Sedmiletý cyklus muže a pohlaví dítěte. Platí to?

xsipm04
6. dub 2008

Holky, které máte víc dětí, bych si potřebovala tady udělat takový průzkum platnosti. Je to teda asi šílená blbost ale zajímalo by mě, jestli to obecně platí, nebo je to zas nějaký něčí výmysl😀 Včera mi jeden kamarád říkal, že prý existuje taková teorie, podle které se rodí děti určitého pohlaví v sedmiletích. Počítá se to podle chlapa a určující je datum početí. První sedmiletí je od puberty tj. cca 15 let do 22 let, pak do 29 let, do 36 let atd. popř je to celé posunuté o rok míň (u někoho puberta dřív 😀 ), no takže když třeba dítě je počato a chlapovi je 25 let a je to holčička a další dítě je počato a chlapovi je 27 let, tak to bude zase holčička, ale kdyby přišlo další dítě, když je chlapovi už třeba 32 let, tak to bude opačné pohlaví, v tomhle případě kluk, protože to už je jiné sedmiletí. Prý si to počítalo už hodně lidí a každému to vychází. Mě to přijde blbost, každopádně by nám vycházelo na další dítě kluk, tak by mě ale zajímalo, jestli to vyjde i někomu tady nebo ne 😀

majkeela
6. dub 2008

xsip - já jsem o této sedmileté teorii slyšela také, ale trošku v jiném vydání. Slyšela jsem to tak, že pohlaví dítěte je po tom z rodičů, kdo má "mladší"krev. Vychází se z toho, že krev se mění v sedmiletých intervalech... Osobně mi to připadá hloupost a jedna z babských rad... Jsem zvědavá, zda to někomu tady bude odpovídat.

kili
6. dub 2008

xs, tak to je podľa mňa blbosť, lebo to by znamenalo, že muž má v tom sedemročí len spermie XX alebo XY, na čo by už vedci určite prišli 😉

ifulinka
6. dub 2008

Tak nám by to v tom případě vycházelo a švagroj taky 😉

xsipm04
autor
6. dub 2008

kili: No, mě to přijde taky jako blbost, akorát že jsem si to zpočítali na naše rodiče a teda vyšlo to a pak jsme to zkoušeli ještě na pár dalších lidí a taky to vyšlo, ale asi je to spíš nějaká náhoda 😀 No ale vida, Ifulinka potvrdila, že to je nějaká víc pravděpodobná náhoda 😀

majkeela: A tys to slyšela, že se to bere podle toho, kdo je v páru mladší?

kili
6. dub 2008

xs, a ty vieš, kedy mal tvoj otec pubertu? e aj tí ďaľší ľudia? 😀

xsipm04
autor
6. dub 2008

No, to je pravda, že nevím 😀 právě proto asi ta teorie každýmu tak vychází, že si to posouvá jak se mu to hodí. Jenže já ať to posouvám jak to posouvám, tak mi vychází, že máme teď zlom a další dítě budeme mít kluka. Takže to jsem fakt zvědavá, protože já jsem byla stoprocentně přesvědčená, že až budeme mít další dítě, že to bude zase holčička 😀

Hele, ale vlastně je to blbost, protože když by se někomu narodily dvojčata a byly by různýho pohlaví, tak by to celou tuhle teorii narušilo 😀 😀 😀 vidíš a ty bys taky mohla napsat, že ti to vyšlo, že máš dvě děti naráz a oba jsou to klucííí 😀

kaciska
6. dub 2008

taky jsem o tom slyšela ale přijde mě to jako blbost 😒 nám to teda nevychází....měli bychom mít kluka a čekáme holku...tak teda nevím....to zaleží na době ovulace a hlavně na spermii.. 😉

bramburka
6. dub 2008

já to slyšela jinak - podle tý teorie je to 7mi letý cyklus, ale počátá se od 1. menstruace matky....

katwind
7. dub 2008

aha, koukám, že se tu ty teorie nějak liší😀 Já znám tu dle majkeely - pohlaví je dle toho, kdo z rodičů má mladší krev, tedy nyní jsem já 26 a manžel 31, on je vyměněnej (v 28, já jsem měnila už ve 21), takže by to byl kluk😉 ale jak zde píšete, hodně to vychází a pak narazím na pár lidí, kde taky ne 😀 jako každá teorie 😝

krista
7. dub 2008

Ahojky, tak já to znám taky úplně jinak, tady jsem o tom trošku psala 🙂
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

sylviiik
7. dub 2008

Hrozná hovadina 😀 Asi jako točení prstýnkem... 😝 😀

jajinak
7. dub 2008

Xsip,taky o této teorii vím a docela jsem jí věřila,protože znám několik lidí,kterým vyšla.Až do té doby co se nám narodili 2 kluci a podle této teorie se 7 letými intervaly a mladší krví,jsme měli mít 2 holky.Vždycky jsem totiž měla mladší krev já.Takže už tomu nevěřím.

