Shaun the Sheep. Kde ji seženu?

catangoz
24. dub 2008

Nevíte kde by se dala najít nebo sehnat tato ovečka plyšová?Díky

tevina
25. led 2009

Maji jí dokonce ted v akci 🙂

tevina
25. led 2009

Pohádku jsem zatím nikde neviděla,ale určitě vyjde,jako všechny nový pohádky.Chce to hlídat trafiky.

aponchie
25. led 2009

jezisi ja si to asi koupim na spani 😀 a nejaka vibracni a mrmlajici zaroven neni? 😀

rezetka
25. led 2009

Ale není to úžasná pohádka jako? 😀
Na spaní si kup něco jinýho vibrujícího ne? 🤐 😀

aponchie
25. led 2009

hehe no sak chcu ovecku 😀 chlupatou strakatou mrcavou 😀

aponchie
25. led 2009

pohadku neznam jen tu postavicku

emamamamu
25. led 2009

rezetko si to stahni z netu..to mas hned🙂 a myslim, ze jsme to videla v Levnych knihach🙂 (to dvd🙂)

aponchie
25. led 2009

nj levne knihy to sem zapomela..a mluvi ta ovce v te pohadce nebo je to anim jen?

emamamamu
25. led 2009

myslim, ze ydava jen zvuky..ale jista si nejsem..nemam telku..😀

aponchie
25. led 2009

nj ovce ta je rada,ze beci 😀

emamamamu
25. led 2009

a kretecek plakal a proto jsem se na nej nikdy nekoukala...😀

aponchie
25. led 2009

vidis chudacek malej ja ho malovala male na zed sleduje dvd a cte jeho knihy asi ji promluvim do duse a jeste je tak depresivne cernej 😀

emamamamu
25. led 2009

😀 na krtka ted koukaj skoro vsechny deti, co tak slysim🙂) a vsechny maminky jim ho malujou na zed..😀 nejaka ovce se muze jit zakopat...😀

aponchie
25. led 2009

pche ,ja ho malovala pred 4lety a krasneho hec 😀 ovce je z ostrovu to je jeste mensi zlo jak tucnej medved pu 🙄 bohuzel ho ma doma ve forme knizek jen a jen pouze z knihovny bo takovy brak jsem jeste necetla teda..gramatika uziti slov pro male deti naprosto fascinujici 😝 🙄 a je tlusty a tricko mu saha pod bradu 😀 +ma plysoveho jednoho 😝

emamamamu
25. led 2009

no ale deti pry maji Pua radi, protoze jim pripomina je..ma zadecek, ktery vypada jako jejich, kdyz maji plinky..to same krtek..🙂
Pu me teda nikdy nebral...ja byla odjakziva na Krakonose...😀

lukin
26. led 2009

Tu pohádku pouštím dceři, když chci, aby se uklidnila 🙂 Pokaždé zafunguje. A i já s manželem se pobavíme 🙂

rezetka
26. led 2009

My ji právě s manžou úplně žerem, nejvíc ten díl, jak škytá ta tlustá 😀