Sháním černouška/mulatka na focení...ozvěte se!

pipiii
25. led 2012

Ahojky shanim cernouska, mulatka, ci cernosku nebo mulatku🙂 podminkou je ze musi samostatne sedet(tzv cca 6-12 mesicu). Fotky budou pouzity na muj web pro prezentaci a maminka zdarma dostane cca 5 fotografii. Prosim o vice info, dotazy atd si piste do zprav. Sem nemohu dat odkaz kvuli adminum.. Diky moc!!! 😉 😵

pipiii
autor
27. led 2012

Opravdu se tu nenajde maminka co by chtela zdarma krasne fotecky sveho zlaticka?? prosim pisnete mi do zprav pro vice info..Diky

sawmy
28. led 2012

JEEE to by bylo neco pro naseho Liamka
problem je ze bydlime dost daleko a nemohly bychom asi dojet na foceni moc skoda ☹

laska.nezna.hranic
29. led 2012

škoda. moji kluci zase nepasují věkově. jeden je moc velký, druhý zase malý 🙂 a stejně by pro tvé potřeby asi nebyli dostatečně tmaví... 🙂

pet.s
30. led 2012

@pipiii já mám černouška, ale velkého..15 letého...ale na druhou stranu samostantně sedí.-))))))))))))))

pipiii
autor
30. led 2012

Dekuji za vas zajem, stale shanim🙂 jedna se bohuzel opravdu o kojenecke foto, tudiz prcek s faldikama ktery vydrzi alespon chvili sedet sam kvuli fotce nebo pak max. tak tech 14-15 mesicu.

@sawmy odkud prosim jste?

pipiii
autor
30. led 2012

kdyby se ozvala i tehulka ktera ceka takove miminko, tak muzu nabidnout par fotek take zdarma do cca 3 tydnu veku miminka🙂 napr 5 aranzovanych opet s pouzitim na muj web... diky moc🙂

sawmy
31. led 2012

@pipiii Mauritius

pipiii
autor
31. led 2012

@sawmy tak jestli mi zaplatite letenku tak rada vam prijedu maleho nafotit 😀😀😀

sawmy
2. únor 2012

@pipiii to jo to bys tady tech cernousku a mulatu mela spousty 😀 ale letenky sou drahe a prachy porad a porad nejsou 😝

pipiii
autor
3. únor 2012

@sawmy tak skoda😀😀😀 ale tyy jo to by se mi libilo 😀 hihihi 🙂

karolina1221
19. led 2019

Dobry den , chtěla jsem se zeptat jestli pořad sháníte nebo nevíte o někom kdo fotí ?