S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
29. led 2010

ženy,kde ste??
padáme do hlbín 😅 😅 😅 my sme sa super vysánkovali,malá je tuhá 😀 😀 ešte že nám ocko prišiel oproti,chcela ísť na ruky a zaspala mu po ceste domov,takže misia splnená,asi si ľahnem k nej,dnes strašila skoro 😝 😝
fris,ako??? 😕 😕 poď sem 😉

frisbee
autor
29. led 2010

no už dobre. 😝

bambi09
29. led 2010

no,uf,to som rada 😵 😵 tomu sa hovorí pech a deň megablbec ☹ ☹ 😒 mala si sa ísť posánkovať,vypustiť paru 😉
ozaj,minule som na Óčku videla reláciu frisbee 😀 😀 😀

bambi09
29. led 2010

láska mojaaa de siii,chýbaš mi ta de siiiii??? 😀 😀

bambi09
29. led 2010

tsss,všetky štrajkujete-idem si ľahnúť k malej 😠 😠 😒 😝

frisbee
autor
29. led 2010

chystala som večeru a kŕmila dogy 😀

bambi09
29. led 2010

fuj,ja že si brala drogy 😀 😀 😀
a si ešte tu??dnes sa na to tu všetky vyprdli,julka tančí na bále,kurnik,tá len plesá 😀 😀 😀
aj ja by som išla aspoň na farský ples,ale to by si musela prísť robiť opérku 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
29. led 2010

tu som,ale už zaspávam 😀

bambi09
29. led 2010

a ja som naopak vyspatá 😀 😀 😀 sme si s malou pospali a už je rádioaktívna,zas pôjde spať o druhej 😖 😖 😝
tak som ich unavila,že aj mladý zaspal dnes jak drevo,ani zuby si neumyl,ani za PC dlho nevydržal-má darček za vysvečko 😀 😀 😀 😀

bambi09
29. led 2010

padla ti hlavička?? 😀 😀 choď si ľahnúť moja,máš za sebou hnusný deň,treba sa z toho vyspať 🙂 😉

frisbee
autor
29. led 2010

idem,nejako to na mňa padlo.Ty sa tiež vyspinkaj,nech si tu v plnej sile 😀 😀 😀 😀 Pá,dobrú noc,lááááááásko 🙂

bambi09
29. led 2010

ja už som vyspatá 😀 😀 😀 pá a dobrúúúúúúúú 😵 😵 😵 zajtra 😉

frisbee
autor
30. led 2010

dobré ránko...som tu 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
30. led 2010

Dobre ranko 🙂 kde ste vsetky?ani vecer nikto? 😕 ...konecne mam cas napisat mala zaspala 🙄 je neskutocne uhucana v poslednom case,neviem co je to snou,vobec sa nechce hrat so ziadnymi hrackami,iba sa nervozni 😠 mne uz z toho taak huci v hlave 😖 aj sa snou chcem hrat ale ani to ju nebavi ,tak ja neviem co snou uz mam robit,este aj pri jedeni vymysla.pozerala som jej do pusy ci jej nejdu zubky ale nic som si nevsimla tak ktovie 😖 .....a som unavenaaaaaaaaaa 🙄 🙄 😔 ....
dnes som vstala a vonku bol sneh 😀 ale len trosicku nastasie ale bolo -1 😀 😀
varim polievku ktoru mala este nejedla takto to bude zase boj,mozno sa vyberiem do mesta prejst sa snou trosku mozno jej to pomoze 😀 😀 😔
jalao.....dufam ze si sa zabavilaaaaaaaa,,,nejako casto mate tie plesy,niekomu je hej 😀 😀

frisbee
autor
30. led 2010

ahoj,niki...to bude ešte tou chorobou,telíčko je oslabené,tak je nervózna.Aj to počasie je nanič.Vy ste celkom blízko k moru myslím,jé,tam by som sedela ako hríbik a čumela a dobíjala energiu 😉

ja som varila,perie,vonku je asi 5 stupňov nad nulou,idem sa pozrieť,ako sa ten sneh rozpúšťa,upratujem,takže tu budem najskor tak za dve hodinky.

nikinka008
30. led 2010

Ahoj fris mozno ze mas pravdu,ale ozaj netusim 😖 nno ano je tu more ale musime za nim cestovat 😀 asi tak hodinku ale boli sme sa tam pozriet ked mala mala len par dni bolo to krasne ozaj to som este nevidela a tie utesy no krasa len je tam strasna zima tam by som byvat nechcela 😝 ....
tak prijemne upratovanie prajem 😀 😀 ...mi tu mame 3 stupne 😅

bambi09
30. led 2010

ahojte 🙂
niki,tie zúbky nemusí byť vidno-naša to má tiež na etapy a až teraz vidno,že sa jej tie stoličky začínajú tlačiť von 😝 😝 😝
fris,nech vás to tam nezasype,keď to začne padať zo striech 😕 😕 😕 a dnes ako??už lepšie?? 😉
aj ja periem,varím,idem žehliť,ale ma svinsky bolí hlava,tak som taká nijaká 😝 😝 muž ide s deckami von-len tu na dvor,včera sme boli dlhšie,tak stačí a zajtra zbehneme do Tesca-treba doplniť zásoby 😝 😝
u nás je relatívne teplo,1 stupeň

