Slavné koníkařky. Byly jste některá ještě v médiích?

barad
15. led 2008

Ahojte holky, tak já už viděla dvě naše koníkařky, jednu v tv a jednu v časopise.Kristi v časopise o svatbách a rezetku ve zprávách na čt 1.Byly jste některá ještě v médiích?Práskněte to na sebe. 😀 Holkám to každopádně moc slušelo..Jen tak dál! 😵

alcatko.j
18. led 2008

Holky, to je fakt prdeeel 😀

kupinka
18. led 2008

já je mám totiž na očích taky,tak to bude asi tím 😉
ale myslím,že už jsem tě v brýlích viděla...

makelka
18. led 2008

Holky ste dobrý 😀

majkeela - super a v kterým díle 😀 😀

janickabez
19. led 2008

tak já prásknu od nás z prosince Rencu (Rencata)-připravuje regionální zprávy v TV a pak Lenku (lenkanemeckova)- ta má divadlo pro děti 🙂 ...holky šikovný 🙂 🙂 🙂 🙂 doufám že se na mě neudou holky zlobit 😀

aponchie
27. bře 2008

ja jsem oficialne prekladala film Ve Jmenu Ruze se S.C.pro CR 😀

aponchie
27. bře 2008

hmm tak jeste donedavna loutkove divadlo pro deti 🙂

kajule
27. bře 2008

No tak ja se teda taky pridam a pochlubim se...tak ja byla kdysi davno v Doremi s kamoskou, sice jsem jenom sedela a kochala se jejim talentem, nicmene trikrat na me zabrala kamera. 😀 😎 Samozrejme nesmim zapomenout na fotku Pati a me z porodnice, kde jsem vypadala jako kretenka. 😅 No a taky mam vytisknutou svoji vlastni knizku z fotkama rodiste Bri.Capku a okoli, ale neptejte se kolik bylo tech vytisku. 😀

kajule
27. bře 2008

Ali, tak doufam, ze aktualizujes seznam...chci tam taky bejt. 😀 😎 😉

monkula
27. bře 2008

Ja aj s manželom, sestrou, švagrom a kamarátom budeme 20.5. v súťaži 5 proti 5, zarátate aj mňa? 😀 😀 😀

smradlivka
27. bře 2008

holky a já jsem slavná tady,ne? a ještě v knihovně, že dokážu ztratit průkazku, časopis a ještě ten zbytek vrátit pozdě.

alcatko.j
27. bře 2008

Kristi - casopis, prispevek o svatbe
Rezetka - asi neco o zamku??
Pietra81 - tesco pleny
Vasik Nedorost - hokejista
Elis.1 - anketa o poplatcich u lekare
marinka - dopis do casopisu maminka
A Ene a jeji fretky - clanek o fretkach a pak taky narozeni Anezky
zuzule - regionalni zpravy v Tv
Aarenka - clanek v Mamince
tatinco os gedren a ladunky s holcickama v deniku pravo
lenycka-radio
bielanevesta-soutez v tv
Kacercin manzel- v tv anketa
manzel Mikci-dvojnik jagra v Tv
Makelky manzel s Tobim v mamince
Kozinka-miss xxl
kristi-miss maturitaku v novinach + Roba clanek o nenovitostecch
Macanet je slavna cela 😀
Amon.rea-clanek o kockach
Draga-clanek v novinach
Nikka.vo-téz v novinach 😀 vitani obcanku 😅
Kubik od Kupinky v Miminku
Lukin-telka ping pong a MS v psani na klavesnici v tv
Majkeela- hérecka v Ranci u zel.sedmy
Natalien-pionyrka
Rencata-regionalni zpravy v tv
lenkanemeckova-divadlo pro deti
Aponchie- prekladala film Ve Jmenu Ruze se S.C.pro CR
donedavna loutkove divadlo pro det
Majka a Bob : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Kajule- Doremi s kamoskou,vlastni knizku z fotkama rodiste Bri.Capku a okoli,
Monkula-s manželom, sestrou, švagrom a kamarátom budeme 20.5. v súťaži 5 proti 5,

