S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
11. bře 2010

bambi chodis na kurz anglictiny?

frisbee
autor
11. bře 2010

teoška..ja som otehotnela tesne po menzese a bola baba 😀

jalao
12. bře 2010

No dobre ranko vsetkym prajem. 🙂 Tu mame nasnezene jak o Vaaanociiich 😎
Simonka, neozyvas sa, tak asi predpoklad je, ze ste v nemocnici, tak sa tam drz, nech ste co najskor doma... 😅
Teo...to ja som sa pytala na ten paprikas, nie Niki...dakujem 😉 , aj ja to idem vecer varit, ale asi len s kolienkami, na halusky mi uz energia nezvysi...Mam do vecera skolu a zajtra zase od rana...
Bambi, ako na angline? chytala si sa?
Fris, uz ti je lepsie? 😝

teodorka
12. bře 2010

jalao ked ja si http://download.cz.hellshare.com/virtua-tennis-... tu niektore furt mylim 😀 vela Vas je v tejto teme ...to nie ako u nas 😕
inac tie botasky co boli na odchode v nedelu tak nam uz zmizli nadobro zistila som to vcera rano ked som otvorila dvere na byte 🙄
fris ..Ty si cela ina 😀 Ty nie si standard 😀 Tebou sa nemozem riadit 😀 😀 😀

nikinka008
12. bře 2010

Ahojte,zase to tu dnes flakate? 😀
Ja sa necitim o nic lepsie prave naopak 🙄 😔 a nic mi nepomaha 😠 a este vyzeram ako zombi 😝 😅
mm dnes ide uz do prace tak budem mat super vikend 😔 a nebudem moct ist ani s malou von 😖
Dnes nam uz aj prsalo take o nicom pocasie zamracene 🙄 kedy uz bude jaaaaaaaaar 😅
Mm isiel na nakup a este nemame auto zatial sa to vsetko len vybavuje STK atd 😖
Simonka je asi v nemocnici ked sa vcera neozvala ☹ ☹ dufam ze su v poriadku chudatko malinke ☹ 😔
vladke tiez bolo vcera zle neozvala sa 😕 dufam ze ok 😕
idem lebo ma asi porazi z toho nosa 😠 😠 😠 zaplavim celu klavesnicu 😀 😀 😝
Pekny zvysok dna vsetkym 🙂 papa

frisbee
autor
12. bře 2010

čaute 😀 😀 😀 jalao,ďakujem za opýtanie,nie je 😝
teoška...no tak to naserie riadne...vy máte zamknutý vchod na dome?Ha,až stretneš susedu v teniskách,tak ju zboxuj 😀 ....
hahaha,ja som atypická,ale toto fakt platí,niekde na koňovi bola tabuľka,ako to vychádza,schválne ju pohľadám,neboj,tvoje dievčatko bude naše spoločné dielo 😀 😀 😀

teodorka
12. bře 2010

fris zboxujem neboooj 😀
tak babo rad ako na dievcatko 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
12. bře 2010
frisbee
autor
12. bře 2010

aha,tak to asi nejde,otvor si toto a rozklikaj tie linky,niektoré z nich idú

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

teodorka
12. bře 2010

fris tak mne teraz vychadza dievcatko celych 7 mesiacov 😀

teodorka
12. bře 2010

no a podla tej tabulky mal byt Teo dievca ... 🙂 ...vsak aj dr Jonas mi napisal ze bude dievca a lala aky pipis z toho vysiel 😀 😀 na prd su vsetky vypocty kurnik 😀 😝

vladkaz1
12. bře 2010

teo malu sme zarobili ked som nemala ovulku ,maleho teraz presne prvy den ovulky 😉 na prvy sup ,tak ked chces syna tak cez ovulku sa milujete ,ked dievca tak pocas celeho aj cez menzes niekto ... to tak robi no .
ved ovulka je na 14 ty den nie? tak si vypocitaj

