Sex s kamarádem. Co dál?

cervena_boruvka
26. led 2014

Tak nevím před týdnem jsem se milovala s kamarádem. Známe se dlouho (9 let) a už kdysi mi řekl, že by mě moc chtěl. A tak nějak bez plánování (tedy z mé strany) se to prostě stalo.
Když jsem od něj odcházela říkal mi ZLATÍČKO a mezi dveřmi se mě ptal jestli si napíšeme. Souhlasila jsem a druhý den jsme si psali. Napsala jsem že nic nechci ani nečekám, protože vím, že má přítelkyni.
Normálně jsme se rozloučili a od té doby ticho po pěšině. Chtěla bych mu zase napsat Ahoj jdeme běhat? Jenže nevím co mu letí hlavou.
Bohužel jsme se ani před ani po nebavili jestli je to jenom "jednorázovka" a já to ani řešit nechtěla. Jenže teď mi jako kamarád chybí. Je mi jasné že to už nevrátím a že se třeba už nikdy bavit nebudeme. Jen bych chtěla vědět jestli to tak vážně je a nevím jestli mu mám napsat nebo čekat jestli se ozve?

prapodivna
26. led 2014

No, tohle vztahy dost zamíchá, ale jestli se s tebou bavil jen proto, že po tobě toužil, tak pokud dostal co chtěl, tak je asi po přátelství, pokud by chtěl vztah, tak se ozve sám.

Každopádně-protože má přítelkyni, tak bych mu sama určitě nevolala, něco jiného by bylo, kdyby byl sám.

A taky to není moc dobrá vizitka. Já taky manžela poznala když chodil s jinou, ale dokud se s ní nerozešel, tak mi ani pusu nedal, to je fér chování a to co se stalo tobě není férové ani k tobě, ani k jeho přítelkyni.

cervena_boruvka
autor
26. led 2014

@@prapodivna Tohle přesně vystihuje to co si myslím. Určitě jsme se bavili ne kvůli chtíči prostě nás baví stejné věci. Bohužel, když mi napsal, že se pohádali šla jsem za ním utěšovat, že zas bude dobře ( nebylo to poprvé co jsme řešili jeho přítelkyni a vztahy ☹ )

prapodivna
26. led 2014

@cervena_boruvka Já bych radši nevolala první, ale až se ozve, tak si určitě vyjasněte co to pro vás znamená(co pro tebe znamenala ta noc a co bys chtěla dál a to samé, co si o tom myslí on) a nastavte si hranice.

laska.nezna.hranic
26. led 2014

pokud od toho nic nečekáš a bereš to jako fajn čas strávený s přítelem, který ti chybí, zavolej mu. nic na tom není. kdyby takhle uvažovali všichni, neozve se nikdo nikomu. myslím, že ho to potěší. kdyby se ozval první, mohla by sis říct, že to je jen kvůli sexu a nakonec bys mu to ještě vyčetla. cinkni mu, pozvi ho si třeba zaběhat a při té příležitosti se ho zeptej, jak to celé vidí on. ať už řekne cokoli, čas to stejně obrousí a uvidíte. je nesmysl kvůli tomu přátelství zahazovat. pokud ti chybí, řekni mu to.

prapodivna
26. led 2014

Já bych počkala ze dvou důvodů-jednak se ptal, jestli si napíšou, takže on zájem napsat má, je to jen otázka času, a za druhé, on má přítelkyni, tak bych ho hned neuháněla, aby si to v klidu mohl vůbec nějak sesumírovat. Až to udělá, tak se ozve.

kadlakadla
26. led 2014

Chovej se k němu normálně jako by se nic nestalo, chces s nim přece zůstat kamarádka......a jestli chceš něco víc tak se ted musíš chovat jako ze nic to je lepší než když mu Daš najevo ze ho chceš.....
Jestli chodite běhat tak mu nápis tak jak předtím TO JE NEJLEPSI ONO se to samo vytribi🙂
Takový věci se stávají! Hlavu vzhůru🙂

cervena_boruvka
autor
26. led 2014

@prapodivna Volat mu nebudu. Stalo se to před týdnem v neděli v pondělí mi pak psal. Jinak jsem byla zvyklá, že jsme si tak ob den napsali třeba jen ahoj, jakpak se máš, co cvičení? A odpověď byla vždy. Jinak pokud mi kdykoli něco slíbil napsat, zavolat, sejít se vždy to dodržel. Dokonce I když se mu vybil mobil, volal od kamaráda. Teď byl týden na horách jen s kamarády takže čas na přemýšlení snad měl.
V úterý jsem mu psala jako vždy, že cvičení bylo fajn I když jsem byla sama a na to už nic nenapsal...

