Servis kočárků, Brno. Doporučte

ewwusska
3. zář 2010

Ahojte maminky. Moc bych Vás chtěla poprosit o doporučení nějakého servisu kočárků v Brně. Kočárek jsem koupila přes bazar a stav nebyl takový jako v popisu a na fotkách☹. Konstrukce se vyklá hodně do stran, korbička docela lítá, boudička má černé, neodstranitelné fleky a kola sou hrozně na tvrdo. Je to X-lander XT 2007. Člověk by si řekl, jak jedno dítě mohlo kočárek takhle dodělat. Já měla u syna Espiro Atlantic a po dvou letech jsem ho prodávala v super stavu. Přemýšlela jsem, že bych ho prodala a koupila lepší, ale takhle ho prodat nemůžu. Chtěla bych taky vědět jak je to v takovým servisu drahý. Moc děkuju za odpovědi.

bufina
4. zář 2010

Asi tady není nějakej klasickej servis, ale zkus to přez nějakou prodejnu, třeba Růžovej panter na Křenové, nebo na Tomkově náměstí v Husovicích je obchod Bali, tam mají taky obrovskej výběr kočárků. Lepší bude to asi předem obvolat.

pavlinacejkova2
1. lis 2019

Před dvěma lety mi praskla hrazda na kočáru, nešla nikde sehnat jako samostatný díl. Nakonec jsem přes kamaráda svého manžela zjistila, že chodí se svými auto, moto krávovinami kamsi do Kr.Pole...revoplast.cz. Pán mi sice říkal, že svařují plasty, že servis kočárků jako takový nejsou, ale poradili si bravurně, drží to dodnes. Je to fakt šikovnej chlap, už mi opravil 2x kočár, doslova vyrvané kolečko u cestovního kufru, jednu plastovou autodráhu, nefunkční autolednici a mikrovlnku (výměna žárovky a ještě nějakej bazmek či co), sousedka mu donesla nefunkční infrateploměr...opraveno, fakt neskutečnej chlap, co umí improvizovat, fakt Ferda Mravenec, práce všeho druhu, ikdyž se tím neprezentuje. I stěrače na auto mi nasadil. Ten můj neumí ani zatlouct hřebík :(