Slabé krvácení ve 22. i ve 24. DC. Je to normální?

martek
15. led 2011

holky, mam dotaz. snazime se o miminko a ve ctvrtek, tedy 22DC jsem rano slabe krvacela. byla to jednorazova akce, zadny bolesti nic. dneska, tedy 24 DC zase. Neni to spineneni, ale normalni krev 😅
Je to normalni??? myslim tim u mozneho tehotenstvi.... 😕 cyklus mam 28,29 dnu
jo a nerikejte mi, at testuju, mam z toho panickou hruzu, to radsi zajdu za Dr. 😉
diky
martek

consti
15. led 2011

Ahojky, a kdy byla ovule? Nemůže to být uhnízďování? 😉 Někdo dokonce krvácí i při ovulaci (mě se to taky jednou stalo). Nezbývá než čekat, co se z toho vyvine. Držím pěsti 😉

blueapple
15. led 2011

krvácení (jako čerstvá červená krev) není v těhu nic normálního, špinění ano, ale krev ne ! To by chtělo doktora, pro jistotu. Ale Ty vlastně možná nejsi těhotná, co třeba kratší cyklus? Třeba je to normální MS...Pokud to zítra nepřejde, zavolej hned v pondělí doktorovi, třeba poradí po telefonu nebo Tě bude chtít vidět ! Dej vědět, jak jsi dopadla ! Držím palce !

mmmk
15. led 2011

Nemusi to nic znamenat, treba praskla zilka nebo z holeni 😎 Na uhnizdovani se mi to zda dost pozde.

alcatko.j
15. led 2011

Muze to byt uhnizdovani, nevim, kdy ovulujes, ale kdybys treba ovulovala kolem 16. - 17. DC, tak by to mohlo byt ono, 4. - 5. DPO dorazi vajicko do delohy a zacina se uhnizdovat. Muzes u toho spinit az krvacet a ne jeden den, ale i vice dnu.
Nebo to muze byt praskla zilka jak pise mmmk, nebo treba jsi tento cyklus ovulovala jindy nez obvykle a to pozdeji(muze se to stat, ja ovuluju furt stejne a 1x za 6 cyklu treba probehne zmena😅) a je to ovulacni krvaceni, taky muze byt i dva dny.
Nebo treba nepijes kontryhel? kdyz jsem kdysi pila kontryhel, sice se mi uzasne upravil cyklus, co se delky tyce, ale zapricinil mi teda spineni mimo cyklus...

jennyska
13. lis 2013

@martek @consti @mmmk @blueapple

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s nepravidelnou mentstruací na https://www.modrykonik.cz/poruchy-menstruacniho... do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním snažilkám nebo maminkám, které si prochází stejným obdobím a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

PS: Zapojit se do Wiki MK může každý. Knihovnička je otevřena všem.