Sanus v Pardubicích, pište své názory, příspěvky

mufyxa
25. dub 2013

Zdravím tímto všechny bojovnice ,které mají zkušenosti se Sanusem v Pardubicích prosím pište své názory ,příspěvky a nebojte se nic já tam chodím už přes rok k mudr.Vodičkovi a je moc fajn a co vy holky??? 😎

verry
26. dub 2013

@mufyxa ahoj, Sanus v Pard. doporučuji 😉 Já tam chodila rok...po všech možných testech, jsme zkusili IVF a vyšlo to 😉 Hodně štěstí 😵 😵

kessinkaa
26. dub 2013

@mufyxa nedám na Sanus Pardubice dopustit!!Jsou jako moje rodina,chodila jsem tam,fakt dlouho.Byla jsem v Pronatalu,Arletě,Sanusu HK....ale Pardubice nej.
Věřila jsem jim a vyplatilo se 🙂

mufyxa
autor
26. dub 2013

DÍKY holky moje to mám radost já jsem také strašně spokojená jsou tam všichni super teď jsem týden po transferu tak se modlím at to vyjde a vám blahopřeji že to vše bylo u vás úspěšné 🙂

luciinka001
26. dub 2013

@mufyxa vsak u tebe bude taky neboj se maminkooo 😲

kessinkaa
26. dub 2013

@mufyxa tak držím palce,já už po týdnu měla vždy //

mufyxa
autor
26. dub 2013

@luciinka001 LUCI ahojky no uvidíme snad ano 😉 😀

mufyxa
autor
26. dub 2013

@kessinkaa díky moc nic krásnějšího by mne nemohlo potkat

luciinka001
26. dub 2013

@mufyxa neboj se nic! 🙂 prece nebudu vozit kocarek sama! 🙂

kessinkaa
26. dub 2013

@mufyxa když jsem se dočkala já,tak se dočká každá 😉

mufyxa
autor
27. dub 2013

@luciinka001 stejně bych ho vozila s tebou přece budu babička i kdybych nebyla maminka ale dva kočárky by byli lepší 🙂

mufyxa
autor
27. dub 2013

@kessinkaa když myslíš budu věřit že budu mít taky to štěstí 🙂 díky

luciinka001
27. dub 2013

@mufyxa to by teda byli ;) a budou 🙂

kessinkaa
29. dub 2013

@mufyxa tak už proběhl testík???

mufyxa
autor
29. dub 2013

@kessinkaa ještě se držím ale mám co dělat chci až ve středu 🙂

kessinkaa
29. dub 2013

@mufyxa to jsou nervy cooo,tak budu čekat,jen samé dobré zprávy 😉

mufyxa
autor
30. dub 2013

HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT 😀 😀 😀 ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět 😉 dnes jsem 11 den po ET.

kessinkaa
30. dub 2013

@mufyxa tééééééééééda potichu gratuluju 🙂 a foto je kde :-P

luciinka001
30. dub 2013

@mufyxa a kde sem dostala smskuu ??? :P a já sem to rikala!!!

verry
30. dub 2013

@mufyxa gratulujííí! 😉

mufyxa
autor
30. dub 2013

děkuji moc holky mám radost že se to nedá ani vyslovit nemám slov v pátek ještě na krev tak snad bude vše ok nervíky stejně ještě nekončí ale tohle je prostě super pocit ........všem vám holkám které bojují přeji at to vyjde a nevzdávat to 🙂 🙂

mufyxa
autor
3. kvě 2013

tak test z krve POZITIVNÍ HCG 340 JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

verunousek
22. kvě 2013

já též začínám u pana Vodičky 🙂 ...byli tam opravdu hodný, je vidět,že se zabývají touto problematikou a plně se vám věnují.....u gynekologa to tak dobré nebylo....uvidíme jaké zázraky umí ..... 🙂

jennyska
18. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Sanus Pardubice a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-pardubice/ ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

