S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. únor 2010

ja sa bijem,mám nervy 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

s kym? Fris 😀
idem si sparvit kavu ,dnes namna serete nikto tu neni .. ja sa hrozne nudim

jalao
1. únor 2010

to sa tu dnes nikto nekukol do kalendára???? 😎 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

no veru ani nie 😀 idem kuknut 😎

jalao
1. únor 2010

😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

tak vsetko najlepsie Tanicke k meninam 😀 😉

jalao
1. únor 2010

jeeej, to je ale prekvápko!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujeme!!! 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
1. únor 2010

😀 😀 prepac vobec sme nevedeli 🙂 ,aspon my doma .. hihi clovek ked nema ziadnu Tanu doma tak neviem no ... 🙂
maly kope jak besny dala som magne ...

jalao
1. únor 2010

Vladi, ved nic, v poho...Ideme sa chystať, ideme pre mladú na skauta aj pre jej kamošky. Dnes mám službu s rozvozom. A ešte trochu na nákup. Našťastie nesneží, tak nemusím ometať iglu.. 😉 Tak sa majte, pa neskôr.

vladkaz1
1. únor 2010

Oki jalo pa a davj si pozor s detmi po ceste
Moja mala pozera rozpravku a mna poraza, ja neviem co so sebou 😀

frisbee
autor
1. únor 2010

oli,kukol,ale u nás má meniny Hynek 😀 😀 😀 😀 ,tak dodatočne prajem 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

vladenka,ty si hyperaktívna 😀 😀 😀 😀 mohla by si lietať s mojimi dogami 😀

vladkaz1
1. únor 2010

no veru mohla potom ze som zas schudla kilo 😝
ja neviem co to je somnou ,to dite mi dava nejaku energiu mna nic nebavi ...
uz som aj pradlo vyvesala ,inak zafarbila som novy biely uterak na ruzovo ,musim zistit cim to odfarbim ... ale to ma az tak nesere stal euro v ikei len an ohlad je otrasny ..
ja psikom zboznujem frisulka ved ty vies ,aj mame psa ale u nasich je moj ale jak je mala a vsetko je hrozne velky ja by som vsetko nezvladala priznam sa hodim foto ak najdem 🙂

vladkaz1
1. únor 2010

na skype mas viacej foto 🙂
mala mi sedi na kolienku to je Nico to je niko 😀 😀 😀 chutna zboznuje ho .. len sem tam vrci svina jedna ziarliva 😀

frisbee
autor
1. únor 2010

ježiš to je krásny pes,čo to je za rasu??? 🙂

vladkaz1
1. únor 2010

Fris strieborny dalmatin ,taky ako biely len je strieborny 🙂

vladkaz1
1. únor 2010

A na skype mas 3 fotky 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

nááááááááááádherný,on má farbu ako náš Kouďák,akurát ,že u borderiek sa tomu hovorí modrý melír.Ale na skype neá nič,bol vypnutý,tak pošli ešte 😉

frisbee
autor
1. únor 2010

nemám

nikinka008
1. únor 2010

Ahojky,dnes bolo v skole vyborne,strasne sme sa nasmiali 😀 😀 mala som s jednym spoluziakom viest jeden dialogom doktor-pacient,ale on je doslova taky smiesny v kuse sa usmieva ze mi stacilo na neho pozriet a som taky smiech spustila az som plakala a cela trieda somnou este aj ucitelka 😀 😀 a na konci hodiny nam vravi to bol velmi zabavny doktor 😀 😀 ..jaaaaaj este tak dobre nebolo 😅 ...
som vas precitala co vsetko ste zatial stihli popisat ked mala pojde spat tak napisem zatial ahojte 🙂

vladkaz1
1. únor 2010

Fris ved mas jeden prijaty a tie 2?

jalao
1. únor 2010

no...tu som. Devy sú rozvezené 😉 😉 u našich som sa zvážila...no nič moc, do kelu, ved skoro nejem!!! 🙄 🙄 🙄 a cvičiť nevládzem...Mne už tiež asi len pes pomôže, ked by ma ťahal na špacír každý deň.
Niki, no tak to je škola na pohľadanie...a ten spolužiak bol anglán, či tiež inostranec?
Vladka, pes je krásny, mne sa páčia takýto krátkosrstí fešáci 😎 😎 😎 😎

jalao
1. únor 2010

Fris, pamatáš?
hoci som to videla už 100x, vždy ma to ohromí... 🙂

frisbee
autor
1. únor 2010

niki,suoper.
baby,pomoc,pri tom otváraní vladkinho skype mi to hodilože mám stiahnu´t adobe reader 9,tak som kliklaže hej,polovička ikon sa zmenila na adobe a ja som sa sem nemohla dostať,nešlo otvori´t nič,čo mám robi´t? 😕

jalao
1. únor 2010

fris, nejde to nejako zastaviť????

vladkaz1
1. únor 2010

fris nemas nejaky virus ???

nikinka008
1. únor 2010

fris tak to odinstaluj 😉

nikinka008
1. únor 2010

aaaaaaaaaaaaaaaa uz som na nervy z tych debilnych susedov teraz si naplno pustaju hudbu 😠 a mala spi 😠 keby som vedela anglicky tak by som hned volala na policiu ja by som sa snim nes.... 😠 😠

jalao
1. únor 2010

niki, ved normálne volaj HELP!!! 😎 😎 😎 😎 😎
Ake sme my múdre, že? 😀 😀