S jakým pocitem dáváte děti k babičkám na prázdniny?

zanet29
10. srp 2011

Ahoj holky, s jakými pocity dáváte své děti babičkám na prázdniny? Já jsem vždycky celá nesvá, mým rodičům, když jej svěřuji, tak mi to nevadí, jen u tchýně mám prostě blok, i když má 4 děti, tak by měla mít zkušenosti, ale já si nemůžu pomoct.

boobinka
10. srp 2011

@zanet29 ... tak u me je to stejne. Kdyz syna sverim mym rodicum, verim jim a nemam zadne pochybnosti. Vim, ze kdyz zlobi, tak dodrzuji ty moje nastavene mantinely a neni problem aby ho usmernily. U tchyne jsem opravdu nesva, nebot kdyz me jako tehotnou v jeho amoku prastil do pupku a ja mu za to vyhubovala a placla na zadek, tak se zdesila a se slovy, ze je maly a nema rozum (3 roky), at ho necham, tak i timto nemam u ni moc duveru.
Vraci mi ho zdivoceleho a dlouho mi trva, nez me zacne opet poslouchat. Dovoluje mu spoustu veci, ktere ma zakazano. Dobre vedi, ze se mi nelibi, kdyz si hraje na strelce a treba vrtackou mi tesne pred oblicejem strili. Tchan mu i pres to koupil pistoli, s kterou si alespon bude hrat jen u nich, ale uz mi doma lita s cimkoliv co vypada jako pistole a jako trilete dite strili a rve u toho, ze me ci manzela ci jeho plysaky, hracky zabije... boze a ona ho chce po porodu na nejakou dobu opet na prazdniny, uz si na to bere dovolenou a ja si bohuzel neumim otevrit pusu, ze ji ho nechci sverit ani na jedinou noc. Neumim si predstavit, jak zvladam cerstve mimco a diky ni zdivoceleho, agresivniho darebu.... to mi z nej dela.... ☹ toz jsem se vypovidala a treba ji slusne uz poslu do prd... nez ji tady budu mit denne....

brusinka.pusinka
10. srp 2011

@zanet29 já problém nemám malá miluje svoji babičku a dědu a já je mám také moc ráda. Výchovu respektuji i když občas povolí víc hold jsou to prarodiče 😉 vztah máme krásný všicni. Někdy ten blok je to chápu ale hold věříš vlasním rodičům vychovávali tě tak jsi si jistá ale z druhé strany vem si manžela také důvěřuje svým rodičům také je má určitě rád a také ho vychovavali , Netvrdím že je každá tchýně ideál ale občas se musíme kouknou na tu situaci i ze strany třeba jen manžela 😉 Pokud á dítě kráný vztah s prarodiči tak je o užasné a hlavně když je pak větší 😀 😀 můj syn miluje své prarodiče a rád k nim jezdí bohužel nemám své rodiče tak májí jen je a prababičku z manžovy trany. Jsem ráda alespoň za ně 😉
Skuz si napsat pro a proti na papír a pak uvaž jak se rozhodnout a zda to není jen tvůj pocit 😉