Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

monib66
7. lis 2017

@moncici89 taky se hlásím, bydlím v Kojetíně a mám 6m chlapečka 🙂

lenka1jarosova
11. lis 2017

@martoslava dobrý den jmenuji se Lenka a hledám nejakou kamarádku s dítětem. Bydlím v Olomouci Hodolanech a mám dceru Elišku která má 19 měsíců zatím jsem nikoho nenašla tak pokud budete mít zájem se sejit nebo aspon pokecat tak budu moc ráda. Predem moc děkuji Lenka

larisanka
28. lis 2017

Ahoj,hledam kamaradku s Horic,Hradec kralove,Jicin a okoli--mne je 43 a mam 5 letu holku--najdu touto cestou pratele---

misuled
28. lis 2017

@larisanka Jsme taky z DV, ale děti máme malý

mixitka25
6. led 2018

Ahoj maminky, jmenuji se Eva a je mi 25 let, čekáme s přítelem první miminko v kvétnu tohoto roku a ráda bych se touto cestou seznámila s podobnou maminkou, která pochází z Vyškova nebp jeho okolí. Jsme tam čerstvě přestěhovaní a neznám tam zatim skoro nikoho :( Budu ráda, když se ozveš ..klidně i na meil: e.prerovska@seznam.cz

andreaseda
6. led 2018

Ahoj maminky, jmenuji se Andrea a je mi 22 roků. S pritelem čekáme naše první miminko a dočkat bychom se ho meli v červnu 😀. Jsem z Brna a hledám partacku a kamarádku, se kterou bych se mohla radit a sdílet s ni sve zazitky a zkušenosti 🙂 Kdyztak napis do zprav nebo na email seda.andrea@seznam.cz

yelowangel
6. led 2018

@mixitka25 ahoj mě je 26 let a jsme přestěhovaní 4 měsíce do Rychtářova, do Vyškova je to kousek a docela často tam jezdíme. Míšovi je 2 a půl. Když budeš chtít a nebude na tebe syn už moc velkej ozvy se 🙂

mixitka25
6. led 2018

@yelowangel ahooj, určitě budu ráda 🙂 vůbec mi nevadí, že máš většího synka 🙂

maggiele
6. led 2018

Ahojky, ja bydlim kousek od Prerova a mam 11 mesicniho chlapecka. Kdyby mel nekdo zajem, rada popovidam, vyrazime na prochazku nebo navstevu🙂

monika9916
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencakopka89
20. led 2018

Ahojky 🙂 jmenuji se lenka a mame 1,5 rocni holcicku lenicku zoe 🙂 Bydlime v Mezine (Bruntal) a hledame nejakou maminku odtud na prochazky,blbnuti v hernicce apod. 🙂 bydlime tu chvili a nikoho tu nezname ☹ jemi 28let 🙂

terunenka
30. led 2018

@markycmelda Ahojky, ráda se seznámím 🙂 jsem také z Liberce a čekáme mimi na květen.

terunenka
30. led 2018

@marcelka311 Ahoj. Ja mám holčičky 7a 5 let a jsem v 6.měsíci. Ráda se seznámím s někým kdo je doma, mám tu jen známé co mají volno jen na večer po práci. Ráda bych poznala někoho s kým se budu moct stýkat teď i potom až bude mimčo spíš dopoledne.

terunenka
30. led 2018

@chanddra Ahoj, ráda se seznámím. Jsem také z Liberce. Mám holčičky 7a 5 a jsem v šestém měsíci. Budu ráda když napíšeš.

terssa
5. únor 2018

Ahoj, jsem z Brna a mam chlapečka 7 měsíců. Ráda bych poznala nekoho nového na procházky, popovidani a pro malého nějaké super kamose 🙂 budu se těšit Tereza

salisak
1. bře 2018

Ahoj, nenajde se tu někdo z Brna a okolí? Měsíční holčička hledá kamaráda/dku a já (29let) maminku se kterou bychom vyšli na procházku, kafe, hřiště a podělili se o naše starosti a radosti

yvarp
1. bře 2018

@salisak @terssa
Holky doporučuji fb skupinu brnenske maminky na procházky a pokec, jinak já mám 4mesicni holcicku a jsem z Černovic, pokud byste některá bydlela poblíž, ráda si vyrazim s kočárkem🙂

saruskas
1. bře 2018

Ahoj, také se ráda seznámím. Jsem z Havířova, je mi 29 let a v srpnu se nám narodí miminko 🙂.

89peta
1. bře 2018

Ahoj,je tu nějaká maminka z Lovosic a okolí,na procházky,kafe,popovídání si? Syn má 5 měsíců,mám auto,takže můžeme dojet kdekoli. Bydlíme zatím v Sulejovicích.

iviiii
1. bře 2018

Ahoj,jsem z Frenštátu pod Radhoštěm,v březnu mi bude 28let.Mám 19ti měsíčního syna ačekáme druhé miminko které se má narodit v říjnu.Budu moc rada když tady poznám někoho z Frenu nebo okolí ať už snažilku,těhuli nebo maminku 🙂

katystro
14. bře 2018

@robkova ahoj, já jsem z Čakovic 🙂 dcera 2,5 roku, syn 6 m. pokud je to ještě aktuální...Katka

jess20
18. bře 2018

Hledam maminku s ditetem ostrava poruba nebo okoli mohu dojet. Mam holcicku necele 3 roky.

monib66
19. bře 2018

@maggiele odkud přesně od Přerova? Já jsem z Kojetina a mám 10m chlapečka 🙂

89peta
21. bře 2018

Je tu nějaká maminka nebo těhulka z Lovosic,Litoměřic nebo okolí? Na procházky,kafe.. Mam 6měsíčního syna,jsme momentálně ze Sulejovic. Mám auto,mužem kdekoli dojet. 🙂

pval
28. bře 2018

Ahoj holky jé tady nejaka maminka z Ivanovic na Hané. Případně z Vyskova?

pval
28. bře 2018

@yelowangel ahoj, jsem z Ivanovic na Hané a do Vyškova to taky nemáme daleko 😉

pinkyy
28. bře 2018

Ahoj, je zde nekdo z okoli Rican-Strancice? Mam skoro 9mes. holcicku a moc tu nikoho neznam, rada bych, aby mala prisla taky mezi jine deti a ja, abych taky obcas pokecala🙂)

klaudyse
28. bře 2018

@pinkyy Ahoj, nejsem sice přímo z lokality, ale z P4, ale není pro mě problém popojet na procházku, či se sejít někde v kavárně atak 🙂 Mám téměř 7 měsíč. chlapečka.

lenbo
29. bře 2018

@klaudyse ja jsem taky z P4, nebo spis p11, taky se nekdy rada pridam. Mam 4m chlapecka

simya
29. bře 2018

@klaudyse
@lenbo
Ahoj, jsem z Prahy 11 Opatova, taky bych kdyztak neco podnikla, mam 5.5m chlapecka 😊