Silikonová forma na bábovku. Máte pozitivní zkušenost?

supina
22. říj 2008

Ahoj, máte prosím někdo pozitivní zkušenost? Koupila jsem si siliknovou formu a někde jsem četla, že se má vymazat. Tak jsem jí vymazala a teď piju kafe a bábovku jím lžičkou 😅

filetka
25. únor 2010

Mám silikonovou formu na bábovku už poměrně dlouho a jsem s ní spokojená. Před prvním použitím se má bábovka vymazat olejem a dát zapéct do trouby. Při dalším použití se již nevymazává. Po upečení je nutné nechat bábovku úplně vychladnout, jinak ji nevyklopíte. Tak snad moje zkušenost bude někomu k užitku 🙂. Hodně úspěchů při pečení .

obrazek_nat
1. dub 2011

Ahoj. ja mam formu od Tescomy a vymazavam a babovka se mi vždy povedla. Řika se že se nema vymazavat, ale když nevymažu, tak se to přichyti aspoň někde 😠 . Natalka

marecek4
27. dub 2012

holky,koupila jsem si k narozkám novou sikonku a tak prosím o radu jak před prvním použitím-umýt-samozřejmost,vymazat,vysypat?mám italskou od profíků,tak problém by být neměl,oproti jiným co jsem viděla k ní mám teda ještě obruč proti deformaci

dandik
25. led 2013

Oživuji diskuzi...mám novou formu na bábovku a první výtvor jsem musela vyškrabat lžičkou, protože jsem nevymazala a nevysypala...nyní peču druhý pokus a jsem nervózní, co z toho bude. Vysypala jsem jí i vymazala.... mám jí vyndat ještě horkou? Vysvéknout, vyklepnout??

lennanov
20. kvě 2014

Mám doma silikonovou formu na pečení muffinů a je super. 🙂 Teda alespoň ta moje. Věřím, že určitě ne všechny jsou stejně kvalitní. http://www.zelezarstvi-urotta.cz/PECENI/FORMY-N...

luisiana007
2. bře 2016

Tak děvčata docela jsem se zasmála,tak ať se Vám daří 😉

luu25
24. bře 2016

Mám v plánu koupit formu babičce k narozeninám, ale po všech těch diskuzí si nejsem jistá, zda ano či ne.. zkušenosti jsou různé.. myslíte, že je lepší investovat do dražší nebo je to jedno? Mám zálusk na formu od UTC http://www.utc.cz/cs/forma-na-babovku-silikon-k..., ale nevim nevim. Já právě doufala, že se silikonová forma vymazávat nemusí, že to jde z toho samo.. :( to se pak možná ani pak nevyplatí kupovat.. jenže pak nevím, co ji koupit k těm narozkám.. :D

salot
26. bře 2016

Tak my jsme doma u klasické kameninové a maximální spokojenost, měnit nebudeme, takže silikon nemá šanci, aspň u bábovky.

lucasice
5. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já jsem teda se silikonovou formou naprosto spokojená.

zuzineckah
5. zář 2019

V jiné jako silikonové nepeču😉