Sladění obleku, která kravata se líp hodí?

tinka2828
14. bře 2013

Ahojte holky brácha jde v dubnu za svědka a chce po mě názor, která kravata se líp hodí k šedému obleku a světle žluté košili-svatba je ve žultých barvách a sama nevím spíše ta první či druhá?

hav81
14. bře 2013

Je to těžké posoudit,když člověk nevidí přesně ten oblek a košili.Asi bych volila tu šedou kravatu.Jestli je totiž ta košile hodně světla,aby nevypadala s tou výraznou žlutou kravatou jako vybledlá.Taky záleží jakou budou mít kytku v klopě,předpokládám,že v ní bude neco žlutého.Takže by to bylo jako na střídačku-šedý oblek-žlutá košile-šedá kravata-žlutý kytka.
Ideální by by bylo tón v tón-aby ta košile byla stejně žlutá jako ta kravata.A nebo bílá košile a žlutá kravata.Tím se nic nezkazí.
No není to lehké 😉

elephant
14. bře 2013

Zltu kravatu by som volila len v pripade, že by bola PRESNE takej istej farby, ako kosela. Inak radsej sedu, ale tiez záleží na tom, či nie je prilis odlisna od saka. Ak máš este čas, zober koselu i sako so sebou do obchodu a dolad priamo tam. Konieckoncov, snad by nemusela byt kravata jednofarebna, a kravat so zltym vzorom najdes urcite dost.

zamilovanadonej
14. bře 2013

šedá

miparime
15. bře 2013

Ente tyky...žlutá se mi líbí o trošku ví,ale obě jsou pěkné

kadlik95
17. bře 2021

Ahoj, já bych vynechal tu žlutou košili. Pokud je svatba ve žluté barvě, tak to nemusí nutně znamenat, že musí mít ženich žlutou košili. Spíš bych šel do kokmbinace, bílá košile, šedé sako a k tomu žluté doplňky sladěné do barvy svatby (kravata/motýlek + kapesníček). Dovolím si doporučit tento web: https://www.wowdoplnky.cz/panske-kravaty/. Mají jich tam spoustu a pěkných