vladkaz1
30. led 2010

Agojte beoli sme bez netu ani telka nam nesla teraz to nahodili ,neskor docitam .. lebo sa ideme najest konecne 🙂

nikinka008
30. led 2010

bambi,mozno ze mas pravdu myslim ze taka zla este nebola,a teraz stale len place,a len na rukach je ako tak ok ale ja uz nevladzem,a mm ide za chvilu na nocnu tak budem mat veselo,uz som chora z toho 😀 .... 😖 😝
a vecer ani nechce jest 2 krat si potiahla a viac uz flasu do ust nepustila 🙄

nikinka008
30. led 2010

vladi dobru chut a co fajne papate 😀

vladkaz1
30. led 2010

Pizzu ,len som ryhclo napisala ked ide net aby ste vedeli ze mame vypadok v celej TT ...hrozne som zvedava ci to uz pojde telka nam este nejde 😝

bambi09
30. led 2010

niki,musíš to vydržať-viem,že je to ťažké,ale oni za to nemôžu,naša za mnou stále chodí a hovorí au,boji pusinka,žubky ☹ ☹ ☹ a tiež málo papá,tak to je s tým spojené,aj ju občas preženie a dobre to teda smrdí 😅 😅
a máš peknú fotku v pase 🙂 😉 aj Vladenka,tá len tak žiari 😵 😵 😵
fris,vďaka za mail,som sa narehotala... 😀 😀 😀
aj na tom od vanji,ten dizajnérsky-muž povedal,že chce také fólie na okná do auta 😀 😀 😀 😀 😀 a také tričko odporučil kolegovi-to perverzné 😀 😀 😀 😝

bambi09
30. led 2010

Vladka,tak dobrú chuť a teda čo to je s tým netom?? 😕 😕 😕 my máme zeleninovú polievočku a rizoto,zajtra urobím kuracie rezne a zemiačky 😉

nikinka008
30. led 2010

bambi,ja viem ze ona za to nemoze chudacik 😢 teraz je trosku ticho lebo zaspinkala 😀

simona55
30. led 2010

cavte uz ste mi chybali , 🙂 nedavno som prsla dsomou,bola som v NR,navstivit rodinu,no ale benzinovym sponzorom bola svokra 😀 😀 😀 😀 normane mi vchjybal net 😀 uz dnes bude ta slubena fotka 🙂

nikinka008
30. led 2010

jej niekedy zvyknu pomahat citrony na zubky ze jej potriem ale nemame mm isiel do obchodu tak som mu povedala ze nech ich kupy 🙂 ...neviem ci sa uz mala asi nezobudila lebo som nieco pocula,tak ja idem potom vecer ak sa dovtedy nezblaznim 😀 😀 😀

bambi09
30. led 2010

niki,nemáte taký gél na zúbky??sú rôzne druhy,my máme Calgel-našej to robí dobre,keď sa tým potrú ďasienka,môžeš jej aj ten Nurofen dať od bolesti,aspoň na noc a tie čípky Viburcol-nás to zachránilo,keď bolo najhoršie 😔 neboj-nezblázniš-my mamy vydržíme za koňa,ale chápem ťa,ako ti je-tiež som mala také pocity pri tých zúbkoch a chorobách ☹ ☹
simonka,no čaves,tak vitaj späť medzi závisláčkami 😀 😀 😀 tešíme na fotku 🙂 😉

vladkaz1
30. led 2010

Aj ja idem robit kuraciu polievku a rizoto z kura potom spravim moja ...
Som nasrata ,lebo muzovi som cez IB paltila telefon a jeho zrusili svine ,nechapem to ze neeviduju fakturu ,nemam sa tam jak dovolat kedze ja mam kredit a je tak nasnezene ze sa nikam s kocikom nedostanem ..
aj som to skontrolovala a je to zaplatene ,este nam nesiel net ...

bambi09
30. led 2010

Vladka,to je iný bordel,keď si platila cez IB,nie je možné,aby nebola faktúra vyplatená 😕 😕
dala si dobrý VS?? ja som raz v robote omylom poslala cez IB peniaze za faktúru in ej firme,ako som mala,ale sme na to s hlavným účtovníkom došli,tak sme žiadali späť peniaze a v pohode,potom som si už údaje aj 3x prekontrolovala,než som niečo odoslala 😝 😝
ale veď zistíte určite,kde je chyba,len to človeka naštve 😒 😒

vladkaz1
30. led 2010

Ahoj uz sme zistili ,zaplatena faktura bola ,ale nedala som tam poplatok 1E,33 centov a za to ho vypli , ved na fakture som mala inu sumu o to euro menej a na seku o euro viacej tak som dala mensiu sumu a za to ho vypli kurvy za 1E ... budem platit teraz 20Eur zapojenie som nasrata jak pes ,teraz som to poslala ten poplatok euro 33C ale ze im to nabehne az v pondelok tak musi cakat 😝 😝 😝 😝