Sanus, co vše nás tam čeká?

suzik161
30. říj 2013

Ahoj,je mi 26 let a s manželem se již přes rok snažíme o mimčo. Mám anovulační cykly a k tomu ještě sníženou funkci štítné žlázy,takže se to .....Zatím jsme to řešili různými injekcemi a prášky,ale už to nevěřím.Vpátek jdu k doktorce,tam bych ji chtěla poprosit,zda by mi dala doporučení do Sanusu.Co vše nás tam čeká?Manžel byl již na spermiu a ten dopadl dobře,co se tedy bude dít dál? Moc děkuji za odpověď!

malaradost
30. říj 2013

Ahoj, taky se léčím se štítnou žlázou, malýho jsme se dočkali taky po IVF 😉 V IVF centru mi nabírali krev na hormonální profil, poslali mě na imunologii, na genetiku, po čase jsem šla na vyšetření průchodnosti vejcovodů......vystřídala jsem 3 ivf centra a teď nás čeká 3. IVF cyklus......neboj, ono to může znít šíleně, ale nejhrší je stejně jen to čekání na výsledek těhotenského testu. Držím palce a věřím, že v Sanusu pomůžou 😉 Kdybys měla dotaz písni, ráda odepíšu 😎

suzik161
autor
1. lis 2013

@malaradost Ahoj, tak jsem dneska dostala žádanku do Sanusu. Mám tam volat 1.DC a domluvit se...jak to probíhá nazačátku, udělají vše v jeden den, nebo se tam musí naněkolikrát? Kdy se chodí na tu krev? Moc děkuji za radu 🙂

sarinka_nevesta
1. lis 2013

@suzik161 Krev na hormonální profil mi brali myslim 3. DC, do jakýho města do Sanusu se chystáte?? My jezdili nejdřív do Pronatalu v Praze, tam nám xkrát něco pos...., pak jeden pokus v Sanusu a dopadlo to 🙂 Držim palce

suzik161
autor
1. lis 2013

Sanus Jihlava, ta je nejblíž a holky na ní zatím nenadávají. Myslíš, že bych tam měla zavolat dříve, nebo až to dostanu. Já jen jestli mě vemou hned na krev.

samanta001
2. pro 2013

@suzik161 ahoj, náhodou jsem narazila na tvou diskuzi a ráda porodím pokud už nepíši pozdě. Chodím také do Sanusu Jihlava a jsem tam moc spokojené. Být tebou zavolám si do Sanusu hned a na nic bych nečekala, první co Vás totiž bude čekat je konzultace s doktorem kam se musíš dostavit i s partnerem, tam proberete všechny možnosti atd.. tam ti také lékař řekne kdy se máš dostavi, ale bývá to ten 3. DC

suzik161
autor
2. pro 2013

@samanta001 Ahoj, moc děkuji, já jsem tam také spokojená. Dnes jsem byla na inseminaci, tak uvidíme. Mám p. doktora Kafku, ten dobrý, tak uvidíme jak se to bude vyvíjet. Je to rychlé, je to měsíc co jsme tam byli poprvé a dnes to mám již za sebou 😀 Ty jsi tam chodila již dříve nebo až teď?

samanta001
2. pro 2013

@suzik161 Já chodím k dr. Škurlovi a jsem spokojená moc. Měla jsem 2xIUI bez úspěchu, pak IVF s dlouhým protokolem a z toho máme dvouletého chlapáka. V březnu opět IVF s dlouhým protokolem se snahou o druhé mimčo - negativní. V červenci KET - negativní. Teď nás čeká poslední pokus na který nám přispívá pojišťovna tak snad už to vyjde, ve čtvrtek mě čeká odsátí vajíček. Přeji mnoho štěstí a doufám za tebe, že se IUI zadařilo.