S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. bře 2010

simonka,teraz som si uvedomila,na čom sa smejem,hahahahahahaha,že sa vychovávali ako kanibali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
5. bře 2010

Simonka, dakujeeeeeem. Tak u vas to bude v aprili riadna zurka. 😀 😀 😀

jalao
5. bře 2010

dievcata, dostavate odo mna maily? Lebo posielam, ked daco fajn pride, tak ma napadlo, ci ich vobec dostavate...
A co dnes planujete robit vsetky? 🙂 🙂

frisbee
autor
5. bře 2010

ja mám asi tri....posledný je nejaký citát 😕

jalao
5. bře 2010

fris, diky za IP a co sa tyka toho citatu...stoji za to. 😀 😀 😀 😀 Prislo mi nan uz od vcera asi 5 reakcii.. 😀 😀
No ale ved napr. pred par dnami, predtym dakedy...tiez som posielala... 😝

darina60
5. bře 2010

Juli, až teraz som prečítala, že dnes oslavuješ okrúhliny 😉 Tak všetko naj naj Ti želám k tej 20 tke.
Je tu kopec ľudí, idem sa im venovať 😉

jalao
5. bře 2010

dari, diky moc, ale okruhliny az na rok! 😉 😉 😉 A venuj sa trosku aj nam... 😅 😅

vladkaz1
5. bře 2010

No vcera na FB musel byt uz moj muz ,ja som spala .....
Dnes mam den blbec asi neviem ..som nejaka nervna hladna a neviem co

jalao
5. bře 2010

ahaaa, tak preto mi nikto neodpovedal 😀 😀
Vladi a uz mas to vyrozumenie so skolky?

vladkaz1
5. bře 2010

nie az o mesiac nestiham idem este bublaninu spravit ,slubila som malej a idem nasim tak k nim chcem zobrat ,lebo nas pozvali na divinovu rezanku tak sa teskam ,moj oco je perfis kuchar 🙂 papapa

jalao
5. bře 2010

vladi...co je to rezanka?? to mi vysvetli este, pls.
Tak ty si taka super kucharka po tatinovi, uz chapem. Maj sa tam krasne a potom napis. 🙂

vladkaz1
5. bře 2010

ja som neni super kucharka ,len je to moj obor ucila som sa za to ,no hold nieco sa namna nalepilo ,ale snazim sa varit dobre .. aj ked kolko krat nie zdravo ..
😝 rezanka je taka trnavska pochutka velmi dobra, dava sa to aj do placiek ,ale moze len tak s chlebikom .
Ked najdem recept tak hodim kazdy robi inak ...
idem vyvesat pradlo pa zatim

vladkaz1
5. bře 2010

tak kolacik hotovy taaaaakaaaa som sikovna 😀 Fris 😉

frisbee
autor
5. bře 2010

vladka,takzvaná šukulka 😀

simona55
5. bře 2010

juli nie nebude nic mimoriadne, uz nieje ta rodina co volakedy, uz to neni ono,a pozvat ludi co sa len pretvarujua ja sama sa pretvarovat eeee .ano frisulka on vobec nema vychovu, on je taky taky...... ani ho neviem ako ho nazvat, jednoducho ho zacinam neznasat, no ale mm ma ukludnuje ze neboj bude to dobre,len ja sa bojim ze natedi uz bude neskoro,len to jedno ma stve ze dcera je mladucka,ale ma viac rozumu ako on , mne to pripada ako by ho ona vychovavala,ved ked prisiel knam on nevedel vyslovovat normalne veci ako by maly byt,to vsetko ho dcera ucila, chuda teraz tehotenstvo,rodicovstvo vodicak,je to nanu trosku vela,ale ona to chcela nech to ma.my sme dnes varili gance,to je kysla kapusta a slaninka a halusky.

frisbee
autor
5. bře 2010

simi...to máš pravdu,že dcéra bude mať na krku dve deti...ale však vezmi si to tak,že koľko chlapov sa chová ako decko až do smrti.Netráp sa s tým,všetko ukáže čas,nemá cenu jej ani niečo hovoriť,pretože to si musí zažiť sama,inak to nepochopí.Ja viem,že my matky by sme za deti aj dýchali,ale hovorím,človek to už musí nechať na nich,ak sa spáli,bude poučená.No a vieš čo,písala si,že sa majú radi,tak sa musia snažiť,budú rodičia,budú starosti.Ty máš svojich starostí dosť,máš mladšie deti,svoj život,musíš sa zaoberať týmto.Oni už sú oodelená jednotka..vieš,ako to myslím,nie že sa máš na nich vykašľať,ale už je to proste na nich. 😉

jalao
5. bře 2010

Vladi...ja som tu bez obeda a ty mi taketo chutky robis!! 😀 😀
Simi, ja som tiez taka, ze mam pocit, ze budem tie deti sledovat aj v dospelosti - kazdy ich krok a kazdy ich problem, ale ono to tak uz asi nepojde...nie asi...urcite nie 😎 Postupne uz budu mat tie svoje kridla a budu zit svoj zivot s povinnostami a starostami...ako ja, alebo ty, hociktora z nas....Len ten prechod je asi taky haklivy, to si pamatam aj ja, ked som sa odstahovala od rodicov...najskor o tom nechceli ani pocut a postupne im to doslo, ze takto to skratka musi byt... 😉 😉

simona55
5. bře 2010

viem fris mas pravdu, mozno ze ich prilis milujem a nerada pocujem ze niekto uz iny rozkazuje dcere, ze uz nie ja som ta prva, ja si myslim ze ked budu zvlast odomna tak to bude premna najlepsie, nech si robia co chcu.mm mi vcera vravel ze mozno uz aj to pocujem co nechcem,aby som nekocentrovala na to ho chlapca svoju pozornost,radsej sa mam vyhibat a nevsimat si ho,vcera ako sme lezali v posteli tak som zacula dcerin hlas, a ja ze pocujes pocujes uz sa zase hadaju 🙂 mozno ze aj ja si uz nahovaram veci., a vtom robim chybi.

