S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
27. led 2010

No Veronka konecne mi to prislo dcerka je nadherna a ty si kocka ,kde chces prosimta chudnut? 😕
Idem troska povysavat ,lebo ma poraza

frisbee
autor
27. led 2010

no tak si kúp stopovaciu šňúru,stačí ti 5m alebo 8m,a on má voňosť pohybu,ale v momente,keď vydáš povel a nereaguje,musíš ho potiahnuť k sebe a zároveň odmenu a chváliť.Nevýhoda je,že on ako lovecké plemeno je rozptyľovaný pachmi viacej,ako ostatní psy,my sme mali velšteréra a toho nešlo pustiť,už by sme ho nikdy nevideli,on lovil.

http://www.spokojenypes.cz/predvadecky-rozdvojk...

frisbee
autor
27. led 2010

voľnosť 😀

veronkaj
27. led 2010

fris presne toto robí, na vodítku v pohode mám 8m s tým chodím, príde pochválim ho aj odmenu dostane aj utekám do zadu a beží za mnou aj vonku pribehne ale ked si zmyslí že on si chce pochodiť tak smola čuchá a ide.
ale inak stále chodí za mnou, pretože najviac pozornosti mu venujem aj jesť mu dávam väščinou ja a ked mu niečo je tak tým duplom a najviac sa mu asi prihováram a pohladkám a rozprávam sa s ním ked polovička nie tak aspon s kuťom kecám.
ale snažíme sa a potom vie potvorka že urobil nie správne

veronkaj
27. led 2010

ozaj našla som na nete ako vyzerá ten náš mazlík tak som Vám poslala emailom snˇád Vám to príde aby ste vedeli akého kuťa tu spomínam. 😀

frisbee
autor
27. led 2010

no správne to robíš 🙂 a furt musíš mať so sebou vo vrecku tie maškrty a chváliť a chváliť,ale hovorím,on má pudy,takže to v ňom je a ovláda ho to.Ten náš kavalier je tiež v podstate lovecký,je to španiel,to sú psi,ktorí sa používali na plašenie vtákov-slúk pri love,vonku sa to v ńom prejaví a všade behá a ňuchá.Ten borderák je pastiersky pes,takže sa drží človeka a zaujíma ho iba to,že mu celú vychádzku hádžeme lietajúci tanier 😀

veronkaj
27. led 2010

fris ale bola to dobrá veľba aspoň mám niekoho s kým sa rozprávam, mazlím, aj pobeháme a je to také moje malé zlatíčko dcéra nemá naň takú trpezlivosť ale ju berie ako dieťa na hranie.
Minule som sa smiala ale bolo mi ho aj ľúto, prvý krát videl holuba a išeil za ním a holub vyletel jak ten bol prekvapený skákal hore a jemu sa lietať nedalo,potom na mňa že čo to malo byť a nešťastný aj prekvapený zároveň no rehot a večer idem po vodu a vidím ako on bol rozvalený a spal no maxim. veget.

vladkaz1
27. led 2010

uz som osprsena ,oblecena cakam len na muzika ,doma upratane som spokojna 😀 drzte palce som nervozna 😝

vladkaz1
27. led 2010

som blba jak tago tak prpravena cakam na muza a na sono mam ist az zajtra dobre nie? 😀

darina60
27. led 2010

Vladi dobré 🙂 🙂 🙂
Ja stále hovorím, nepracuj toľko 🙂 🙂
Ja som pred chvílou prišla do práce doobeda som bola s malým, lebo do konca týždna je ešte doma, tak to plátame ako sa dá. Teraz je s ním dedko, prvý krát v živote 🙂 🙂 Tak neviem ako to dopadne. Mama totižto to asi od neho dostala a kašle aj ona, porazí ma. 😠 😠
Vo štvrtok majú v škôlke karneval, bude Macko Pu, sestra požičia masku, tak som zvedavá 😉
Veri, psík krásny, takého by som si vedela predstaviť doma. Vy ho máte vo vnútri či vonku? Lebo moj muž nechce mať vnútri psa, lebo máme zapnutý alarm, a keby bol pes, tak by sa to nemohlo zapať. 😉
Však kúpim psa a fris k nám príde aj k veronke ho vycvičiť nie?
Fris vy ten sneh budete mať do leta, čo sa bude tak dlho topiť. Mi už snehu máme málo, len klzko je, ja hviezda dnes v čižmách na opätku som sa skoro zabila. 🙂 🙂 Ale ráno bolo mínus 15 a to je na naše končiny zima zimúca 🙂

