S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
27. led 2010

Ahojte,,,,,tak mala sa uz ma nastastie lepsie 🙂 v noci mala max 38.5 tak nevim ci zabral ten sirup ci to osprchovanie a zabaly 🙂 a cez den mala uz len 37.7 a potom 36.9 ale vecer som jej nameraa 38.1 tak uvidime v noci hadam uz sa jej len polepsi chudatko 😢
veri dakujem pekne za radu aj za email prisiel 🙂 😉
vladka to nevadi ze si si to splietla to sa stava 😅 a lucka sa uz polepsila 😀
fris videla som fotky tolko vela snehu mate a pozeram ze stale vacsie mrazy maju byt 😕 😕 tu chvalabohu je to ok dnes bolo 8 stupnov 🙂
zajtra idem vyskusat bryndzove halusky este som nerobila ale mam chut 😀 😀 dufam ze zozeniem bryndzu 😠
bambi a mala sa ako vola?ona uz vsetko spapa? 🙂

veronkaj
28. led 2010

dobré ráno babulky,

hneď oznamujem
meteorol. okienko:- u nás -11 ráno a sneží, na cestách sneh a pod nimi ľad, po ceste videné 2 veľké havárky a 1 malá a to je len 13 km!

domáce okienko: nášmu kuťovi bolo v noci zle, nestihol chudáčik dobehnúť do garáže a vrhol na koberec dnes bude mať dietu, kto vie čo našiel vonku a zožral, doma mu nemalo byť z čoho zle.

domácnosť: poobede klasika, riad v dresi aj mimo - umyla som už bez mihnutia oka ale myslím si svoje
polovička : včera mi povedal aj zvyšok čo mal na duši a tak už mám nervy aj psychiku úplne v prdeli a chuť nanič

z katastra mi došlo že tú našu darovaciu zmluvu s návrhom treba doplniť ale je to tak šalamunsky písané že tam budem musieť ísť osobne nech povedia čo vlastne chcú aj keď už myslím že to asi ani zmysel nemá.

simona55
28. led 2010

dobre ranko no uz som si vas precitala, 🙂 vcera som ani cas nemala na pc, 😝 varila som,prala som, Davkovi sa venovala, lebo ma cas zloduchov,zive sriebro.Vladi si moc prepracovana, vicerpana stej prerabky. 😀 veri aj ja si prosim email .fris posles mi prosimta tvojich psov? syn mi uz nenech pokoj on ich chce vydiet.skus moj vlastny email.niki uz ste OK . Bambiovci sa maju ako? cim skor sa uzdravte 🙂 🙂 aj unas vladne strasna zima, a vcera ako som prala normalne mi saty v ruke zacinaly mrznut,ledva som vesala von. 🙂 🙂 🙂

veronkaj
28. led 2010

simi poslala som ti

jalao
28. led 2010

ahojte, aj tu nadherne nasnezilo, vsade je bielo... Simonka, prebozinku, nevesaj v takom mraze navonok, ved ti nos umrzne....minule si vravela, ako kasles a ty si takato otuzilkyna 😀 😀
Niki, no super, to sa uz dobre cita...zlatych 38 na teplomeri, co? 😅 😅 Veron, ty mas z domu 13km do BA? Ci som zle rozumela?? 😒 mas odo mna aj IP.
ostatne? Fris buva v iglu?? 😀

frisbee
autor
28. led 2010

dobré ránko 😀 😀 😀 😀 keď vám poviem,že tu chumelí ako v rozprávke,budete mi veriť 😀 😀 😀 😀 ja sa proste nedostanem ani ku kaderníčke a to som si včera našla šediny v ofine,kde som ich nikdy nemala.Až sa oteplí,tak sa to bude rozpúšťať a schnúť dva mesiace..... 😝

jalao
28. led 2010

Fris, ved ja ti normalne verim 😀 😀 😀 😀 tu mali horni sypaci trosku prestavku, ale kukam z okna a zase sypu praskovy cukor.. 😝 😝 😝 MM mi rano vravi, ze blabla, lebo ide na cesty prave dnes...tak mu vravim, daj si bacha...vidis, ako je vonku a on mi vravi, ze sak nejdem do Perzkeho zalivu, ze co prehanam... 🙄 🙄

darina60
28. led 2010

Ahojte všetky, fris teraz nie si v tom sama. Aj u nás chumelí, síce nemáme toho toľko ako ty v rozprávke, ale aj tak ked som išla na šiestu do práce mala som čo odhrňať a to snežilo len hodinu. A padá stále... A pod tým ľad. A ja som bola prvá ktorá išla autom po našej ulici...
Ja idem dnes ku kozmetičke, už sa teším najmä ako pokecáme a poohovárame chlapov. Fris ku mne chodí kaderníčka domov-sestranica, ale farbím si sama, však to aj tak vyzerá 🙂 Lebo nemám nervy sedieť tri hodiny u kaderníčky.
Bambi dúfam, že už ste zdraví.
Náš berie ešte atb do piatku ale pokašliava. Ale od pondelka ide do škôlky. No a s tým karnevalom Julka, tak u nás je doobeda, takže ja nemám šancu sa tam dostať. No a tvoja mala býva posledná v škôlke a môj zase prvý ráno v školke. Otvorené je od pol 7, ja ho vozím o štvrť na 8 a je prvý. Chodí tam asi 50 detí, ja neviem či tie mami nerobia, či ich vozia starý rodičia..........