frisbee
autor
5. bře 2010

simi,to je presne ono,nesmieš si to všímať,ber to tak,že tebe by tiež vadilo,keby ti furt niekto hovoril ako to máš robit vo svojej rodine..oni sa musia zrovnať medzi sebou. 😉

nikinka008
6. bře 2010

Ahojte,kde ste vsetky?? 😕 😕
Vcera som vas konecne precitala nemala som kedy sa sem dostat,ale budem reagovat az neskor 😉
Teraz len tolko ze,mm prisiel rano o pol 3 z prace ja ked som sa rano zobudila vstavala som k malej pozrem z okna na parkovisko auto nikde 😖 tak sa ho pytam kde si dal auto,a on ze tam kde vzdy,ja na to ze ale tam nieje myslel si ze si robim srandu tak sa pozrel z okna auto nikde 😕 .....ukradli nam ho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😔 😔 😔 😔 😔 😔 tak volal na policiu a oni potom volali spatne ze auto sa nasla na nasej ulici zhotene na uhol ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😔 😔
Boli sme sa pozriet baby bolo to len auto ale mne bolo do placu keby ste ho videli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Nahoda??Rusi?? 🙄 netusime,ale dufajme ze nahoda a nie pomsta za to ze sme sa stazovali ale ze by az takto? 😠 😠 😠 😠 ...nemam slov som z toho hotova a mm povedal ze ked mam tu zit v strachu tak pojdem domov,ale to urcite nepojdem a nenecham ho tu sameho.....je pravda ze skoro na kazdej ulici najdete auto ktore ma rozbite okna prepichnute pneumatiky poliate kyselinou atd 😖 toto je tak sprosty narod 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Idem lebo je mi z toho zle 😝 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
6. bře 2010

niki...no ja som v šoku...dúfajme,že to je náhoda,panebože.Kurnik,všade sú kamery,policajti nič nevideli?Myslíš,že Rusi vedia,že ste sa sťažovali vy?Máte poistku?Krucinál 😠 😠 😠 😠

frisbee
autor
6. bře 2010

no a čo sa na nás ešte valí 😠

http://www.novinky.cz/domaci/193990-v-cesku-ope...

simona55
6. bře 2010

ahojte vcera tu nebol nikto? alebo chodite na novy konik? fris co co co 😕 😕 😕 sase snzite? bane boze , aj unas je zima ale krasne svieti slnko, 🙂 niki co to je za link ? ja nan kliknem a neotvorisa co je nieco sa stalo? uz som si navarila uz len dcera umyje dlazky, boze mna seklo vcera medzi lopatkami a neviem sa poriadne nadychnut ☹ asi si dam Mydokalm to uvolnuje svalstvo,a je proti bolesti.uz som myslela ze to sa nerv zasekol ale mm ze vraj nemam sa hrat na MUDR 🙂

frisbee
autor
6. bře 2010

simi,nestraš,to nie je sranda,mňa pred tromi rokmi seklo v krku a ochrnula mi ľavá dlaň a prsty,štvrť roka som nemohla prstami nič uchopiť,nič som necítila....cvaklo mi nerv,potom som podávala kolegyni krabicu do výšky a ten krk mi skočil späť a ruku cítim,ale asi i tam niečo odumrelo,pretože to nie je úplne v poriadku.

simi,nik tu nie je,jalao asi oslavovala,bambuľa je na Východe a včera sa stretli s vanjušou 🙂 ,vladenka má asi prácu a chudera nikinka je v šoku,ako im zapálili to auto...ten link nerozklikneš,pokial nie si prihlásená na facebooku.

frisbee
autor
6. bře 2010

no tak už aj u nás začalo chumeliť 😒

simona55
6. bře 2010

auto podpalili niki? 😕 😕 😕 a to uz vedia ze kto? fris tu bolest citim ked sa idem zhlboka nadychnut,a vtedy sa bijim radsej potroske naberam dych, stretla sa z vanusou ? 🙂 ako ze ona tade mala cestu?

frisbee
autor
6. bře 2010

no najprv to auto niki ukradli a potom zapálili,ostal iba vrak 😠 .simi,skoč si radšej k doktorovi.No babuľa išla na návštevu k rodine a stretli sa s vanjušou v Košiciach,tak som zvedavá,čo napíše v pondelok trpaslica 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
6. bře 2010

nás ťahám z druhej strany...ten rekord asi urobím sama 😕

vladkaz1
6. bře 2010

som tu ,do teraz tu bol MM ,rozmysla ze behnem do bille kupit kukuricu ,syr a sampinony a spravim masko na zeleninke a zajtra pizzu ,taku domacu sumkovu ,aj ked ja sumku nejem ,neviem ... uvidim co vymyslim .
Fris co si dnes robila?