S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

jalao,aj našej zistili šelest na tretí deň v pôrodnici ☹ ☹ ☹ a následne ten defekt,nechci vedieť,čo som prežívala,keď mi ju odviezli vtedy na sono,krvi by sa vo mne nedorezal a ako som revala ,keď došiel muž so synom na návštevu ☹ ☹ ☹ primár,večný srandista pri mne stratil humor,vtedy sa hrnuli na mňa smutné správy z každej strany 😝 😝
a my keby sme ju nezabávali,tiež by revala jak tur ☹ 😝 lenže na EKG musí byť v kľude,aj na sono,tak my sme už vycvičení 😀 😀 😀 predtým sme chodili každé 3 mesiace,tak sa teším,že až o rok 🙂 😉 naposledy sme boli v zime a teraz si nás sestrička už nepamätala 😀 😀 ale veľmi zlatá sestrička tam je,aspoň jedna,druhá taká nemastná-neslaná,lekára nám dohodila mužova kolegyňa,je to jej otec 😅 😅 tak aspoň vieme,čo pije 😀 😉

bambi09
25. srp 2009

fris,pochopili sme 🙂 😉 ja všeobecne neznášam chodiť po lekároch,s deťmi o to neradšej,ale čo sa dá robiť,keď sa musí,tak sa musí ☹ 😒
simonka,malá má vrodenú vývojovú vadu srdiečka,medzikomorový defekt,ale od narodenia sa to zmenšilo z cca 1cm veľkej dieročky na cca 2 mm,tak ak to pôjde takto ďalej,mohlo by sa to uzavrieť samo
inak ju budú musieť operovať,u nej sa nedá tá metóda s "dáždničkom" použiť,že cez žilu či tepnu na slabine jej zavedú taký dáždniček,ktorý uzatvorí ten defekt ☹ ☹ ☹ tak by jej museli rezať hrudníček,toho sa bojím,to vieš,baba,ale ak to bude nutné,nič sa nedá robiť ☹ život a zdravie je prednejšie ako kozmetická vada

jalao
25. srp 2009

no, s deckami je to uz tak...vzdy sa cosi pritrafi...my sme boli tiez na ortopedii so synom a jeho zlomenymi rukami vareni peceni.. vzdy ma strasie pri tej spomienke.
Bambi, verim ti, prezivala som kedysi podobne stavy, ake opisujes, ale ty si bola po porode a tam su tie emocie este znasobene hor ☹ 🙂 monmi...

simona55
25. srp 2009

aj som simaslela ze to bude nieco take ale nebola som si ista, ☹ no ale to je dobra sprava nie ze sa jej to samo zatvara?aj moja dcera ma VVCH ☹ ta stredna uz ju maly poperovat v 6rokuale nejak som to odkladala, jednoducho bojim sa onu,a teraz uz jej zacinam hovorit ze ci si to uz rozmyslela ci sa do toho boja dame ona ze vraj este nie ze sa este boji aj ona. ☹ aj mm vrvi ze ked bude mat 18 ze ona si to da urobit ☹

jalao
25. srp 2009

simonka, pokial to nie je nevyhnutne nutne, ja by som tiez radsej pockala...oni ti doktori by hned taketo radikalne riesenia najradsej videli, ale ved to telo sa predsa este vyvija a pokial je to pod dohladom pri prehliadkach, tak zbytocne nech nestrasia!! 😖 😖

frisbee
autor
25. srp 2009

ach bože...človek sa o detí bude báť,aj keď budú už dochodku...

bambi09
25. srp 2009

huhu,kde ste??mne dieťa spí,bol to síce dlhý a namáhavý boj,ale vyhrala som 😀 😀 😀
keď sa vyhajá,pôjdeme von,dovtedy som vaša,dnes mi je bordel a ostatné šumafuk,večer zbúcham niečo rýchle do úst a deň blbec za nami 😉
a zajtra idem s deckami do mesta,vyhodíme si z kopyta 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

simonka,ja budem operáciu odkladať,ako dlho sa bude dať,ale keď mi nejaká kapacita v Kardiocentre povie,že sa musí,tak si porevem a dáme sa do boja,myslím,že len tak tie deti neotvárajú,ak nie je vážny dôvod ☹
sú prípady,kedy musia operovať čerstvo vyliahnuté bábätko,ach ☹ ☹ ☹
a jalao,máš pravdu,tie hormóny to bol des,ja som prebulila celých 6 dní 😀 😀 😀 ale tak konal sa pohreb nášho kamoša,na ktorý som nemohla ísť,malej zistili ten problém,ja ubolená,jazva boľavá,vonku snežilo,čerti sa ženili...takže dôvodov na smiech sakra málo,ale keď si spomeniem,čo všetko nám sľubovali lekári v tehu,taký a taký syndróm,môžem byť rada,že máme "len"toto ☹
a s mladým sme si tiež užili-úrazy,choroby,ach...deti naše,človek sa o to bude báť,kým len bude dýchať,či je to veľké,alebo malé 😅 však,fris 😉

frisbee
autor
25. srp 2009

bambi,že kde ste,ja behám okolo,iba vy miznete...budem kosiť dvor/už zase/,ale čakám,až trochu zalezie slnko 😝
a ty nelez,kam nemáš,potom máš myšlienky.načo myšlienky 😎 😠

bambi09
25. srp 2009

však mám IQ,tak musím mať myšlienky 😀 😀 😀
Ty ma vždy rozosmeješ 😀 😀 😀 šak také "perly" si nemôžem nechať ujsť 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

ozaj a o tej bio-kosačke a hnojičke 2v1 neuvažuješ?? 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

a tak ako povedal Kukura v Trháku:"Nemám v hlavě nic.......????Jak nemám v hlavě nic...aha,nemám v hlavě nic než vás." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ty to isté,mysli na témy o sexe,o varení,o vlhkosti,spievaj si.....