teodorka
12. bře 2010

ved ano nato som prisla ze obidvoch chalanov sme robili cez ovulku 🙂

bambi09
12. bře 2010

ahojte 🙂
tak tu sa dnes deti robia? 😕 😀 😀 😀
my máme mladého neviem ako,muža bolela na svadbe sesternice hlava,tak sme šli k svokrovcom a máme syna 😀 😀 malú máme vďaka tomu,že sme syna poslali prvý krát samého na dvor na bicykel a bola som cca týždeň po menzese 😀 😀 😀
simonka je asi fakt v nemocnici s malým,ach jo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ simi,viem,že si to neprečítaš teraz,ale silno držíme palčeky,nech je malý skoro v poriadku a doma 🙂
teo,ja som nepochopila,odkiaľ vám zmizli tie tenisky 😕 😕 😕 to čo sa tam u vás deje?? 😕 😕 😕
Vladka,30tt,môj ty bože 😅 😅 😅 ako to letí 🙂 😉 ja som mala pri malej pocit asi v siedmom mesiaci,že už nevládzem byť ďalej tehotná,bol to taký strašný pocit,týždeň som preplakala,aká som nemožná,ale už som nevládala znášať to,že mi bolo vkuse zle,nemohla som spať...bože,koľko si toho musí žena vytrpieť 😒 😒 😒
niki,ty si nám chorá?? 😕 moje zlaté,tak sa šetri,v rámci možností a lieč sa...a čo máte s autom?? 😕 😕
ja som fakt tieto dni mimo,kým vás celkom nedočítam,nie som v obraze 😅 😅
julka,no,včera som nebola vôbec pripravená,som mala pocit,že nič neviem 😅 😅 ale lektorka mi dávala otázky,tak som si to osviežila a celkom som sa chytala,len som si mýlila číslovky-4 a 5,minule to bolo 8 a 9 😀 😀
no,musím sa do toho zahryznúť a sadnúť si k tomu každý deň 😝 😝 😝
teo,áno,dala som sa na boj 😀 😀 😀 nech nie som taká dementná 😉 syn vie anglicky,muž sa učí,tak nech nie som jediná,čo neviem žiadny jazyk,teda ak nerátam češtinu a ruštinu 😀 😀 😀
lektorka ma vždy nakopne,že mám dobrú výslovnosť a vraj aj talent 😀 😀 😀 ale ja si to nemyslím 😀 😀 😝
tak budem drieť,aby sa na mňa niečo nalepilo 😝 😝 mala som 3 týždne pauzu,keď som ležala chorá,písala som si číslovky,ale došla som len po 22 😀 😀 😀 no,musím sa dokopať,inak to nepôjde 😉

frisbee
autor
12. bře 2010

bambuľa,to si pamätám,ako tvojeho bolela hlava a ako ste malého poslali bicyklovať 😀 😀 😀 😀 a hupsky na to 😀 😀 😀

jak,že si pletieš číslovky,ako hovorievala moja neslušná kolegyňa pri tenise....zerty- forty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. bře 2010

fris,ty si pamätáš,ale teo nie 😀 😀 😀 😀
a inak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá kolegyňa 😀 😀 😀
neviem,som včera bola nejaká bloknutá,furt sa mi tam tá 4-ka a 5-ka plietli 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
12. bře 2010

ale prosím ťa,veď máš IQ a si šikovná,výslovnosť máš,nie ako ja,aj hev e búúúúúúk 😀 😀 😀 😀

teodorka
12. bře 2010

bambi botasky nam zmizli spred vchodovych dveri...a teraz prisiel mm z pivnice a vraj aj metla je fuc...pivnicu sme na jesen betonovali a este tam nemame dvere a nechal tam poje...metlu a aj na tu sa dakto ulakomil...a to byvame len 9 v bytovke 🙄

