Sex ve třech. Jak jste k tomu dokopali protějšek?

carol19
14. čer 2010

Ahoj, holky.Chtěla jsem zeptat zda někdo zkoušel sex ve více než ve dvou 😅 . A jak jste k tomu dokopali protějšek a v jaké to bylo sestavě?

beruska2x
14. čer 2010

Ne.. hlavne ale k tomu nikoho nemuzes dokopat, to je podle me zacatek konce - bud chce nebo ne...

petruna
14. čer 2010

Ne a ani mě ta představa nebere...Ani můj manžel o to zájem nemá a to se řiká, že každej chlap o tom sní. Bavíme se dost otevřeně, takže by mi v tomhle nelhal, hlavně ví, že kdyby přiznal, že o tom sní, že by mi to nevadilo. Jen by měl smůlu. 😀

carol19
autor
14. čer 2010

Já bych o to měla zájem,ale nechci být manželovi nevěrná 😒 láká mě ta představa.

moda08
15. čer 2010

Já bych asi žárlila (v případě dvou žen a jednoho muže). A už jste o tom s manželem mluvili? Jaký na to má názor?

evena
15. čer 2010

Představa je něco jiného než potom ta skutečnost ... četla jsem kdysi rozhovor s Uzlem a tohle tam zmiňoval, prý je velmi časté že pak jeden druhému vyčítá že si jí / jeho málo všímal, začínají žárlit ... Aby to pak nebyl začátek konce 🙂

marketouch
15. čer 2010

No, tak toto je sen mého manžela. K jeho smůle mě to ale nebere... Je mu jedno v jaké sestavě, jestli dvě nebo dva.

carol19
autor
15. čer 2010

Ahoj, doma jsem o tom chtěla mluvit,ale nějak dělal,že mě neslyší :( Takže asi budu mít newsplněný sen

hupcza
15. čer 2010

carol: a o jakou trojku se bude jednat ....ty,. partner a ? ....další ženská a nebo chlap?
ženská? jsi připravena příjmout, že uvidíš, jak tvůj manžel souloží s jinou a třeba má daleko intenzivnější orgasmus než s tebou? jsi ochotna vidět ho líbat jinou a ty budeš na vedlejší koleji?
chlap? opravdu chceš, aby se na tebe musel dívat tvůj životní úpartner, jak hekáš pod někým druhým
dle mého je trojka možná jen ve vztahu nezávazném, kdy od toho nikdo nic nečeká ....s partnerem životním to je dle mého naprostý krok vedle

carol19
autor
15. čer 2010

no já bych ráda zkusila obě dvě.Nevím lákáme to jak se ženou tak i se dvěma muži.

sodovka2010
5. lis 2016

holky ráda se připojím do diskuze ..mě i partnera moc přitahovala trojka ve složení já a dva muži... a tak jsme si tento zážitek zopakovali .. každopádně bylo to něco úžasného, moc se nám to oboum líbilo a chceme to zkoušet i nadále samozřejmě, nejtěžší bylo najít vhodného adepta a tak do delším hledání jsme našli muže, který nám vyhovoval. Doufáme že se s ním budeme stýkat i nadále moc se nám to líbilo,, a jestli byli nějaké připomínky ? ano byli ale šlo jen o to že partner si myslel že má malé .. vy víte co 😀 a dejme si ruku na srdce ten muž, kterým jsme měli sex měl 20 cm.... ale vše jsem mu vysvětlila že to neí v něm ale ve mě že prostě za to nemohu .. a taky byl v tom adrenalin .. zkoušeli jsme to poprvé a dlouhe debatě jsme došli k závěru .. že v tom budeme pokračovat a možná se dostaneme i dál .. je to zpestření našeho vztahu ....... po porodu jsme měli jen sex z nutnosti ale teď je to i když jsme sami 2 tak je to jako když jsme se poprvé poznali .. mohu vřele doporučit .. a taky chci jen dodat že mě tato představa vzrušovala ale navrhl to sám partner ..

kazitazi
10. dub 2017

Ahoj holky, neoprasime tento příspěvek? Zažila jste některá trojku s manželem? A kde jste hledali správného adepta? 😉

trolejbas
22. zář 2017

Vážení, jsem na straně muže, co je ,,přizván"do společného dění manželském.
Mohu o tom vyprávět mnoho po několika vztazích, ale je úplně důležité jedno! Musí o tom být přesvědčeni oba dva že to chtějí, Nežárlí a jsou v pohodě. Jinak je to problém.

pavses
29. črc 2018

@kazitazi zkusili jsme to a v pohodě. Našli jsme holčinu na netu, ale předcházela tomu dlouhá doba, kdy jsme se o tom jen bavili a dlouho jsme vybírali, ale hlavně - nastavili jsme si jsi jasná a pevná pravidla. Myslím si, že to je ten základ, aby si to každý užil, aby nedošlo k nějakému omylu typu “mně připadlo, myslel jsem si a pod...” Tady musí být komunikace mnohem důležitější a důslednější než kdykoliv jindy. Před třinácti lety jsem to zkusila s přítelem a dopadlo to tragicky, právě proto, že jsme si nedali pravidla a nechali to běžet spontánně. Trochu jsem se toho bála teď s manželem, abych nežárlila, aby to nedopadlo jako tehdy, ale tím jak jsme o tom dlouhodobě mluvili jsme se na to perfektně připravili a bylo to super. Určitě to oživí vztah a obohatí ten sexuální život, ale jak píšu, musí k tomu být řádná příprava, toto není o spontánnosti.

hermanecka
29. črc 2018

@moda08 u predstavy 2 muzu jsem jen zustala..ale 2 zeny bych zarlivosti nedala😁

blahova_andrea
29. črc 2018

myslím, že tyto sny je lepší nechat u snů a nebo si je plnit buď za mlada, ještě bez vážných závazků, jako je manželství a děti a nebo pak případně po rozvodu, ve zralejším věku a klidně s dvěma zajíčky 😀 v manželství bych do toho nešla. může to víc vzít než přinést. na mě až moc velký risk

pavses
29. črc 2018

Myslím, že jsem taky trochu žárlivá, ale pokud se stanoví pravidla a vy víte, že je partner dodrží, tak to fakt obohatí. Je to fakt o naprosté důvěře a komunikaci. V důchodu si budeme mít o čem vyprávět a na co vzpomínat 😂

aach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hvezdicka95
21. pro 2020

Ahoj. Mne trošičku přemluvil přítel ale chtěl druhého kluka svého dobrého kamaráda. Proběhlo to a líbilo se to všem no a od té doby to provozujeme prakticky pravidelně a ne jen snim. Je to super 😊

aach
22. pro 2020

Šťastná to žena ...

gaheris
26. črc 2023

Kdo nezkusil neuvěří že to může i upevnit vztah!