sylviiik
7. dub 2008

ještě znám jednu podobně spolehlivou metodu: Když má při početí muž na hlavě čepici, bude to děvčátko, když na nohách gumáky, bude to chlapec 😉 Nebo to bylo naopak? 😲 Asi je to jedno, ale funguje to 😀

jajinak
7. dub 2008

Sylviku,to kdybych věděla dřív,tak mu tu čepici na hlavu narvu 😀 😀

cazadora
7. dub 2008

já znám tu teorii podle mladší krve ale rozhodně se minejvíc líbí teorie silvika😀 máme holku ale MM teda čepici neměl 😀

kacka.va
7. dub 2008

nám to podle krve vychází, podle ostatních tabulek většinou ne. 🙂

niklen
7. dub 2008

teorie gumáků je jasně nejlepší, takže..pokud nasadíme i čepici i gumáky, vzniknou z toho dvojčátka??? to je super, hned jedu nakupovat do pracovních potřeb 😀 😉

terkajesterka
7. dub 2008

na všechno jsou teorie - a teorie pohlaví miminka má tu výhodu, že má 50% úspěšnost, to je docela dost, ne?
Jinak já znám tu teorii s výměnou krve a podle té nám to nevyšlo.

Naopak podle čínské tabulky nám to vyšlo - takže to je 50%????? 😀 😀 😀 😀 😀

sylviiik
7. dub 2008

😀 😀 😀 To jsem ráda, že se vám to líbilo 😀

xsipm04
autor
7. dub 2008

No vida, kolik těch teorií existuje. Jsem zvědavá, až budeme mít jednou druhý dítě, podle který mi to vyjde. Tu pak budu všem předklládat jako tu správnou 😀 😀 😀

lenlut
8. dub 2008

Ahoj,teorii podle krve jsem taky slyšela,ale když jsem to počítala tak mi vyšlo že by jsem měli mít doma kluky a ted když koukám na tuhle tabulku a počítám tak mi taky vychází kluci-ale nevím nevím,at se koukám jak s e koukám ,pindíka mezi nohama nemá ani jedna 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

krista
1. kvě 2009

zuzi29 • Dnes v 10:46
Ahoj,rada bych chtela vedet jak vam vyslo vypocet pohlavi miminka podle stari krve.Takova mala statistika.A jak ji pocitate vy?Diky(je stoprocentni nebo 50%na50%)

kalo • 1d • Dnes v 11:48
U nás to naprosto nevyšlo...měli bychom mít kluka a máme holčičku. A jelikož jsme od sebe s přítelem o 7 let, tak bychom podle této metody plodit jenom samé kluky... 😉

kacka.va • 1d • Dnes v 11:54
kalo: tam nejde jen o roky, které vás dělí, tam se musí vzít v potaz i datum narození. a kdo má v daný okamžim mladší krev.
zuzi: u nás v okolí to zatím vychází, odhadla jsem podle toho i pohlaví dětí známých a strefila jsem se zatím vždycky. jinak už tu někde taková diskuze mám dojem je, ale nejsem si jistá na 100%

kalo • 1d • Dnes ve 12:25
No my máme narozeniny ještě k tomu skroro na stejno...Já o 3 dny dřív...akorát přítel je o 7 let starší. Takže ten rytmus výměny máme totožný...

k.ate • 21tt • Dnes ve 12:35
zuzi - netuším, jestli to vychází, každopádně v pondělí už možná vědět budu (měli bychom mít podle toho holčičku 🙂, ale mně se pořád zdá o tom, že máme chlapečka, tak uvidíme 🙂 )

gedren
1. kvě 2009

A jak by to vysvetlovalo dvojcata ruznych pohlavi? ;)

evicka7
1. kvě 2009

u nás to nevychází, leda že by měl taťka pubertu od 12ti 😀

draga
1. kvě 2009

jsem se chtěla zeptat na dvojčátka kluka a holku ale předběhla mě gedren 😀

civava82
7. kvě 2013

Ahoj, tak jsem si četla vaše teorie a myslím si že to funguje, já mám tři děti v pořadí kluk, holka, holka. A mi je máme: kluk je: já (25 a 4 měsíce a táta měl 34a 3 měsíce) , a holky jsou: já (28 a 5 měsíců, 29 a 7 měs.) a táta měl (37 a 4 měs.,38 a 6 měs). Takže nám to podle 7 leté teorie vyšlo akorád jsem myslela, že se mění krev 7,14,21,28,35,42,49atd. Takže by to mělo být, že až by měl manžel 43 tak by to byl kluk. Akorád nevím, jak dlouho ta obměna trvá, jestli je to hned v tom určitém věku a nebo je tam třeba nějaká čekací doba ( třeba 1,2 měsíce) než se ta krev vymění. To už nevím. Třeba mi někdo poradíte. 🙂 Chtěla bych ještě chlapečka. mějte se a díky za odpověď

denousek25
16. čer 2013

cauky holky co typujete ze tam vidite holka ci kluk ale ma mezi noskama snuru 😉

monyna_88
13. led 2016

Ahojky, tak tohle prý bude holčička 🙂 (šipka a 3 tečky jsou přidány doktorkou)

monyna_88
13. led 2016

@monyna_88: jo jinak mi v těch lunárních kalendářích a podle dnes početí vycházel kluk, takže se tím vůbec neřiďte.

andrysek30
5. únor 2016

tak mě všude vycházela holka, čínksý, podle krve, soda. a prd je to kluk 🙂 pokud se teda doktoři nespletli 🙂