Seznamka pro maminky, těhulky a snažilky

karot
26. zář 2008

Ráda bych pomohla těch,kteří nemají v blízkém okolí kamaráda/ku se stejně starými dětmi,s podobnými zájmy,osudy.............................a tak zakládám toto téma.
Kdo má zájem,ať sem napíše něco o sobě a popřd.mailovou adresu. 😉
Mějte se a držím palečky v navazování kontaktů. 😵

alexkisss
6. dub 2018

Ahoj sem z jirkova je mi 27 let mam 7leteho kluka a 2letou holcicku a ted cekam treti miminko nemam tu zadnou těhotnou kamaradku na povidani kaficko a nakupování samotnou me to nebavi jinak sem v 16tydnu a bude to slecna

lenbo
6. dub 2018

@simya jsems na ceste

ronikav
12. dub 2018

Je tu prosím někdo z Rousínova u Vyškova nebo okolí? Jezdím často i trasu Rousínov-Brno. Přestěhovala jsem se sem a nikoho tu neznám. Máme 19-měsíční holčičku, která se ráda kamarádí, ale bohužel nemá s kým. Budu ráda za spřízněnou duši.

ronikav
12. dub 2018

@yelowangel

Dobrý den, jsme z Rousínova a máme 19-měsíční holčičku. Mohly bysme zkusit, zda by si rozuměli.

eliska_mot
12. dub 2018

@lenbo @gwendolina221
@lenbo
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy @klaudyse

Ahoj holky,
bude nějaký další sraz? Kdo byl minulý týden? 🙂

klaudyse
12. dub 2018

@eliska_mot lenbo @gwendolina221
@simya
@eliska_mot
@pinkyy
@crejzy
Já jsem pro setkání nekde v přírodě. Navrhovala jsem Průhonice, ale je tu ticho po pěšině :D já jsem stále pro!

lenbo
13. dub 2018

@klaudyse
@eliska_mot
@gwendolina221
@simya
@pinkyy
@crejzy

Ahoj, já příští týden určitě ne, pak se někdy ráda přidám.

minanek
13. dub 2018

Ahoj jsem Karolína je mi 23 mám dvouletou holčičku Nelu a plánujeme druhé jsem z Pustějova okolí Nového Jičína nebo Kopřivnice

simya
16. dub 2018

@klaudyse
@eliska_mot
@gwendolina221
@simya
@pinkyy
@crejzy
@lenbo
tento tyden mi to nevyjde, ve stredu jdem na ockovani, takze nikde netrajdame. Ale potom se rada pripojim.

martjana
25. kvě 2018

Zdravím všechny, je mi 29 let, mám téměř 5 měsíčního chlapečka a ráda bych našla maminku na procházky. Bydlíme na Zbraslavi a nikoho tady nemám, rodinu a přátele jsem nechala na Moravě. Tak bych ráda pro sebe a prcka kamarádku 🙂, klidně více maminek 🙂.

sies
26. kvě 2018

@martjana ahoj mužem někdy na procházku s kočárkami a popovídat, ja to mam na Zbraslav kousek, taky mám chlapečka 5 měs. Mužem se domluvit, bude hezké počasí o víkendu.

alexkisss
26. kvě 2018

Nějaká maminka z chomutova třeba tehulka s dětmi sem ve 23.tydnu a chtela bych pak s některou vozit kocarek společně nákupy a výlety k vodě v létě

martjana
27. kvě 2018

@sies ahoj, paráda 🙂 přečetla jsem až teď :( kdy by se ti to hodilo? 🙂 budu moc ráda, malý mi teď momentálně sabotuje kočárek, tak je to trochu náročnější :D

zelenaesmolda
27. kvě 2018

Nejaka maminka z Ostravy-Jihu?Nebavi me chodit na prochazky samotnou 🙂

kejt29
27. kvě 2018

@zelenaesmolda ahoj, odkud presneji? 😉

zelenaesmolda
27. kvě 2018

@kejt29 ahoj,ja jsem z vyskovic

kejt29
27. kvě 2018

@zelenaesmolda tam budem tak do 3 tydnu bydlet 😉

zelenaesmolda
27. kvě 2018

@kejt29 parada 🙂

kejt29
27. kvě 2018

@zelenaesmolda mam dve deti, holcicka 2r3m a kluk 7m 😊

zelenaesmolda
27. kvě 2018

@kejt29 ja mam 6 tydenni holcicku.Priprav si pevne nervy,jsou tady ted vsude rozkopane chodniky

kejt29
27. kvě 2018

@zelenaesmolda lepsi, nez ty diry, co jsou tady. Aspon nejaka vidina zlepseni 🙄 Ted bydlim na Belskem Lese a chodniky katastrofa...

zelenaesmolda
27. kvě 2018

@kejt29 no vsak tady jsou stare chodniky derave a zbytek je rozkopany protoze se spravuje :D

sies
28. kvě 2018

@martjana chápu, mě malej vydrží spát v kočárku max 30 minut...tak záleží taky na počasí..kam jezdíš po Zbraslavi? Já tam byla zatim v lidlu a kolem..

klaudyse
28. kvě 2018

@martjana ahoj, já bych na vycházku klidně dojela, jsem z P4, mám to kousek 🙂

martjana
28. kvě 2018

@sies my bydlíme naproti Lidlu a chodíme se projít kousek do lesa nebo k řece 🙂

martjana
28. kvě 2018

@klaudyse ahoj, tak super 🙂 já už dnes s jednou maminkou byla, tak se můžeme klidně domluvit o ve vícero 🙂

natysnovec
28. kvě 2018

Je tu nejaka mamina?Okoli Pisku?

sies
Autor odpověď smazal
Zobraz
sies
28. kvě 2018

@martjana tak super, mužem se domluvit, aspoň u lidlu dobře zaparkuju 🙂 ..co středa? Do zpráv napíšu kontakt a domluvíme jak na tom budem časově

niiccooll
28. kvě 2018

Je tu někdo z K.Varu nebo okolí? 🙂