S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

tu som,furt zisťujeme,čo s tým auto,uvidíme zajtra 😝 ....nestratila som sa,však máte novú vedúcu,nie? 😀 😀 😀 mladá pred polhodinou odletela,mali meškanie,tu je asi 31 stupňov a hrozia nám krupobitím a búrkami,tak čakáme,čo bude,nedá sa na tom dvore ani vydržať 😝 😝 😝

bambi09
2. srp 2009

fris,no hurááááááááááááááá 😀 😀 😀
a my máme viac,bebe,o 17-tej 35 stupňov 😀 😀 😀 😝 😝 😝

frisbee
autor
2. srp 2009

no fuj...ani dýchať nemožem...a to mám veľký hrudníček 😀 😀 😀

bambi09
2. srp 2009

fris,ja už pomaly kapem,ani ventilátor nepomáha,fuj,napíšem tam hore asi reklamáciu 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

napíš 😀 😀 😀 ,my sme si na ochladenie naliali studený nemecký šampus...mám pocit,že vypijem jednu stopku a som hotová 😀 😀 😀

bambi09
2. srp 2009

tak bacha,lebo budeš mať pre zmenu sekeru v hlave 😀 😀 😀 😅 mne by teraz aj pivo stačilo a opijem sa 😝 😝 😝

vladkaz1
2. srp 2009

baby ja nepijem ale mali sme pred vcerom navstevu doniesli cervene ja som bola ozaj opitucka hihi normalne sa mi tocila hlava 😅

bambi09
2. srp 2009

vladka 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. srp 2009

ale darinka sa neozýva a mne začína byť nejako blbo od žalúdka,bojím,bojím... ☹ ☹ ☹

vladkaz1
2. srp 2009

no a nasi prisli z metra a donielsi nam vela masa som si rozkazala a som to taka nadrb..krajala a porcovala do sacku .. no este ze som si neodkrojila prst . 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

😀 😀 😀 to tu nehovorme o sebe takto verejne,svet je zlý.... 😀 😀 😀 dari,kde si??????

vladkaz1
2. srp 2009

mne je jedno uz ma tu sleduje jedna striga 😝 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

vladka...ne,jako fakt???????????????????????????napíš IP 😠

vladkaz1
2. srp 2009

to je jedno 😝 😝 😝

bambi09
2. srp 2009

vladka,ono sa tých stríg nájde... 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

nejaké strigy nás nepoložia 😀 😀 😀

vladkaz1
2. srp 2009

😢 je to ubohe a potom rozpravat aka som vtipna ... 😅
baby no nieco pikantne nahodme nech sa niekto nenudi.. snad to uz pochopi... 😝 😠

frisbee
autor
2. srp 2009

pikantné sú jedine uhorky 😀 😀 😀

vladkaz1
2. srp 2009

😀 😀 tak podme na to ajstak sa na tom najlepsie pobavim.. no som ja ale prasa co? 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. srp 2009

aké prasa,vladka,my tu máme odbornú diskusiu o zelenine 😀 😀 😀 😀

simona55
2. srp 2009

vladi tu je striga? ale ved nahod nohy nech vonia 😀 😀 😀 ako vedla robila fris 😀 😀 napis ip ak chces 😉

simona55
2. srp 2009

ozaj baby co je z dari ? vedla je aste len podvanastej co sa tam stalo ticho ako v hrobe.no ja idem cicikat 😀 dobru noc

vladkaz1
2. srp 2009

nie tu nieje lenma cita apotom roztrubuje ze rozpravam asi tak 😝 😝 😝 o sexe a tak ..dari ma asi doma uhorkovy salat 😀 ale dufam ze ma v dobrom

vladkaz1
2. srp 2009

baby ked som tu tak vy nikde bohaca ☹ sup sem lebo idem spat

frisbee
autor
3. srp 2009

ahojte moje,včera u nás bola strašná búrka a uragán,celú noc pršalo,večer vypli elektrinu a zapli ju blbci až o pol 4 ráno,zobudila som sa ako sa všetko rozsvietilo,tak som letela zhasínať.Dneska budeme zháňať ten servis na auto,držte palce 😠

darina60
3. srp 2009

Ahoj fris, neozývala som sa však sa vrátili z východu, musela som sa obracať 🙂 Aj tu bolo včera mrtvo, ale ja vám to oživím v teme vedla, pomoc budem potrebovať podporu, neboj sa bambi prežila som včera dalšie debaty z hrdosťou,môžte byť na mna pyšné.Ale stojí ma to vela síl ale s vašou pomocou to pôjde. Ozaj na odlahčenie, bola uhorka Vladi. Nie síce v tom pravom zmysle ako by som chcela, ale uhorkáč sa nakoniec zlakol 😉 Ozaj napadlo ma, že ked som chodila na strednú školu chodili sme do lednic na aktivitu letnú, to ešte bolo za socializmu. Fris asi vie kde to je. Robili sme v konzervárnach a tam išli po páse také šalátové uhorky, mi v rukách ostre nože a sekali sme ich. To mali byť tie plátkové sterilizované uhorky. Keby ste nás videli ako sme ich z radosťou sekali. Takže uhorkáč by mal byť v pozore, mám to nacivičené , dva týždne sme to robili 😀

frisbee
autor
3. srp 2009

dari 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
3. srp 2009

ahojte baby, včera mi to nevyšlo, aj keď som sa chystala večer. Poobede sme boli pre staršiu dcérku, konečne prišla z tábora, už som sa nevedela dočkať. Tak som ju vystískala. Potom sme boli na zmrzke v meste a večer som ich okúpala, a keď som malú išla uložiť pospala hodinu, potom sa zobudila a nevedela zaspať do pol 12-tej. Takže som bola zničená jak pes. To bolo asi tým teplom. 🙂
Ale dnes hlásia silné búrky tak uvidíme, ale až podvečer, tak snáď mi stihne vyschnúť prádlo. 😉
no škoda, že som tu nebola, keď ste mali uhorkovú sezónu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
takže darinka nech sa má na pozore, Prax je prax. 😀 😀 😀
a môj manžel je tiež plešatý, ale zo začiatku mal takú hustú ofinu, čo si prehadzoval s hlavou na bok, ako sa to dakedy robilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a tiež som veriaca a manžel je inej viery ako ja a fungujeme 🙂 😉 🙂 😉
vladkaz a s tým šerbľom si ma prekvapila, moja sadne oblečená, ale keď jej dám dole plinku tak neposedí ani sekundu. Plače na raty. 😒 😒 😒 😒 😒 😒
bambi ja milujem opekanie a grilovanie 🙂 🙂 🙂
simi škoda že ste tu kameru nemali, bola by sranda 😀
fris, tak už si mama? Mladá kedy zase príde? ☹
a ešte vladkaz to nás budú všetky asi ohovárať, lebo všetky píšeme o sexe. 🙂 🙂 🙂

vanja
3. srp 2009

opravujem fris, tak už si sama?

frisbee
autor
3. srp 2009

vanja 😀 😀 😀 ja som ťa pochopila 😀 😀 😀 ,ahoj 😀 😀 😀 mladá už je v Londýne,celý let mali strašné turbulencie,to boli tie búrky,čo sa potom na nás dovalili...akurát mám chlapa týždeň doma...no budem lietať s tým autom 😝 .musím sa smiať,ako píšeš o mužovej ofine,spomenula som si na Kaisera,ako si honil patku 😀 😀 😀 .
Aha,mladá sa vráti asi za tri týždne,ide niekam vystupovať s tancom,takže doma bude málo...