Sada na modeláž gelových nehtů od Quelle

vacice72
29. říj 2009

ahoj nemáte prosím někdo zkušenost se sadou na modeláž gelových nehtů kterou nabízí QUELLE? díky

berenika39
29. říj 2009

nene, to nemám, ale obecně - mamča objednává, quelle je čína se vším všudy a ty věci z katalogu koupíš o něco později třeba ale o polovinu levněji všude. Je mi jasný, že to má plno spokojených zákazníků, ale pro mě totální výprodej.

Gelovky nosím pět let, za 400,- po pěti týdnech, takže sama neodborně .....neeee

soanpe
29. říj 2009

sama bych si gelovky NIKDY nedělala. jako levou bych možná zmákla ale kdo mi udělá prvačku 😀 😝
hlavně ty gely bych chtěla vidět,hlavně kvalitu 😅

veronika.m
29. říj 2009

Tak rozhodně to nezkoušej, jsem manikérka a už to dělám dost dlouho a viděla jsem opravdu hodně zmršených nehtů třeba i s trvalými následky. Neříkám že tato sada je nějaká blbá, ale rozhodně nedoporučuju si dělat nehty neodborně sama. Je hodně lidí co to dělá ale jen málo z nich to dělá tak aby to nejen vypadalo dobře ale aby to i těm nehtům nevadilo. Jak píše berenika je už spousta nehtařek na každém rohu takže raději obětovat třeba 500 jednou za měsíc než něco zkazit. A hlavně dělání nehtů není až zase taková legrace (sama sobě) jak to vypadá ve skutečnosti. Mnohdy to dá zabrat i profesionálkám. 😉

berenika39
29. říj 2009

...no a když se ti to nepovede, co pak s tím? tyhle katalogový prodeje jsou neštěstí. asi si jde objednat vánoční výzdobu na barák, ale nehty bych nedala 😉 😉