veronkaj
28. led 2010

jalao mám 17 km, ale tie havárky boli za taký úsek, strašné napadne sneh a cestárov ako vždy nikde, každý sme išli tak pomaličky ako sa šmýkalo a zaparkovať no to je radosť a ešte sa trafiť pri šmýkaní medzi stromi.
😀
fris tak to sa tak skoro neroztopí to bude dlho trvať a na východe budú zase z toho záplavy a riadne a ako je v iglu ??? šúchate si nošteky s drahým ako eskomáci a na obed je ryba???

darinka ty si normálne preborník - aspoň v snehu 😀 a kozmetika je dobrý nápad už som nebola asi 3 roky

a bambi u vás ako a nikinka,???

simona55
28. led 2010

Jalo ja mam radsej ked von vesiam 😉 a ty kam vesias veci? 😕 ja mam iba spodne pradlo vo vnutri. No ten kasel nemam najkrajsi veru. 😝 ale to je zaujimave ze cez den nekaslem a v noci ako 100rocny fajciar 🙂

veronkaj
28. led 2010

simonka včera dávali v správach že urobili test, tričko vyžmýkali v horúcej vode a zavesili von, za 7 minút bolo tvrdé ako kameň, tak potom budeš rozmrazovať, ja vešiam prádlo teraz iba vo vnútri.

simona55
28. led 2010

Veri, ked mi veris alebo nie,ale ked dam von saty ,tak lahsie sa susia , ja to uz mam otestovane tiez lebo ja si ich dam do smykacky, a tam zostane iba malinko vody, a co zmrzne to iba preto lebo toje vlhke. a ked je aj trosku vietor tak to je super na mokre ,no na moje ruky to je smola 😀 😀 ☹ ale na druhy den ich mam suche ,potroske si ich dam pri krbe uschnut.len ze mi susicka stoji ,ako stary invalid. 😀 budem si muset jeden kupit.

simona55
28. led 2010

veron inak mi nic neprislo. skus tento mailô csaby33@azet.sk neviete nieco o vani?

jalao
28. led 2010

ja vesiam teraz len vovnutri tiez, na balkon ani nos nevystrcim 😀 😀 Akurat tam niekedy hrnce vynasam, miesto do chladnicky, ale to len otvorim dvere, polozim, pokial dociahnem a zabuchnem,brrrr 😝 😝 😝 A davam vlhke pradlo aj na teple radiatory, potom sa rozvonia cely byt avivazou. 🙂
Dari aj ja som rano ometala riadnu vrstvu snehu z auta, ale nakoniec som ho nasla! 😀 😀 A celu cestu do roboty na 40ke...

veronkaj
28. led 2010

simi vykonané poslané na nový meil

vanja sa nám vytratila, bud má niečo z netom alebo nás netíha na zlé radšej nemyslieť.

frisbee
autor
28. led 2010

babýýýýýý,u nás začal uragán,sneh lieta zo strechy i stromov a točí sa dokola,to ste nevideli...veri,pravda,iglú a na obed ryba 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
28. led 2010

dakujem veri, ale som myslela ze uvidim tvoj pohlad 😀 😀 😀 😀 ale nevadi aspon synovi ukazem akeho kuta mate 🙂 inak moj ma rad pitbula a staforda,dobre som to napisala?.

veronkaj
28. led 2010

simi tak pokaj pošlem aj poklad ale akosi mi ide pomaly net. tk čakaj

jalao
28. led 2010

tak co sa teda ide posielat? pohlad, ci poklad??? 😀 😀 😀 😀
Frisulina, no ja sa divim, ze vam vobec este net ide.....v tych zavejoch 😀 Synovec cakal 2 hodiny v Brne na nadrazi, neprisiel mu bus...ale uz sa veze, dal mi spravu na Skype... 😎

nikinka008
28. led 2010

vladka dnes sono nezabudni 😅 😉 drzkam palceky

vladkaz1
28. led 2010

Niki neboj sa nezabudnem 😉
U nas snezi jak besne ,hroza .....
Este peciem kuracie stehna a ryzu ,dufam ze to postiham ,aby som sa stihla osprsit nepojdem tam taka ovarena

veronkaj
28. led 2010

jalao píšem jak nemťavá , reštartovala som pc a ide to o trochu lepšie

simi dostala si??,
u nás už snežiť prestalo a len pekne var vladkaz prídeme na večeru???

jalao
28. led 2010

Veron, ty mozes,mas to ku Vladi naskok, ale ja sa tam z tychto zavejov nevyhrabem.. 😀

veronkaj
28. led 2010

zavolaj darinku tá dnes ráno prvá razila cestu 😀

simona55
28. led 2010

veronka,jalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre co poklad ja ze zase nejaky kuto to bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
28. led 2010

veron a ktora si ty v tom cervenom alebo v okuliaroch? lebo mne prisli 2fotky 1dcera ako primanie a 2dve sarmantne baby.

vladkaz1
28. led 2010

veronka a od kial si? Na veceru uz nebude ak chces dojdi na obed robim le kilo a pol to su 3 velke stehna 🙂

simona55
28. led 2010

Veronka vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ved ty si peknucka baby 😕 😕 😕 😕 🙂 uz som to potom nasla. a ka mlada 😕

veronkaj
28. led 2010

simi v okuliaroch , čo mladučká to bolo pred 2,5 rokom fotené a teraz už som ostarla od starostí požičiam ti okuliare?? ja stará mašla a ty že mladá

vladkaz pracujem v BA a bývam v pk takže tak a obed už nestíham k tebe mala som 15 dkg salámu a kečup no ja labužníčka 😀 a k tomu čaj