S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

bambuľa,nie v stredu...vieš,ako to bolo vo filme Kdo chce zabít Jessii:"JE ČTVRTEK!!!!!" 😀 😀 😀 😀 😀

sorry,že píšem veľké písmená,ale ona to hovorila veľmi dorazne Medřická...dokonca aj Supermanovi 😀 😀 😀 😀

langkofel
15. led 2010

jaj bambi, ze len v stredu....aj tej sa musim dakedy vzdat... 🙄 🙄 🙄

hehe fris, tak vikendy tie mam uplne zrusene,na tie mozem zabudnut, aj teraz pred chvilkou volal, ze je vo Verone a rano musi do Mnichova 🙄 🙄 🙄 , ja som zena trpitelka 😀 😀 😀 😀 😀

Bambi a na ake dobrodruzstvo sa to chystas zajtra?

nikinka008
15. led 2010

ejha u vas sa to nejako drzi stale 😕 tak dufam ze dovtedy do bude v poriadku a simonka?tak sa vola,odleti dobre do toho londyna 🙂 ako dlho este chce byt v anglicku?

frisbee
autor
15. led 2010

langoška,ale ono to má svoje výhody,keď sa nevidíte furt 🙂

bambi09
15. led 2010

langoška,ideme míňať mínus na účte-to bude adrenalín 😀 😀 😀 ideme mrk do Avionu,skončíme v Ikea,napapáme sa a dom 😀 😀 😀 ale to len občas,inak ideme radšej do lesa 🙂 😉
a teda ja by som sneh prijala,kvôli deťom,len nech nie je kalamita-čo v BA je,aj keď sú 3cm snehu na ceste 😀 😀
fris,najlepšie každý deň a nemusíš riešiť,či je pondelok alebo streda 😀 😀 😀 pozri vanja,ešte odvčera neskončila 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

langoška,tak to si fakt žena-trpiteľka 🙄 🙄 🙄
frisuľa,nahlásim ťa adminom 😎 😎 😎 😀 ale nieee, neboj,o to sa už postarajú naši špióni 😎 😎

vladkaz1
15. led 2010

No baby my sme vyplatu uz mali a uz aj je po nej 😀 😝

langkofel
15. led 2010

Ved ja sa nestazujem 😀 😀 😀 , je to celkom fajn...

Jaj bambi to aj ja tak raz za cas mam, a potom som jak odtrhnuta z retaze, kupim aj to co mi netreba 😖

bambi09
15. led 2010

Vladka,mi sme ešte nemali a už je po nej 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

...my... 🤐 🤐 🤐

langkofel
15. led 2010

este mam 5 min a som fuc a blbne mi kon!!!

vladkaz1
15. led 2010

bambi ty mas pravy preklep bohaca co rok piseme 🙂 ja stale preskakujem pismenka tak sa neopravuj 😀

langkofel
15. led 2010

no nic mrzne aj vonku aj kon, idem ja hajat kocky...majte sa dobre, riadne piste, nech mam zajtra co citat, dobru noc.

bambi09
15. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀
langoška,tak dobrú,ja idem pod deku,nejako je mi zima z tej prechádzky v mraze,neviem sa zohriať-a prešvihla som Rainmana od začiatku,ale muž nahráva-som nedospatá,mám zamrznuté IQ 😀 😀 😀 fuj

frisbee
autor
15. led 2010

langoškááááááá,pyžako a šup do postele 😀 😀 😀 😀
tak práve ma začalo bolieť v krku a ešte ma tu provokuje oko...asi ho dám fakt do ústavu 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vypichni ho a bude pokoj 😀 😀 😀 😅 😝 fuj,som morbídna,radšej idem,nebudem ťa na zlé navádzať 😀 😀 😀 stačí,keď ho podpichneš 😅 😅

frisbee
autor
15. led 2010

som na neho narevala a je pokoj 😀 😀 😀 😀

bambi09
15. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😎

frisbee
autor
15. led 2010

😀 😀 😀 😀 a preto ma bolí v tom krku 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

bambuľa,a prečo sa v zime hompáš na koníkoch,veď ti primrzne fuňa 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. led 2010

Fris ja odpadnem s teba 😀 😀
langoska dobru nocku sladke snicky ..a ozaj ako bolo v skole lyzovania?
bambi teba bavi taky film????

bambi09
15. led 2010

🤐 🤐 🤐 🤐 tak po ňom furt nerev 😀 😀 😀 počkaj,prídu špióni z inej témy a budeš mať po ptákách 😀 😀 😀
idem pod tú deku,brrrrrrrrrrrrrrr

frisbee
autor
15. led 2010

vladi...to ma naučila langoška...já nic,soudruzi 😀 😀 😀 😀

špióni si možu bozať 😀 😀 😀 ,aj mimozemšťania,ale vidíš to,primrznutá starena na detskom ihrisku 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. led 2010

jaj baby ,mala mi prave sama zaspala bolo na case ze?

frisbee
autor
15. led 2010

vladi,tak nech jej to spinkanie vydrží 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
15. led 2010

no ved ano moj kuka telku ja sa nudim jak pohan .. neviem co so sebou

frisbee
autor
15. led 2010

no keby sa ti chcelo,potrebujem upratať skrine a šuplíky....hm..tak asi nie,to by si omdlela.... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
15. led 2010

na skrine som lajdak Frisulka 🙂))) 😀 😀 😀

frisbee
autor
15. led 2010

no ja nie..ja to pekne uložím...hahahahaha..potom niečo hľadám,vytiahnem jednu vec a je to vonku všetko 😀 😀 😀 😀 😀