jalao
27. led 2010

Dari, tak to nasi hadam pomrzli 😀 😀 Tu bolo pravdaze este chladnejsie.. ☹ Od zajtra ma ale uz snezit, aj sa trosku otepli... Od soboty mame sluzbu na chodbe a pred domom, takze nam to vyjde originalne... 😖 😖 MM bude odcestovany, takze lopata bude moja zbran! 😝 😝 😝
Aj Tana uz spominala karneval, ja na toto moc nie som 😒 , esteze mame take princeznovske saty z minuleho roka, tak to vybavime tak... Vzdy do toho organizuju aj rodicov, ze pridite mili rodicia, karneval je od 2. hodiny 🙄 🙄 a celi prekvapeni, ze chodim ledva o 4 pre nu z roboty...A to byva aj na ine akcie...tekvicove, kadejake dielne atd 🙄

bambi09
27. led 2010

ahojteee 🙂
len rýchlo reagujem na veronkin mail-ďakujeeeeem 😵 😵 😵 😵 Kuťo je teda modeeeeeel,krásny psík,to kto fotil??veľmi pekné a kvalitné fotky,ako z encyklopédie o psoch 🙂 😉 aký má inteligentný kukuč 😉 no hviezďák 😀 😀
aj fris psíkovia sú krásni 😵 😵
a ty si sympoška,čo vymýšľaš?? 😉 a ako si sa dala ostrihať??nakrátko??nech ťa dcéra cvakne 🙂 😉
no a teraz idem dočítať celú bandu-čo ste popísali 😀 😀 😀
ja som včera tak viac prešla tú tému o očkovaní a teda normálne s lekárkou hodím reč,že čo bude,ak malú nedám ďalej očkovať a som veľmi rada,že ma osvietilo a Prevenar zostal len v chladničke 😒 😒
bojím sa ísť s malou do toho mrazu,síce tu máme "len" cca-5,ale aj tak 😒 😒

bambi09
27. led 2010

veronka 😅 😅 😅 tak až teraz čítam,že to nem Kuťo 😀 😀 😀 😀 😀 škóóóda 😀 😀 😀 😀 taký fešák 😅

jalao
27. led 2010

Vladka, nic si z toho nerob, aj mne sa koncom mesiaca tazsie pamata, ci je dnes 26, 27 alebo uz 28meho...vzdy musim kuknut do kalendara, aby som sa uistila 😀 😀
Bambi, takze drobec je zrejme uz ok, ked sa chystate navon. na zajtra sa tesim, ak trosku nasnezi a aj tie otrasne mrazy trosku povolia... 🙂
Veron, tie fotecky nie je PRAVY Kuto si tusim vravela, ci sa mylim?? Ale je velmi mily takyto jazvecik 🙂 🙂 , ja by som brala, ako take potesenie, ale kto by s nim rano chodil??? V dome je to lepsie, otvoris dvere a moze vyklusat po zahradke...no, ved uz aby to niekedy bolo... 🙄 🙄

bambi09
27. led 2010

jo a dcérka je peknučká,za chvíľu ťa tuším prerastie?? 🙂 😉

bambi09
27. led 2010

Vladi,veď si písala že sono v stredu,či nie?? 😅 😅 😅 no,nevadí 😀 😀 😀
darinka,to mi je ľúto,že malý tak dlho ťahá s chorobou-čo že tak dlho kašle?? 😕 😕 😕 a teda bude Macko Pú??? 😀 😀 😀 😀 dobréééééé 😀 😉
julka,ešte malá má ešte trošku soplíky,ale už mi z nej rohy rastú-týždeň nebola von 😝 😝 😝 keby neboli také mrazy neváham,ale takto max.na 20 minút vybehneme a pol hodinu ju budem obliekať 😀 😀 😀
niki,ako??dúfam,že lepšie a vidíš,tie čípky aj u nás najviac zaberali-ja som dávala homeo-Viburcol,síce som to oplakala s malou,nebolo jej to príjemné ☹ ☹ ☹ ale zabralo to
a julka,čo ja viem tak tie febrilné kŕče sú práve z horúčky nad 39,ale nehádam sa,myslím,že sú na to nejaké čípky- Diazepam,ale som čítala,že ak sa objavia pri horúčke do 39,zvyknú sa opakovať 😔 my sme to zatiaľ chválabohu nezažili,ale pri každej horúčke u detí som vyplašená 😒 😒

