Salmonela z pukavce. Jaká je doba projevení salmonely?

talls
18. črc 2008

Ahoj holky, mám takovej "hloupej" dotaz...Rozklepávala jsem vajíčka a šup, jedno z nich bylo pukavec. Takže samozřejmě vše letělo do záchodu, hrnek jsem vymyla horkou vodou...a rozklepávala jsem dál...až když jsme ty vajíčka (míchaný) sbaštili, uvědomila jsem si, že jsem asi (fakt si nejsem jistá) neumyla ten nůž, kterým , jsem rozklepávala...tudíž bylo jím rozklepnutý to špatný a pak i ty, co se použily...Já jsem si ty vajíčka pro sebe udělala opravdu hodně "tuhý", ne takový polotekutý, kde je možná ještě něco "polosyrový"...myslíte, že je tady riziko nákazou salmonelozy? Je to 2 dny, nic mi není, břicho mne nebolí, na záchod nelítám...jaká je doba projevení salmonely??? Dííííky, jsem teď trochu nervní, znáte to... 😉

tetadolly
18. črc 2008

ahojik, obávat se nemusíš, inkubační doba je co si dobře pomatuji 24- 48hodin, a buď si jistá,že v těhotenství je inkubačka rychlejší, takže už bys dávno byla ve špitále, nic méně je lepší se vaječným produktum vyvarovat, ale já je taky jím, takže bych z toho takový strach neměla 🙂

kacak
19. črc 2008

Ahoj, našla jsem tohle: Salmonela – Akutní průjmové onemocnění s krátkou inkubační dobou (6 – 72 hodin). Může probíhat mírně, ale klasicky je to „bouřlivé“. Po 8-10 hodinách po požití špatné stravy nastupují křečovité bolesti břicha, později průjem, zvracení, teplota okolo 39. To trvá obyčejně jen několik hodin, ale dochází při tom k dehydrataci. Takže myslim, že bys už nějaké příznaky určo měla. Jinak salmonela se likviduje při tepelné úpravě už na 70st, takže jestli si ty vajíčka pořádně usmažila, ani tam žádná přežít nemohla.

talls
autor
19. črc 2008

Holky, dík. žádný příznaky jsem neměla, tak buď tam salmonela nebyla, nebo jsem ji řádně usmažila 😀 ...Příště budu dávat víc bacha 😉