aponchie
27. bře 2008

alcatko mozna smaz to moje a radsi tam napis ,ze jsem zachranila jedno male miminko od jiste smrti ...na to jsem hrda vic nez na film 😵

kajule
27. bře 2008

Alcí, diky, tak jsem konecne taky slavna konikarka. 😀 😵 😎 Koukala jsem na Nelusaka, to uz je pekna fesanda...a at ji ty zoubky uz prestanou trapit a horecka prejde. 😉

janinac
27. bře 2008

Alčo na mě jsi zapomněla 😀😀😀 Měli jsme nejmladšího občánka vesnice 😀 Nooo a já jsem vyfocená pět dní po porodu a ani tu fotku nemůžu nikomu ukázat 😀😀
http://www.dobromerice.cz/foto/adam.jpg

kristynaw
27. bře 2008

ja byla v Mlade Fronte dnes, v roce 2003 😀 zachrana utopeneho miminka,ale na netu foto neni,jen clanek,ale vystrizek z novin mam zarameckovanej od nejake pani,mi to chtela dat😀

kristynaw
27. bře 2008

ne miminka,3 leteho ditete,ale ja mu rikam miminko,protoze byl malcikej ☹

kajule
27. bře 2008

Jeee Jani jesteze jsi mi to pripomnela, malem bych zapomnela. 😅 Ten muj malej smudla uz byl nejen v novinach, ale mel i fotku pri slavnostech (nevim uz ani kolikatyho vyroci ty nasi vesnice 😅 ) na vystave taky tam byl jako nejmladsi obcanek, mel ji vedle nejstarsi obcanky. 🙂

monas
27. bře 2008

Teda holky, takhle jsem se dlouho nepobavila, jako při čtení téhle diskuse 😀 ! Tak já taky přispěju- cca před 4 lety jsem byla během měsíce 2x v hlavních zprávách, jednou na Nově a po druhé na ČT. Na Nově v reportáži o tom, jak v jedné brněnské hospodě kradou lidi origoš kameninové půllitry tak, že tam museli dát čipy, tak jsem tam děsně trapně odpovídala na otázku, co si o tom jako host myslím 😝 , na ČT to byla reportáž z Ústavního soudu z jednoho zajímavěho jednání, tak jsem se tam jen tak mihla... 😉 😎

alcatko.j
27. bře 2008

Kristi - casopis, prispevek o svatbe
Rezetka - asi neco o zamku??
Pietra81 - tesco pleny
Vasik Nedorost - hokejista
Elis.1 - anketa o poplatcich u lekare
marinka - dopis do casopisu maminka
A Ene a jeji fretky - clanek o fretkach a pak taky narozeni Anezky
zuzule - regionalni zpravy v Tv
Aarenka - clanek v Mamince
tatinco os gedren a ladunky s holcickama v deniku pravo
lenycka-radio
bielanevesta-soutez v tv
Kacercin manzel- v tv anketa
manzel Mikci-dvojnik jagra v Tv
Makelky manzel s Tobim v mamince
Kozinka-miss xxl
kristi-miss maturitaku v novinach + Roba clanek o nenovitostecch
Macanet je slavna cela
Amon.rea-clanek o kockach
Draga-clanek v novinach
Nikka.vo-téz v novinach vitani obcanku
Kubik od Kupinky v Miminku
Lukin-telka ping pong a MS v psani na klavesnici v tv
Majkeela- hérecka v Ranci u zel.sedmy
Natalien-pionyrka
Rencata-regionalni zpravy v tv
lenkanemeckova-divadlo pro deti
Aponchie- prekladala film Ve Jmenu Ruze se S.C.pro CR
donedavna loutkove divadlo pro det
Majka a Bob : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Kajule- Doremi s kamoskou,vlastni knizku z fotkama rodiste Bri.Capku a okoli,,Pata nejmladsi obcanek na vesnici
Monkula-s manželom, sestrou, švagrom a kamarátom budeme 20.5. v súťaži 5 proti 5,

