Sháním přítelkyni pro kamaráda

ejmate
22. zář 2017

Nevím, jestli se to sem vůbec hodí, ale chodím sem často, tak jsem si říkala, že zkusím i něco jiného než debatu o těhotenství, miminkách atd...
Můj kamarád je pořád single. Absolutně to nechápu, být nezadaná, tak neváhám a "jdu do něj". Je hodnej, je s ním sranda, přijde mi i rozumnej, pracuje, ale zároveň se i chodí bavit, hlavně na hudební akce typu Let it Roll apod. Vzhledově je pěknej. Je vysokej, má delší vlnitý vlasy. Nikdy jsem s ním neměla konflikt. Když chci jet na nějakou akci, jedu vždycky s ním, můj přítel na to není a s tímhle kamarádem jsem si jistá, že mě někde nenechá a dá na mě pozor 😀
Nevíte, čím by mohlo být, že je pořád single? A přitom s poslední partnerkou byl několik let. Rozešli se, protože ho podváděla.
Chtěla bych mu nějak pomoc, ale ve svém okolí už mám všechny kámošky zadané :-/
Nehledáte některá partnera nebo alespoň kámoše? Bydlí na Praze-Východ.

michaela_2
22. zář 2017

@ejmate Já osobně ne, ale mám jednu kámošku, která má taky smůlu na chlapy 😀 bydlí v Praze - tak budeme si hrát na dohazovačky? 😀

ejmate
autor
22. zář 2017

@michaela_2 No jasně :D Ráda bych mu někoho dohodila. Jak to provedeme? 😀

gnozka
22. zář 2017

Tak to budu sledovat jestli se Vam to podaří 🙂 zajimavy experiment 🙂

rajecka
22. zář 2017

Tak to je hodně hloupý. Myslím, že je každého věc, jestli má ženskou, chlapa, nebo je sám a když nebrečí a neprosí o pomoc při seznámení, nechápu jak si někdo může dovolit se do toho míchat. Myslím, že kdyby se chtěl seznámit prostřednictvím internetu určitě to udělá sám. A závidím Vám, že máte čas řešit vztahy svých kamarádů 🙂

jezz1e
22. zář 2017

@rajecka Sice obvykle nedohazuju, ale kámošce teď její kamarádka dohodila chlapa, kterého zná z volejbalu a je z toho přes počáteční obavy z "rande na slepo" láska jako trám. Je fakt, že dotyčný jí sám říkal, že hledal na seznamkách a nenašel. Určitě je lepší, když "dohazovačka" zná oba osobně a hlavně ví, že opravdu někoho chtějí 😉

gnozka
22. zář 2017

@rajecka taky v tom nevidím nic špatného . Zvlast v dnešní dobe kdy lide nemaji ani cas se seznamovat .

ejmate
autor
22. zář 2017

@rajecka já to nedělám za jeho zády. Zkoušel to i přes internetovou seznamku, ale nikdo se mu neozval. Bere to s humorem a říkal, že zkusit to můžu, že bude rád. Ale je mi jasný, že tomu moc nevěří, že někoho najde. Tak proč bych mu nepomohla? Zrovna on by si druhou polovičku zasloužil. A určitě je někde i holka, která hledá právě takového kluka. Za pokus nic nedám 😉

martanka007
23. zář 2017

Ptáš se, zda nevíme, čím by to mohlo být. Ve svém okolí mám podobné kamarády dva (jeden teď již partnerku našel), ale všimla jsem si, že jsou na partnerky dost nároční, že člověk by čekal, že po čase, kdy jsou single, spíš budou mít menší nároky a ne. Ten jeden se dost zhlédl v bývalé partnerce a hledal podobnou. Moc přeji, ať kamarád partnerku najde, mně přijde fajn hledat i touto cestou, i kdyby se ti dva měli potkat kdekoliv, hlavně ať se potkají 🙂

ejmate
autor
25. zář 2017

@martanka007 To je možné, že je náročnější. Já jsem si toho zatím nevšimla, že by měl nějak vyšší nároky, ani ta bývalá partnerka mi nepřišla nějak "extra" 🤐 Ale děkuji za názor 🙂

hanka_12345
25. led 2020

tak jak to dopadlo? :D

natysnovec
25. led 2020

Taky me zajima😂😂

ejmate
autor
25. led 2020

@hanka_12345
@natysnovec

Tak nejdřív jsem si nemohla vzpomenout, o jakýho kamaráda šlo 🤦😂 Bohužel nic. Chvíli na to se odstěhoval a poslední dva roky jsem ho neviděla 😒 Takže bez úspěchu. Ale já asi brzo zabiju svýho přítele, tak možná mu pak zavolám sama, jestli je pořád single 😂😂

natysnovec
25. led 2020

@ejmate 😂😂😂😂

hanka_12345
26. led 2020

@ejmate 😀😀😀😀😀