coccinella
3. kvě 2014

Zdravím všechny a přidávám naši zkušenost se Sanus Pardubice.
Jejich přístup je zde opravdu otřesný, jdou zde těžce po penězích. Byli jsme s přítelem na první schůzce a dvě třetiny
schůzky, ne-li více, nám MUDr.Novotná vykládala, kolik co stojí a ať už si prý začínáme šetřit.
Očekávala jsem, že budou nejdříve provedena komplexní vyšetření a pak až se případně může uvažovat asistovaná reprodukce.
Ovšem o vyšetření, konkrétně imunologickém, které je pro mne zásadní, neboť mám poruchy imunity, což může mít podstatný vliv
na uhnízdění zárodku, resp jeho akceptování mým organismem - O tom nechtěla "MUDr." slyšet. Pokud by se našel zádrhel
bránící otěhotnění právě v oblasti imunity, stačí podávat po nějakou dobu kortikoidy. Ty se podávají automaticky i při
asistované reprodukci na podporu uhnízdění zárodku. Šlo mi o to, že s těmi kortikoidy bych mohla otěhotnět třeba přirozenou
cestou - ale chápu, že na tom by si již SANUS nenamastil kapsu.
Takže spousta maminek má třeba jen podobný problém a protože neví, jak se věci mají, zbytečně platí za umělé oplodnění, Sanus
je pak jako vítěz, že dopomohl k miminku a přitom by třeba stačilo podat krátce kortikoidy na utlumení imunitní odezvy matky.
Byli jsme opravdu znechuceni a už sem rozhodně nepůjdeme.

kytka12
21. kvě 2014

Ahoj, tak já po zkušenosti s Arletou byla spokojená v Sanusu Pardubice. Dr. Novotná vše vysvětlila daleko líp a srozumitelněji než Doktor v Arletě. CAR jdou všechny po penězích, to je přece běžné. Ale důležité jsou výsledky a pro mě taky vzdálenost na dojíždění.

kytka12
21. kvě 2014

Kromě toho, čím míň kortikoidů, tím líp... je to hnus jako všechny léky 😒

anilil
24. kvě 2014

@kytka12 Můžu se zeptat na rozdíl (krom jednání MUDr.,co jsi psala) mezi Alretou a Sanusem? Rozhoduji se, kam se objednat a pořád nevím. Na Sanus HK všichni dost nadávají, tak jsem si říkala, že zkusíme buď Arletu nebo Pardubice, ikdyž Pardubice jsou z ruky, ale pokud uslyším chválu, asi bych to tam zkusila. Můžu se zeptat i na dobu objednání?

kytka12
24. kvě 2014

V Arletě se mi hned od začátku nelíbilo, MUDr. Doležal moc nekomunikoval. Zeptal se mě na anamnézu, pak nechal vyšetřit průchodnost vejcovodů, jednou IUI a hned nám navrhnul IVF za 20 tis. v nativním cyklu, protože jsme byli samoplátci. To jsem odmítla a šla na zkoušku do Pardubic. Jsem sice Hradečák, ale znám dva doktory v Sanusu HK a nevěřím jim, tak proto radši dojíždím. S MUDr. Novotnou jsem v PCE spokojená, hned od začátku sice mluvila o případném IVF, ale spíš proto, abychom věděli, kolik to bude stát. Do ničeho ani v nejmenším nenutila, pak jsme podstoupili 2x IUI neúspěšně a nyní jsem u ní v IVF stimulaci. Věřím ji a to je podle mě důležité u CARu.

holubice.petra
24. kvě 2014

Ja teda na Sanus v Pardubicich nedam dopustit chodim tam od roku 2007...a prosla jsem tam pod rukama vsech doktoru nejvice mi vyhovoval dr.Provaznik diky nemu mam krasneho syna...v breznu jsem byla na KETu pripravovsl me na nej dr.Vodicka a zavadela mi prcka dr.Novotna...ted jsem v 14tt a moc jim dekuji 🙂 a vubec me hned nehnali do ivf nejdrive jsem byla 6x na iui laparoskopii a ruznych vysetreni

liska_bystrouska
Autor odpověď smazal
Zobraz