frisbee
autor
25. srp 2009

teda bambi,to nepoznám 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa z Teba ušúľam,to je nádhera,baviť sa s ľuďmi,čo majú IQ 🙂 😉
a na tej farme mali tie bio-kosačky,trojnásobný osoh z toho je,kosí,hnojí,dojí 😀 😀 😀 lepšie,jak niektoré ženské,čo len smradia 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

no to sú tzv.mrochty 😀 😀 😀 .Ja mám IQ aj 70 😀 😀 😀 😀 Ty na tú biofarmu nezabudneš do smrti,čo? 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 dá sa zabudnúť na metrovú uhorku?? 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

a pred tú 70-ku si zabudla dopísať 1-ku=IQ 170 🙂 😉 😉

frisbee
autor
25. srp 2009

no skoro 😀 😀 😀 😀 to už nebola uhorka,to bola cuketa 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

😀 😀 😀 😀 tak-tak-fialováááá 😀 😀 😝 blééééééééé
malá už mení polohy,zalomila s polkou tela na mojej strane postele a s polkou vo svojej postieľke,mrvila sa,tak som jej dala cuc a spí ďalej 😅

frisbee
autor
25. srp 2009

no ale máš zážitok...všetci chlapi klopili oči,čo? 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

ale čoby,bavili sa náááramne 😀 😀 😀 😀 a ticho závideli,že aj bez Viagry to ide a ako dlho 😀 😀 😀

frisbee
autor
25. srp 2009

no ale potom sa hanbili ísť aj na záchod 😀 😀 ...ako s tým slonom...s tým sa nenaješ 😀 😀 😀

bambi09
25. srp 2009

čo??akým slonom?? 😕 😕 😕 slonovi som uhorku ešte nevidela 😀 😀 😀
a kde je zvyšok trpaslíčej bandy?? 😅

frisbee
autor
25. srp 2009

to bol vtip,že ide slon a stretne nahého chlapa...a hovorí,no to som zvedavý,ako sa s tým naješ 😀 😀 😀 😀

no ja ti tiež zmiznem,musím sekať,večer je to mokré a je milión komárov 😠

bambi09
25. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tak ja pôjdem s deťmi von a večer,keď obriadim malú sa tešíííím 🙂 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
25. srp 2009

tak večééééééééééér 🙂

bambi09
25. srp 2009

pááááááááááááááá,Ty ďáble na kosačke 😀 😀 😀

vladkaz1
25. srp 2009

ahojte zijem som zdrava stastna , nehnevam sa na vas .. skor sa vy namna nehnevajte nemam ani casu prislpievat mala je dabel cely viikend sme makali zabavali sa a pod. vcera som bola este u mami mala zas doma baby tak som obsluhovala kavicky robila umyvala a vsetko podobne .. citam priebezne nebojte sa len sa neviem zapojit do debat vecer ked precitam nieco alebo som unavena .. vcera som drhla byt rano po 3 dnoch mali sme doma bombu potom zas mame dosla som vecera nejako o 9.15 a isla do sprchy a zaspala ..
mala je v poslednej dobe namna pricecnana .. nemozem sa ani pohnut dnes dostala uz na zadok uz som mala toho plne zuby sa vystverala po postielke po rebrinach z boku drevennych na parapetu a cumela herecka do okna .. ja som myslela ze ma drb..ne s prepacenim mohla sa zabit potom dosli robit merace na radiatory prisla mi zakaznicka na obocko potom MM obed som chystala a tak no v jednom kole som baby ...stale nieco tak by som spala MM chrape mala robi zle ja som uz vystavena ale on si potrebuje pospat dost sa narobi a rano strasne skoro vstava .. potom na striedacku pojdem ja 😀

vladkaz1
25. srp 2009

a citam ze je tu stale veselo baby tak sa mi to paci .. aj som dnes docitala temu darinkinu no boze ake osudy su tam nemam ani slova tam prispiet ale citam citam .. potom si tak uvedomim aka mozem byt stastna ze sme zdravy ze ma manzel miluje a podobne veci ostatne je nepodstatne ..tesime sa jeden z druheho .. 😵

bambi09
25. srp 2009

vladka,prepáč,ja ťa nešmírujem,na to tu máme iné mrchoty 😀 😀 😀 a zmije 😝 😝 😝
len som ťa videla nad sebou v regiónoch,tak mi to nedalo 😅 ale v pohode,len nám tu chýbaš,my máme tiež s malo teraz "veselé"obdobie,tie očáky ma dorazia,je jak sto čertov ☹ ☹ ☹ tiež niekedy padám na hubu 😝 😝 😝
a vaša malá je teda numero 😀 😀 a máš pravdu,človek nakoniec zistí,že to čo má doma je to naj a best 😉 len niekomu to trvá sakra dlho 😠 😠 😠 a cez divné okľuky,poznám jednu takú píp 😉