Sladký krém. Jak ho zužitkovat?

lenkavano
16. pro 2009

ahoj holky chtěla bych poprosit o radu 😝 zbyl mi z cukroví krém a přemýšlím jak ho zužitkovat poradí mi některá?předem díky 😉

beruska2x
16. pro 2009

udelej neco nepeceneho.. nadrt piskoty, pridej rum a kokos nabo orisky a udelek kulicky nebo roladu (do pulky dej kakao)

lenkavano
autor
16. pro 2009

berus a když udělám ty kuličky třeba s ořechama vydrží mi do vánoc jako nepečené cukroví?

beruska2x
16. pro 2009

no kdyz to das na balkon do zimy tak proc ne... 😉 nebo to dej do mazaku do plastoveho boxu a vytahuj pak po troskach... to je pak za hodku "povolene"

lenkavano
autor
16. pro 2009

díky moc za radu 🙂

beruska2x
16. pro 2009

neni zac, ja ted zase schanim krem 😀 ze Salka nechce MM, ale me se obyc pudinkovy delat nechce a posledne se mi srazil 😝
tak nevim jak dopadnu 😒

lenkavano
autor
16. pro 2009

já jsem dělala podle receptu odsud z koníka.ve vodní lázni umíchat do zhoustnutí 4vejce a 20dkg cukru a po vychladnutí ušlehat s 40dkg másla.a potom podle libosti vmíchávat přísady,oříšky,rum,kokos a tak.je to ale konská dávka,ted už bych to udělala z poloviční. 😉

beruska2x
16. pro 2009

no ja potrebuju naplnit 65 kosicku tak pro me asi akorat 😀 😀 😀 😀 😀 nebo to udelam z polovicni a pak zbytek tim pudinkovym... to by slo...
jak dlouho to slehas nad tou parou???

lenkavano
autor
16. pro 2009

no šlehala jsem to asi tak 20,30minut.

power700
19. pro 2009

Ahoj, mně zbyl krém z vosích hnízd.
Holky, na co ho můžu ještě použít?

zdenallicka
19. pro 2009

Holky, vyslehejte si maslo s troskou cukru a pridejte tam dle chuti nutelu... dochutte rumem a mate vyborny kremik...😉 Ja jsem teda jeste odlehcovala pudinkem...

Uvarim si pudink, jeste na horky dam freshfolii, pak ho nasleham a pridavam do nej kostky zmekleho masla... pak rum a je hotovo... Pudink delam hodne sladky, abych nemusela slehat cukr s maslem....