Sháním knížku ve stylu Domácí lékař. Máte tip?

nissanek
20. únor 2008

Ahoj, nemáte někdo tip na dobrou knížku tipu Domácí lékař, kde jsou přehledně všechny nemoci, jak se zachovat atp. V knihkupectví je toho spousta, tak nevím. A nějaký oblíbený lékařský server máte? Já jsem jednou zkoušela dostat radu z www.ulekare.cz a nikdo mi neodpověděl 😠

bramburka
20. únor 2008

já mam jednu z levných knih a je docela dobrá....akorát když ji čtu tak mam priznaky vsech nemoci 😉

nissanek
autor
20. únor 2008

no ja jsem spíš myslela knížku dětských nemocí 😅 , a tu co maš ty bramburko se jmenuje jak?

jandalinka
20. únor 2008

Já mám doma nově koupenou knížku DOMÁCÍ lékař od IKAR vydavatelství a jsou v ní krásně podrobně popsány veškeré nemoci a menší příznaky jako je očkování dětí,či lehké úrazy,kopřivky apod.Je k dané nemoci vždy popsáno,jak se projevuje,co dělat a popř.léky.prostě stručně a jasně.Je to knížka zhruba půlka pro dospělé a půlka pro děti.A další knížku mám NAŠE dítě v otázkách a odpovědích a je tam věnována tak čtvrt knížky nemocem v otázkách a daná odpověď.Mě to stačí a když máme nějakou bolístku,tak mrknu a hned vím,co se děje 😉

nissanek
autor
20. únor 2008

jandalinko, díky za tip, podívám se po tom v knihkupectví.

bramburka
20. únor 2008

to naše dítě mám taky. A jmenuje se to Domácí lékař, ale mám to u našich tak nevim nakladatelství. Tlustá bichle to je.