frisbee
autor
12. bře 2010

no a včul nemáš na čom lietať..zlodeji svinskí 😀 😀 😀 😀

teodorka
12. bře 2010

fris ...no nenasralo by Ta to? 😀 teraz musim auto startovat 😀 😀

frisbee
autor
12. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zrušili ti letovú prevádzku 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 teoška,auto šetri,nestačí ti vysávač?? 😀 😀 😀 fris,aj ty máš,čo treba,len musíš nabrať odvahu 🙂 😉
ja som sa celý život cítila,že som niečo menej,ako iní,ale už ma to prestalo baviť-konečne som si začala vážiť sama seba a aj pre seba niečo robiť-no,už bolo načase 😀 😀 😀 to je tou blbou výchovou 😠 😠 takže moje deti nech sú radšej zdravo sebavedomé,ale nie namyslené-ani nemajú byť na čo 😅 😅
a na tých zlodejov u teošky by tá metla veru sadla 😠 😠 😠 😖 svine jedny 😠 😠 😖 ale prečo sa nevyzúvate v byte,ale pred dverami?? 😕 😕 to u nás nehrozí,nechať niečo pred dverami,aj keď máme otváranie na dek kľúč-teda vchod do baráku,kľúče mi síce vtedy nikto z dverí nezobral,keď som ich zabudla z vonkajšej strany 😅 😅 ,ale aj tak 😝 😝
kokso,tento týždeň stál teda za to 😝 😝 😝 mladý bol vo Viedni v Prírodovedeckom múzeu,som tŕpla,aby dobre došli,teraz tu prší,sneh už zliezol,ja chcem jáááár 😒 😒 😒
idem na tú tortu 😝 😝 😝 darček už máme,muž dnes kúpil malej koňa... 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. bře 2010

čo vysávač,ja jazdím na žužlíkovi..kdo maže,ten jede 😀 😀 😀 😀 😀
bambuľa,ty si viacej ako iní,buď to človek v sebe má,alebo nemá..a ty máš požehnane 🙂

...já bych si chtěla pohladit teho koňa 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. bře 2010

ha...na Nove beží..Eviku,Miluna..... 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. bře 2010

fris,ale nerob,lebo sa červenám 😀 😀 😝
nie som nič viac,ako iní,ale ani menej 🙂 😉 škoda,že to viem až teraz 😝 ale lepšie neskoro,ako nikdy 😀 😀 😀
aj ja chcem Evikuuuu,nemáme Novu 😝 zajtra si to pustíme na DVD 😀 😀 😀
a ten koooň aj erdžííííí 😀 😀 😀

langkofel
12. bře 2010

dobry vecer,

bambi a nie je nahodou fialovy? Myslim ten kon? Lebo Leonkin tatko jej tiez kupil kona, fialoveho a erzi a cvala (skor sa len tak suchce, ale ona tvrdi ze cvala)

Teo, ved minule si vravela ze tenisky sa vybrali same von, tak teraz asi odisli nadobro 😖 , inac a kto sa ulakomi na metlu, nechapem 😠

bambi09
12. bře 2010

langoška,nie 😀 😀 😀 toto je normálny koník-húpací a keď mu stlačíš uško tak erdží 😀 😀 😀 mali sme čo robiť,aby ho malá nevidela 😅 😅 až v nedeľu 🙂 😉
baby,toto piekol že vraj chlap 🙄 🙄
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24271&use...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24536&use...
aj toto 😕 😕 teeda,ja mám komplexy 😀 😀 😀
teo a tie boty vám zobrala suseda?? 😕 😅 a tá metla 😀 😀 😀 nestaval niekto snehuliaka v okolí??keď ste mali ten sneh 😅 😀 😀 😝

jalao
12. bře 2010

ahojte...skontrolujem si tu nočnú smenu! 😝 😝 😝 Kto tu dnes drží zástavu? 😀 Ja som dosla podvečer zo školy a viete, čo sa nam dnes doma STALO? boli sme s MM asi 2 hodiny sami doma!!!!!!!!
Tak to sme nezažili, ani nepamatám....resp. asi nikdy.

langkofel
12. bře 2010

Waw ta 70-ka je dobra, ale ta prva vyzera ako 240 napisane a taku by sme aj my zvladli bambi, urcite.
Tu druhu nie. 😝

bambi09
12. bře 2010

ejha,tak aby ste o 9 mesiacov nešli sami dvaja do pôrodnice... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je nebezpečná konštelácia 😀 😀 😀