Seriál: Přešlapy, co vy na to?

dreana
30. zář 2009

TAk co vy na tenhle novy seriál? a trable se životem? dětma? 😀

fanys
30. zář 2009

ahoj
😉 Adam je boží,jinak mi to přijde vtipný,přitažené malinko za vlasy ale bavím se u toho-zvlášte dnes

grettka
30. zář 2009

ja som videla len prvy diel.. nemame primu, tak len cez net.. celkom sa dalo... chyba mi ta prima

loginka
30. zář 2009

konecne nieco co ma bavi 🙂

cernovlaska
30. zář 2009

Ahojky 🙂 je to takovej jednoduchej,vtipně podanej seriál a dnešní porod Jany mě opravdu pobavil,hlavně,jak tam všichni napochodovali 😀 ale to je asi záměr scénáristů,pobavit a aspoň na chvilku si odpočinout od denních starostí 😉

lennis
30. zář 2009

jsem z něj docela nadšená 😀 , dneska docela kůlna 😵 😵 😵 na středu večer ideální 😎

lennis
30. zář 2009

mně dostala ta mapa těch tras do porodnice 😀 a ten rozhovor k tomu!

martimarti
30. zář 2009

Naprosto úžasný seriál, jsem nadšená. Už minule se nám to moc líbilo a ani dnes to nemělo chybu

Nejlepší moment: "Daníku, spinkej" 😀 😀 😀 /jak moc nám to něco připomíná 😀 /

cernovlaska
30. zář 2009

Mě hodně pobavila scénka z ukázek příštího dílu,jak novopečenej taťka říká,nech ho vybrečet 😀 to mi připomnělo mýho drahýho,taky to na Matěje zkoušel,když mu byl asi měsíc 🙄 😀 a Daník si vyslechl nááádhernou pohádku na dobrou noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prostě prča 😀

berenika39
30. zář 2009

pardon. nechci prudit. nebudu už psát. slibuju.

kravina, větší jsem neviděla.

bejbypd
30. zář 2009

ja som dnes kukala a pacilo sa mi to...pozerala som to s kamosom akurat bol u nas a celkom mi tam sedeli nazory zenskych aj nazory chlapov dobre sme sa na tom zasmiali...take mile nic tazke a brutalne na pozeranie 😎

moniska24
30. zář 2009

Taková oddechovka,něco se musí brát s rezervou,ale já se bavila i manžel občas juknul čemu se směju 🙂 😀

alcar
30. zář 2009

My s manžou čučíme oba. 😀 Je to super... Fakt na odreagování! 🙂

martimarti
1. říj 2009

Berenika, kravina 😀 😀 Jasný, každý má jiný vkus. Já jinak na TV nekoukám vůbec, nesnáším všechny ty VKV, Ordinace, Ulice, Superstary, reality šou typu Výměna manželek, Dům snů a podobný hnoje. Teď se úplně tetelím, jak se Přešlapy povedly, super odreagování po celém dni s prckem 😉 😉 😉

kristi
1. říj 2009

v pohode, mi jsou sympaticti ti herci. Porod vcera dobrej, hlavne krasny cisty miminko zrovna vytazeny...

moniska24
1. říj 2009

A jak mělo už zahojený pupík co

martimarti
1. říj 2009

To jo, miminko jak ze žurnálu 🙂

alisek
1. říj 2009

seriál je dobrej asi díky hereckýmu obsazení, taky sleduju od začátku a těším se na další 🙂 mám stejný vkus jako martimarti..to co vyjmenovala taky nesnášim a nedívám se na to.
ted jsou nový díly manželek ale dávaj je dost pozdě, takže jsem viděla jen jeden díl, to mě teda štve.

ikarkulka
1. říj 2009

asi záleží, co od toho kdo čekal. já jsem si z ukázek myslela, že to bude něco ve stylu soukromých pastí, takže jsem fakt hodně zklamaná. včera jsem ani nekoukala. totálně mě dodělalo už v prvním díle, jak nahý blažek s růží v zadku pěl pod oknem a jiný ho pak honil kolem auta s golfovou holí 😖

herminka
1. říj 2009

Taky jsem čekala víc, nějak mě to nudilo, tak jsem to po 15 minutách vypla.

martimarti
1. říj 2009

Herci se mi moc líbí, jen si nějak nemůžu zvyknout na manželku Davida Matáska - je to sestra Zuzany Norisové, strašně mi připomíní manželku Michala Viewegha.

dreana
autor
1. říj 2009

Ja si myslím že herci jsou vybrany dobře, norisova takova střeštěna, matasek zavalen prací... JA si myslim že ten seriál je dobře ze života, není to nic hraneho, ale běžné životní situace. A včerejší příprava na porod byla užasna :o))

malovani
1. říj 2009

Proč ne, na odreagování a na žehlení dobrý... oddechovka...

chechta
1. říj 2009

Holky super, čumíme na to s chlapem oba a řezalli sme se u toho jak blázen - příprava na porod i samotný porod bezva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ted před porodem sem takovej oddych potřebovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radushka
1. říj 2009

hlavně abysme nerodili v neděli !!! 😀 😀 😀

urbi
1. říj 2009

čekala jsem víc, ale jako kulisa dobrý - někdy ale hodně přehnaný teda.... ale co mi nejvíc vadí je ta příšerná kamera.... obraz se klepe, nedá se na to kvůli tomu koukat- jde o záběry z interiérů :(

draga
1. říj 2009

přesně mě zarazilo to mimčo, čisťounký, zahojený pupíček..kukadla jak zrcadla...ale jinak jsem se celkem bavila 😎

petruna
1. říj 2009

oproti tomu co jmenovala martimarti to ujde, ale nadšení se u mě taky nekonalo...ale měla jsem to jen jako kulisu, tak nemůžu soudit..

cuttysark
1. říj 2009

jo ten pupik si asi vsimol kazdy, aj my a rehotali sme sa na tom, ale tak bereme to s rezervou, nahodou serial vtipny, celkom fajn

labelo
6. říj 2009

super,super kravina,rehocem sa od zaciatku do konca 🙂 uz sa nemozem dockat na dalsi diel,v poslednom som nemohla ako ho ten policajt viezol do porodnice a on tam pravidlene dychal,alebo bez se podivat jak to tam vypada 😀

labelo
15. lis 2009

tusim nikto nepozerate,ked nediskutujete

ja s toho serialu nemozem to je taka sranda 😀 super obsadenie