cervena_boruvka
autor
26. led 2014

@kadlakadla krásně napsáno a po pravdě opravdu nic nečekám. Nejradši bych mu zas napsala jako dřív. Nechci nic vysvětlovat ani se k tomu vracet. Pokud bude chtít o něčem mluvit dobře, ale jinak to vytahovat nechci a nebudu.

prapodivna
26. led 2014

@cervena_boruvka Hm, tak třeba se ještě ozve(jestli byl na chatě, tak to je jiný režim a člověk nemá ten svůj zavedený stereotyp), ale teda z toho co píšeš, tak já bych si už asi začala myslet, že už mě "dostal", tak už ho nezajímám :/

Asi bych počkala týden a pokud by se neozval, tak bych se mu ozvala, abych věděla na čem jsem. Tak pak dej vědět, jak to s vámi dopadlo 😉

Já tak "přišla" dočasně o kamaráda před pár lety, ale teda bez toho sexu :D

Chodili jsme spolu do jednoho kurzu, já už tehdy chodila s manželem asi pár let, celkem často jsme si psali na fb, on měl takový specifický smysl pro humor a vždycky jsme si vylili srdíčko s tím, co nás trápilo. Manžel měl tehdy pár excesů, tak mi to hodně pomáhalo. S tím kamarádem jsem se znali léta, tak mě ve snu ani nenapadlo, že by mohl mít zájem o něco víc. Když se teda vyjádřil, tak jsem byla zaskočená a i když slušně, odmítla jsem ho, protože svého tehdy teprve přítele jsem pořád milovala.

I když jsme si ještě sem tam napsali, tak postupem času jsme se odmlčeli úplně, protože já se vůči němu cítila provinile a on byl zase zklamaný. Paradoxně jak jsme si přestali psát, tak se mi zlepšil vztah s přítelem, protože on na něj žárlil a tak vyváděl hlouposti :D kvůli kterým já se chodila vyzpovídat kamarádovi a tak on žárlil o to víc :D

No, asi po roce jsem si zase napsali, jak se máme a teď máme hezký kamarádský vztah, s tím že si jednou za čas napíšeme, nebo se občas někde sejdeme. Já se mezitím vdala, a kamarád se žení za půl roku, takže vše dopadlo dobře a kamarádství nám zůstalo.

Tak snad to bude i tvůj případ ;)

fallingstars
27. led 2014

@cervena_boruvka Já bych počkala, až se ozve on. Ať chcete nebo ne, váš vztah se tím, co se mezi vámi stalo, prostě posunul do jiné roviny. Ty jsi mu napsala, že nechceš nic víc, teď je řada na něm, navíc má přítelkyni a tím spíš bych na něj netlačila. Už mnohokrát se mi osvědčilo držet se hesla, že chlap se ozve, když chce, takže na mě moc neplatí výmluvy typu, že byl pryč, neměl čas, měl moc práce, apod., kecy. Sama píšeš, že dříve psal i od kamaráda. Je možné, že si jen potřebuje utřídit myšlenky, každopádně z mého pohledu je řada na něm. Ty ses k tomu vyjádřila, nemusíš ho bombardovat zprávami nebo voláním, na tom, k čemu došlo, jste se podíleli oba stejnou měrou, tak je na něm, aby řekl, jak to vidí on, pokud chce 😉 Ale taky musím říct, že si myslím, že jakmile k tomuto mezi kamarády dojde, jen těžko se hledá cesta zpět... 😖

cervena_boruvka
autor
27. led 2014

Ahoj všem. Dnes jsem nevydržela a napsala mu. Chová se úplně stejně jako dřív. Tak snad se bude chovat stejně I až se uvidíme. Vím, že jsem překročila hranici, my oba. Ale snad čas ukáže, co bude. Máme k sobě blízko I naše děti se znají. Hodně mi pomohl, když jsem zůstala s dětmi sama a on měl za sebou zase druhou zkušenost, kdy on musel vyklidit pole jinému. No uvidíme co bude dál, ale pro mě dnes byla nejdůležitější věta ."Proč by jsem se s tebou neměl bavit? Vždyť víš, že jsme kamarádi a záleží mi na tobě"