S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

ja som zarputilá 😀 ,ja musím.A čo ináč,čo nového,ako angličtina? 🙂

jalao
12. únor 2010

ahoj Snezienka...nam tu dnes znovu nasnezilo... 😝 😝
A ten kamil, co ho spominate, to musi byt zvlastny typek...to sedi pravidelne na babskom fore??? 🙄 🙄 Myslim, ze si tam lieci nejaky komplex...

jalao
12. únor 2010

veru, bambi...how...are...you??? 😉 😉 😉

jalao
12. únor 2010

ozaj, este som sa chcela spytat, baby, vy ste na FB? stuchnite si ma!! aj momentalne som online...

bambi09
12. únor 2010

fris,tak keď si potrebuješ pravidelne dvíhať tlak a adrenalín...tá téma je presne na to dobrá 😀 😀 😀 😀 ale chápem,len nemám s tým skúsenosti a dúfam,že ani nebudem mať,tak sa nezapájam 😅 😅 ono je niekedy lepšie sa s koňom zraziť ako s blbcom 😝 😝
juli,I am fajn,thank you 😀 😀 😀
zatiaľ neskracujeme,lektorka chce,aby som to hovorila celý tvar 😉 a už sme si aj potykali 😅 😅 😉
ja FB odolávam,ani by som na to nemala čas,stačí,že závisláčim tu 😅 😅 😅

jalao
12. únor 2010

very good Bambi 🙂
ja som na FB kvoli skole hlavne...sa tam dali viaceri spoluziaci a lepsie sa mozeme spoznat, tak hlavne preto. Lebo v tej skole cez prestavku sa bavim vacsinou s tymi istymi a neda sa nam dobre zoznamovat..A to viete, ze ja sa chcem stale zoznamovat!!!! 😎 😎 😎 😎 Dnes som si cetovala chvilami s takym sympatakom...sedel za mnou na skuske z matiky 😀 , ale on vtedy nespravil...

jalao
12. únor 2010

bambi a ste sa tu minule o tom marci bavili o datumoch narodenia...tak sa pripajam, ja som 5/3 😀 😀

bambi09
12. únor 2010

julka,bacha na sympaťákov 😀 😀 😀 😀 😀 vy ste taká akčná rodina,máte veľa známych,my poskromnejšie,ale sú to takí overení ľudia-v dobrom aj zlom 😉 tak sa teším na jar-leto a spoločné opekačky,vychádzky vonku,jáááj,tu do tohto malého bytu nám chodia len naši naj známi-lebo nás vedia pochopiť,tak to nejako neriešim 😉
fris,však nezačneš chovať prasatá a hnevať sa,len aby si zapadla,nééé?? 😀 😀 😀 ty máš na viac 😉 ale takých pár slepíc na vajíčka by si mohla niekde šupnúť 😀 😀 😀 nie je nad domáce vajíčka 😀 😀

jalao
12. únor 2010

no my sa tiez stretavame v podstate dokola s tymi istymi, ale kazdy pridal nejakeho svojeho noveho, tak nas je aj s detmi cca do 25 😀 Ale zacinali sme cca 5 dvojic, ked sme sa brali, och joj, to boli krasne casy.. 😅 Hlavne, ze sa radi stretneme a vzdy dobre nasmejeme...Dievcata, Bambi...resp. vsetky sa rozutekali...ja tu koncim, idem na vikend. Prajem vam ho pohodovy a drzte sa vsetky. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bambi09
12. únor 2010

julka,pááá apríjemný romantikuš víkend 😉
frisuľa,kde si zmizla??? 😕 😕 😕

frisbee
autor
12. únor 2010

tu som,musela som ísť von zo psom,hádzal mi loptu na nohu ako blázon

frisbee
autor
12. únor 2010

žiadne slépky nebudú,ja ich nemám rada 😀 😀 😀

langkofel
12. únor 2010

Ahojte kocky,

Niekto tu pisal ze v piatok hnije, tak ja hnijem uz mesiac....
Fris a preco nechces prasiatko, my sme mali doma kedysi take vietnamske prasa cierne, a to bol teda riadny clen, ono si chodilo po dvore ako pes a ked si na neho zapiskala tak pribehlo, uz si nepamatam ako sa volalo ti prasa.Mozno by si ho vycvicila ako psa. A jeho osud? Umrel na zapal pluc chudak (aspon tak povedal zverolekar).

No a zase kmitam mama uz je na ceste sem.

bambi09
12. únor 2010

fris,slépky nemusíš mať rada,ale vajíčka potešia 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

ahoj,langoška...no už nechcem žiadne zviera,my sme predtým nechodili ani na dovolenky,lebo nám to nemal kto strážiť a teraz chodíme tak,že ja sama s dcérou,my máme strašných závislákov,to nestačí iba nakŕmiť a oni musia
každý deň trénovať.Takže už nič nechceme.kedysi som chcela koňa,ale to mi nedovolil 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebyl to Pepa?? 😀 😀 😀 😀
a teda čakáš návštevu??to ti idú malú zobrať??jémine,my máme o dva týždne prázdniny 😅 😅 a doma maróda,mladý je od včera doma 🙄 🙄 🙄 hrdlo,kašeľ,soplí... 😒 😒 😒

bambi09
12. únor 2010

hehe,fris,čo si chcela pásť kone na betóne?? 😀 😀 😀 😀 a máš pravdu-keď máš zverinec,nikam nemôžeš 😒 😒 😒 teda až na škrečkov 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

no ani sa niet čomu diviť,vonku hnus,ľudia sopľaví..... 😝

bambi09
12. únor 2010

fris,veru,aj malá bola taká nijaká,tak sme neboli ani poriadne vonku tento týždeň,ale zajtra pôjdeme aspoň s malou,mladý má lieky,tak nech leží 😝 😝

bambi09
12. únor 2010

baby,mrk aj sem,píšem len ja,Vladka a občas ešte niekto,ale takto sa nedohodneme 😢 😢
a ja sa s vami chcem stretnúť 😢 😢 😢

bambi09
12. únor 2010

no,idem-chlap je doma a že sa mu nevenujem 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

bambuľa,mne tá témy úplne vypadla z hlavy...no plánujte,plánujte,na mňa je to ďaleko,ja viem vždy až a poslednú chvíľu 😕

bambi09
12. únor 2010

frisuľa,TT nie je ďaleko-bez teba to nebude ono 😢 😢 😢

simona55
12. únor 2010

ahoj bambinuska, ja neviem co mam stym emailom ved ja ked poslem mne pekne odide len mne nepride nan preco? nevies? co by som mala mat nastavene.? a to stretko mozno ani mne nebude pasovat,lebo sme daleko ale este uvidime vecer tam napisem teraz sa musim venovat rodine lebo zase mrmlu ,e aj oni by chcely som nou komunikovat 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. únor 2010

hops,tu nikto nebol taaak dlhoooo??? 😕 😕 😕
čo sa deje?? 😨
simonka,neviem,v čom je problém ☹ ☹ 😒 skúsim zistiť 😉

jalao
12. únor 2010

halooooo, tu soooooom!!!

jalao
12. únor 2010

kedy máme to stretko? len to nedajte, ked mám školu!!! ☹ tu sa už fakt spí??

vladkaz1
13. únor 2010

Dobre ranko 🙂

vladkaz1
13. únor 2010

to akoze nik? 😔
ja mam dnes upratovaci, navstevu som mala ,moj je v praci ,teraz som dorobila kapustne halusky ,napapkame sa a mala pojde hajuskat 🙂