Skútr. Jak se na něm jezdí?

martek
15. říj 2008

Holky, mate nektera skutra? jakou znacku? jak se na nem jezdi???
diky
martek

tilly
15. říj 2008

janetka má 😀 tichý bonz

martek
autor
15. říj 2008

janetkoooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haloooooooo! chci vedet vsechno 😎

tilly, diky 😉

martek
autor
15. říj 2008

holky, fakt zadna nemate skutra???? 😅

zabka78
15. říj 2008

Ahoj, opytala som sa muza a povedal, ze kvalitna značka na skuter je Pegeot. Dalsia alternativa (lacnejsia) je Keeway. Ak chces kupit z druhej ruky chod na stranky autobazareu.

mirka414
15. říj 2008

my mame Peugeot je super 😀

martek
autor
15. říj 2008

pizotka mam auto, tak ze by i druhej milacek byl francouz? 😀

zabka78
15. říj 2008

Jasne, co sa tyka kvality tak investuj do pezotka 😉

martek
autor
15. říj 2008

a cena???? asi velka, co? 😅

zabka78
15. říj 2008

kukni na ten autobazareu. Peugeot je okolo 60 000 a ten Keeway je okolo 25 - 30 000. Peugeot sa, ale da aj kupit starsi za nizsiu cenu. Ja by som stavila na kvalitu a rozmyslala nad tou prvou alternativou. Pozri sa na stranky eutobazareu.

martek
autor
15. říj 2008

mrknu, diky 😉

minonka24
16. říj 2008

Ahoj Martek, já skutra mám a musím říct, že je to super vozítko, loni jsem jezdila každý den do práce, letos už to tak slavné nebylo, ale pořád to považuju za perfektní dopravní prostředek, obzvlášť ve městě. Jediná nevýhoda je v tom, že vyjížďka je značně závislá na počasí...takže někde v jižních státech je využijou asi víc než my v Čr.
Koupila jsem z druhé ruky, je to nějaká (myslím že korejská) značka Popcorn. Nebyl tak drahý a službu mi udělá úplně stejnou, měla jsem ho v servisu a chlapík, co jej prohlížel mi říkal, že tyto asijské skutry jsou už témeř srovnatelné s evropskýma značkama.
Takže vřele doporučuju, akorát varuju, pokud tomu člověk propadne, může zatoužit po něčem trochu silnějším a rychlejším (už jsem o tom přemýšlela 🙂 ).

martek
autor
16. říj 2008

minon, jelikoz mam papiry jen na A1, tzn, jen do 50 kubiku, tak me touhy klido prejdou....
jen se bojim, ze se budem s manzou hadat, kdo na nem bude jezdit 😀

minonka24
17. říj 2008

Já měla papíry taky jenom do 50 kubíků, ale vdala jsem se a nechala si vyměnit řidičák a v tom eurořidičáku ty 50 zvyšujou na 150 kubíků. Nevím proč to tak je, manža mi o tom říkal ještě něž jsem to vyřídila, ale nevěřila jsem tomu, nicméně jsem na tom vydělala 100 kubíků navíc, takže jsem uvažovala, že bych si koupila nějakýho silnějšího skutříka (pokud budou peníze), protože faktem je, že na těch delších rovných trasách je ta 50ka docela slabá, mě to jede nejvíc tak 65 (z kopce na plnej knédl 🙂 )

sayrus
26. říj 2008

Ahoj,
Ja mam Apriliu Scarabeo 50 a je to velmi sikovny a moderny skutrik.
Ma plno vyhod nemusis mat SPZ EV cislo ,,lebo je to kubatura 49,2cmm cize do 50cmm staci ti nato povinna zakona poistka + technicak + doklad o nadobudnuti.
Je to super masinka v papieroch ma ze max rychlost je 45 km/h ,, ale nieje to vobec pravda je to ziva masina a pokojne ti da 80 km/h ,, Dalsie obrovske plus je ze spotreba je 2L na 100Km ,, ja tam tankujem asi 3x za mesiac a to jazdim kazdy den. 😀

kristi
27. říj 2008

ja jsem mela Peugeota Speedfigth 90 a jezdil super. akora na tebe je to velky, ale delaji se i 50. Pozor, ty padesatky do kopce nic moc teda...