S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
4. led 2010

Niki ja som tu ale len brazdim ,asi malu bolelo brusenko nie?

frisbee
autor
4. led 2010

a ja mám prdíky 😀 😀 😀

vanja
4. led 2010

zas sme u hoven 😀 😀 😀
čaute

nikinka008
4. led 2010

vladka neviem to by asi plakala keby ze ju brusko bolelo no neviem dnes bola uz dobra 😀 ...a mala lucka sa tesi na braceka?

nikinka008
4. led 2010

jaaaj vy stymi hovienkami 😀 😀

frisbee
autor
4. led 2010

ja som iba pri prdíkoch 😀 😀 😀

nikinka008
4. led 2010

no ja uz 2 dni kade chodim tak prd... 😀 😀 😔

frisbee
autor
4. led 2010

ja sa teším,že v tom nie som sama 😀 😀 😀 ,aj bambuľa je s nami 😀

nikinka008
4. led 2010

tak to je dobre a kde sa flaka 😀

frisbee
autor
4. led 2010

asi ju zamestnáva trpaslík...fuj,sa dívam na taký hrozný film,ako holky nalákali za modelky a ono to bol obchod s bielym mäsom 😝

nikinka008
4. led 2010

viem viem aj ja som to jednym okom pozerala ale potom som to prepla radsej ked tam jeden chlap obchytkaval male dievca co ho uniesli fuj 😝 teraz pozeram na nove asi je to nejaky horor alebo co nejaka prisera tam zerie ludi ze vraj krokodil ale obrovsky 😝 mm som uz vykopala spat hore uz si tam obidvaja chrapkaju 😀 😀

vanja
4. led 2010

ženy tu som bola som pri malej
no načo pozeráte také filmy, aj mm mi pozerá, no ja také nemôžem.
Dnes sme mali športový deň. Teda apoň staršia, sme boli na jahodnej, dcérke sme požičali výstroj zaplatili inštruktora a mala prvú lekciu lyžovania. Ja som sa s malou flákala po snehu, troška sánkoval a. V stedu ideme zase, sa jej to zapáčilo, len aby vrecko stačilo 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
4. led 2010

fris, som zvedavá na tvoje správy z 20.1., ale s pať u teba určite nebudem 😅

vanja
4. led 2010

a vieš prečo? Lebo by som sa poka... a takú veľkú žumpu nemáš, aby sa to tam všetko zmestilo. A potom by si musela volať hovnocuc. 😀

frisbee
autor
4. led 2010

mne sa sem nejde prebojovať.... 😝 ...vanji,no haha,ja myslím,že bude pokoj,ale vždy to prežívam..fuj...ty si vymenovala všetky naše neduhy 😀 😀 😀
my sme dnes opravovali tú sprchu,no som zvedavá,ako dlho nám tá nová vydrží a čo sa nám zase prihodí...

vanja
4. led 2010

a čo sa stalo?
neviem, asi som to nečítala

frisbee
autor
4. led 2010

oko robil montéra na Vianoce,haha,keď boli zavreté obchody....opravil hadicu lepiacou páskou 😀

vanja
4. led 2010

pokom je taký šukuľka?

frisbee
autor
4. led 2010

to nik nevie...normálne Bob staviteĺ...som sa ho pýtala,prečo to začal opravovať,keď je všetko zavreté a on povedal,že ho to nenapadlo 😀 😀 😀 😀

vanja
4. led 2010

no to je klasika, věď na rozmýšľanie majú nás nie? 😀 😀 😀

idem do hajan, dobrú noc 🙂

frisbee
autor
4. led 2010

amen 😀 😀 😀 😀
dobrú 🙂

jalao
5. led 2010

dobre ranko, slnko vysoko, kopce biele a vas nikde! V noci nasnezilo sypkeho snahu, decka maju o program nastastie postarane za barakom 🙂 Dnes hlasim zrana len minus 8 😉 Ja som presedela cely vecer nad prikladmi, do piatku som poverila domacnostou MM 😀 😀 , kym sa v sobotu bremena nezbavim, snivam aj rozmyslam v odmocninach a zlomkoch 😀 😀 😀 😀
dievcata, to je tu teda fakt riadne flakando, pochodom chod - odchod. 😖

vanja
5. led 2010

no dobré ránko, tak kde ste všetky?
ja nie žeby som až teraz vstala, hej, aby ste si nemysleli 😀
jalao to máš dobre u nás ani zrnko snehu. Teraz začalo troška povievať, ale nič moc. Včera sme boli na Jahodnej sa trocha pokochať snehom.

ešte nepracuješ, že máš flákanú 😀

frisbee
autor
5. led 2010

dobré ránko 😀 ..tak zase blbá noc,zaspala som riadne až o druhej,zobudila som sa ešte za tmy,zase zaspala,a zrazu bolo 10.20. 😝
Teraz rýchlo varím a ideme pre mladú do Brna,všade sú výpredaje,v Asku majú vešiakovú kovovú stenu za 870.-,tak ju chcem kúpiť,možno zvládnem aj zrkadlo 🙂 🙂 🙂

vanja
5. led 2010

tak dobrý nákup fris
ináč aj ja som išla spať o druhej, lebo mm pozeral teh film do pol druhej, potom nevedel zaspať kvôli nemu, ešte mi aj o ňom dačo porozprával, tak som nemohla zaspať ani ja. No a malá bola už o pol 8 hore. Zlatá moja. 🙂

frisbee
autor
5. led 2010

ja som z toho filmu potom videla až koniec,ale fuj teda.

vanja
5. led 2010

ja som rada že som ho nevidela

frisbee
autor
5. led 2010

ja by som všetkých chlapov po tom filme vykastrovala 😠 😠 😠 😠

vanja
5. led 2010

ti prídem pomôcť

frisbee
autor
5. led 2010

vezmi nože 😀