bambi09
27. led 2010

a zabudla som meteorologické okienko 😀 😀 syn mi hovoril,že tu bolo ráno -17 🤐 🤐 🤐
julka,už som sa opravila 😀 😀 😀 že to nem Kuťo 😅 😅
a prečo nemáš rada také ekšn zo škôlky??pre nestíhačky či aj pre iné?? 😕

bambi09
27. led 2010

a píšem si tu sama so sebou,tak teda vybehneme na dvor na chvíľu 😅 😅 😅

vladkaz1
27. led 2010

Ale sak som tu ja, len som na seba nasrata ,jak som mi mohla seknut den ... 😝 mohla som mat iny program

jalao
27. led 2010

tu som, tu som, ale uz koncim, pomaly balim...
No ja keby som mala na to priestor, aleabo kratsiu pracovnu dobu, pripadne flexibilnu dobu, tak sa mi zucastnuje lepsie, to je jasne. Ja sa snazim take tie besiedky nikdy nevynechat, aj na karneval dobehnem, aj ked nie na cely, minule sme s Tanou aj akysi balonovy tanec vyhrali... 😀 😀 , ale nemozu to ocakavat ako samozrejmost, ze som vzdy k plnej dispozicii hadam...
A Kuto/nekuto, je zlatucky 😀 😀 A este k tym krcom moja skusenost (nastastie nie vlastna), ze ak ma dieta na to raz nabeh, zkrcuje aj ked ma len 38, nemusi byt 40, ale pri vyssej teplote je zatazenie u kazdeho....joooj, ani to nespominajme radsej tfuj tfuj. ☹ Tu svieti krasne slniecko, beziiiim
Pa, mozno aj vecer.

bambi09
27. led 2010

tak sme si boli trošku pobehať po dvore,trochu som malú pohojdala na hojdačke,ale teda zimaaaa,brrrrrrrrrrrrrr 😝 😝 😝 ale zjavne jej to prospelo,aj mne 😀 😀 tam,kde nie je odhrabaný sneh je teda dobrá šmykľavica-normálne ľad 😒 😒
vybehneme aj zajtra a na víkend dúfam už vytiahneme aj sane-muž má v pondelok dovolenku,tak niekam vyrazíme 🙂 😉
idem zas trošku pozašívať veci z tej kopy,čo sa mi nazbierala a urobiť večeru 😝 😝 😝
Vladenka,stane sa,nič si z toho nerob-lepšie deň pred robiť paniku ako deň po 😀 😀 😀 že by si zmeškala 😅 😅 takže kľud,zajtra vám držíme palce 😵 😵
julka,tak to je fakt pravda,že rodičia by aj prišli,ale nedá sa zakaždým čerpať dovolenka 😒 😒 😒

frisbee
autor
27. led 2010

vladi...klídek 😀 😀 😀 😀 😀 ja už neviem ani aký je dátum 😉

bambuľa,my sme si vykopali iglú,asi tam prežijeme zbytok zimy a hlásim,že ma furt bolí ten zmrznutý soplík v nose,čo mám od piatku z toho bazénu 😝

bambi09
27. led 2010

však si sa včera pri krbe vyhrievala,soplík vytiahni odsávačkou 😀 😀 😀 😀 alebo nech ti žužlík vysaje 😀 😀 😀
iglu-gloo,nanananana,iglu-gloo,nanananana,iglu-gloo nanananana,iglu,iglu,iglu,iglu-glooooooooooooooo 😀 😀 😀

langkofel
27. led 2010

Ahojte,

fris, zijes? Pre pana to co tam mate za kosu? Tak ja hlasim ze rano sme mali len prijemnych -9C.

