som si to viac vazila nes hodnotnu vec bolo to krasne. ozaj co je z veronkou? ja este aj ja som mala vlani zbierku pivovich flias tie umele, urobila som si ohradku , prevrtala som spodok flase 🙂 🙂 a prevliekla som drot cez hrdlo a tak dalej, mala som peknu farebnu ohradku,na kvety. kym som ich zbierala , tak som ich davala do vreca,a prisla mi navstevu babka, a vravi mi no vies co uz si si mohla plno penazi nasporit skoda na teke pivo, ona si myslela ze smealkoholici,pritom mm vobeec nepije sem tam. lebo ze myname na blbosti, no tieto stareni. 😀

langkofel
2. led 2010

no kocky terorista ma vola do postele, a veru nedam sa dlho prehovarat a idem, majte sa tu dobre a dobru nocku.

juj vladi, no to mi je dvoverne zname, ja som uz rezignovala, umyvame si zuby spolu, kupame sa spolu, spime spolu (ale len pocas prazdnin a cez vikend, inac ide do detskej) a aj ser....spolu 😖 , ja na velkom a ona na serbliku, len mi je divne ze to dokaze vytlacit vtedy ked aj ja 😀 😀 😀 a zase sme pri h...
idem ja radsej spat, lebo vam tom tu zacne smrdiet... 😀 😀 😀 😀

simona55
2. led 2010

vladi , neboj aj ja som bola pred novym rokom takto fuuuuuu, normane som smarila velki kvetinac o zem as sa kvet rozlomil 🙂 hudak fikus, az potom po vybuchu som sa ukludnila. 🙂 vysli z davidkom trosku na dvor pokukali koniky a bolo ,vobec som sa nestarala kto ten kvet vyhodi alebo kto navari, jednoducho uz mi bolo vsetko jedno. 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
2. led 2010

langoska,dobrú noc 🙂 🙂 🙂

simi,aká si ty divoká žena 😀 😀 😀 😀 ,ale oni to niekedy potrebujú,taký výbuch 😀

simona55
2. led 2010

ze ci potrbuju, jednoducho uz som mala plne zuby. vsetko sama varit prat,maly namna plakal, uz uz som citila ze vybuchnem 😝 😝 inak to cloveku starosti robia ze? ze navsetko som sama, darmo nas vje vela aj tak, no potom pekne klapalo vsetko pohode. no a teraz dobu noc idem si zalahnut k davkovy tam sa citim najlepsie ,citim tu babetkovsku vonu. 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
2. led 2010

teda baby,sa tu na vás rehlím 😀 😀 😀 a presne Vladka,to bude tým počasím,naša je tiež jak urvatá z reťaze,tiež je mi všade za riťou,len by sa to mojkalo a stískalo 😅 😅 😅 ja už neviem,čo je to vykadiť sa osamote 😀 😀 😀 😀 keď zatvorím dvere,za chvíľu búcha a reve,tak ju musím pustiť dnu 😝 😝 😝 dnes sa len trochu prešla v tom vetrisku a zaspala posediačky pri mne ,keď sme pozerali Manéž Bolka Polívky-som sa nasmiala... 😀 😀 😀
langoška,dobrú a teda vydrž,skončia dovolenky a prázdniny a hádam aj turistov ubudne 😅 😅 sa ti nedivím,že si uťahaná večer 😉
simonka,uf,ty divožienka 😀 😀 😀 ja som naposledy roztrieskala tanier asi 7 rokov dozadu,keď odišli svokrovci z týždňovej návštevy u nás 😅 😅 😅tak som ho hodila do drezu,že sa rozbil 😅 😅 😅 ale videla som dobrý typ proti stresu,počkaj,hodím link 😀 😀 😀
http://www.bizrate.sk/product/antistresova-dosk...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sú tam aj iné blbiny,som sa na tom dobre bavila 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

teda bambuľa,kam na to chodíš 😀 😀 😀 😀 😀 udierať hlavou 😀 😀 😀 😀 😀 ...uvažujem o kúpi 😀

vanja
2. led 2010

čaute baby v novom roku
ale ako vidím nič sa nezmenilo, zase sex a hovná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

😀 😀 😀 😀 veselejšie témy nie sú,vedúca 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

veď práve preto som iba v tejto téme 😉

vanja
2. led 2010

tak fris ako po sviatkach?
nemyslím teraz na tých 20 kg čo si vykadila ale celkove 😀

bambi09
2. led 2010

čau vedúca,mne ide teraz kôň,jak v lete na saniach 😝 😝 😝 😝 pomalýýýýý je 😒
a naše heslo-sex a hovienka zostáva aj v tomto roku,neboooooj 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
2. led 2010

ahoj bambi, aj mne tak ide kôň už ma ser...
som myslela že to pc, ale to asi je celkovo

malá už spí?

bambi09
2. led 2010

vanja,nekúpime našim malým upírkam??? 😀 😀 😀
http://www.bizrate.sk/product/cumlik-vampir-1221/

vanja
2. led 2010

no moja cumlík nechce
len cicku 😀

bambi09
2. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 naša aj aj... 😝 😀

vanja
2. led 2010

zajtra ešte čakám návštevu, kmotrovcov, a potom dovidenia, konečne pokoj a kľud, pôjdeme dakde posánkovať sa sa deťmi.
🙂

frisbee
autor
2. led 2010

vanji..zatiaľ je to u nás naprd,nedá sa chodiť von,aj Silvester prepršal,teraz začalo mrznúť,my sme tu ako v base v tej dedine.Takže si lezieme na nervy,ponorka 😎
Seká sa mi net,nejde mi sa sem dostať 😝 ...práve som si porevala pri konci filmu Cena za nežnosť,no ja už neviem,na čo sa mám dívať...

vanja
2. led 2010

no u nás bez snehu, ale zato teraz začalo mrznúť, tak uvidíme aká kosa bude zajtra

frisbee
autor
2. led 2010

ja mám nervy,mladá sa motá po severných Čechách,tam je kalamita a nehody,no už aby bola doma,neviem,kedy sa vráti.A zle spím,už som začala s očistnou kúrou,vyplaviť všetky tie jedy za posledné dva týždne 😝