Ja kurim ustrednym, tiez v krbe a nemozem sa zohriat, neviem si predstavit co to musite mat vy...

Teraz neviem ci to pisala Jalo ci Bambi o tej skolke,uplne chapem... no na mna tiez pozeraju, a teraz sa drzte, som jedina maminka v skolke ktora pracuje, tak si viete predstavit tie nechapave pohlady, ked malu rano "sotim" do skolky a letim do prace a ked poobede ako posledna dobehujem...A nechapem tie otazky typu, ked budu prazdniny, pripojite sa s malou, pojdeme sa korculovat??? Ja rozmyslam kam malu cez prazdniny strcit a oni sa pytaju ci sa aj my prideme korculovat? Tiez som rozmyslala, ci si myslia ze si beriem volno, ci co 🙄 🙄 🙄 🙄

frisbee
autor
27. led 2010

čau,langoška,no to by som skorej čakala u vás,než tu,kočkám som poslala mail s fotkami,čo je tu snehu. 😝
srdiečko,s tým si nerob starosti,oni ťa neživia,je to tvoje súkromie,nič im do toho nie je...no máš to ťažké,kočka....

jalao
27. led 2010

ahojte, hlásim sa z domu. mm je na futbálku, ja si zapekám zeleninu, co som nakúpila - baklažán, cukinky, rajčiny, cibule atd, mám od kamošky korenie čubricu, voní z toho celý byt 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . Všetci, že jéééj, ako to vonia, ale nezje to nikto 🙄 Nuž...zostane viacej mne! A ešte som vysmažila karfiolové fašírky, aspon to trochu jedli...hruza niekedy s takýmito stravníkmi.
No, Langoš, ano, ja som to spomínala s týmito akciami...toto je môj každodenný nepísaný komplex, že vyberám dieťa zo škôlky bud posledné, v lepšom prípade tam ešte ostanú 1-2 kamaráti iných zamestnaných rodičov 😖 😖 😖 😖 Ostatných si rozoberú skôr babičky, alebo zrejme nezamestnaní rodičia, alebo maminky, čo sú na MD s mladším babatkom. Škôlka je len do 4, takže s týmto mám ja permanentný problém.... NAŠŤASTIE je ten karneval od tretej hodiny, takže sa vypýtam z roboty skôr, nech teda nie som za ľahostajnú mamu 🙄 🙄 🙄
A ako píše Fris, je to síce moja vlastná vec, ale nie je mi to príjemné..Ked učka už niekedy stojí v kabáte a len za nami zamkne a zhasne..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

langkofel
27. led 2010

Ved ja ich mam na haku, fris 😀 😀 😀 , ja sa len obcas nad tym pozastavim 😝

Baby ja sa vam priznam ja som tie planovane knedle este stale neurobila, ale uz tam ficim, fuj hanba mi, ja lenivec. Ked to je take pracne 🙄 . Inac niekto s apytal ze co to ako je...No tak to su tie rohlikove/zemlove knedle, idu tam zemle, vajcia, mlieko, muka a potom podla toho ake chcete, sa dava slanina, do inych syr, aj spenatove sa robia a aj cviklove, ja mam v plane len syrove a slaninkove. No a sa taka masa s toho urobi a potom sa gulky s toho gulaju a to mi ide na nervy, lebo pri asi 35 uz stracam trpezivost 😒

veronkaj
27. led 2010

Darinka
nášho kuťa máme vnútri ale chodí s nami von v pohode aj na pol dňa do lesa a sneh miluje, nepúšťa chlpy a ak áno neviedieť. a môžete mať psíka aj alarm len treba snímače na malé zvieratá podľa kíl sú také viem o tom a vtedy jeho pohyb nebudú zachytávať a nespustí sa.

a fris jasné beriem ako cvičitelku a nielen na kuťa 😀

frisbee
autor
27. led 2010

langoška,tie knedle poznám,aj ich predávajú hotové v Metre 🙂

frisbee
autor
27. led 2010

no ale už zase padáme do hlbín 😕 😕 😕 😕