♥♥Aponchie-zachranila jedno male miminko od jiste smrti 😵 😵 😵 😵 😵
♥♥Kristynaw - v Mlade Fronte dnes, v roce 2003 zachrana utopeneho miminka, 😵 😵

Janinac-Adamek nejmladsi obcan vesnice a janca fotka, na kterou se udajne ani nedivejte😅
Monas- cca před 4 lety byla během měsíce 2x v hlavních zprávách, jednou na Nově a po druhé na ČT. Na Nově v reportáži o tom, jak v jedné brněnské hospodě kradou lidi origoš kameninové půllitry tak, že tam museli dát čipy, odpovídala na otázku, co si o tom jako host myslí , na ČT to byla reportáž z Ústavního soudu z jednoho zajímavěho jednání, tak se tam jen tak mihla...
😅

alcatko.j
27. bře 2008

😀 😀 😀 😀 😀

kristynaw
27. bře 2008

alcatko ty se nudis co?😀

alcatko.j
27. bře 2008

Nenudim, ja se odreagovavam 😅

kristynaw
27. bře 2008

http://romove.radio.cz/cz/clanek/19489 tady je clanek o me, jmeno za svobodna😀 jo a Romska studentka jsme ,protoze moje mamka je napul Romka😀 a radio radsi neposlouchejte,mam hroznej hlas😀

kristynaw
27. bře 2008

aponchie a co se stalo miminku?

aponchie
27. bře 2008

ty brdo kristi ja presne ted na to myslela ,ze se optas 😀

kristynaw
27. bře 2008

😀 no tak kdyz jsme tam my dve takhle zvyrazneni tak se nemuzes divit 😀

aponchie
27. bře 2008

ac se to nekterym holkam co me nemaji rady nebude zdat pracuji uzce teda spolupracuji s jednou nadaci co pomaha detem a neni mi lhostejne zadne lidske utrpeni a u deti obvzlast!na den deti jsem pozorovala jednu asocialni matku ozralou jak svina jak morduje sve dite na plnem namesti lidi mlatila s nim rvala na nej zima jak svina prselo jeste decko neoblecene rvalo az se zalykalo rvala mu jupika vek cca 5mesicu ,pocurane a na hlavu mu davala polstar jenze kazdej se bal ji neco rict no lidi no kecaji a neudelaji nic,ja jsem mela malou na kocarku uz bylo 6vecer dite zacinalo dle me mit podchlazeniny sla sem bliz kolem ni ale mela bandu chlapu kolem sebe a ja mimi nemohla sem hned zasahnout mela sem strach zavolala sem policii a ti zmatkari magori ji nechali utect!!!a kdyz sem jim sla naproti (tam kde ji meli dohonit)rekli mi ze se jim nezdala spatna pac ji ani nedohnali!jen pres cestu ji videli prechazet a prej nevravorala no me oblejvalo!!sla sem ji hledat..vsud emozne azylak az na konec sem sla uz vycerpana po 2hodinach s T.do dou pro bezdaky a jeden chlap mi podle popisu rekl co to je zac asi volala sem organizaci pro deti a zapojili se taky,jenze mezitim sem hledala dal az sem nasla zpatky na namesti totalne podchlazene pozvracene a pridusene dite a hned do 1min u ni byla i policie a zeny z organizase dekovali mi za zachranu dite prevezeno do kojenaku,na namesti okamzita lekarska pomoc,odsavani kapacka atd ..hruza sileny zazitek..samo ze zene ho sebrali uz jednou ho chtela nechat nekde umrznout prej ju znali a ted je dite u adoptivnivh rodicu

lada82
27. bře 2008

kristy: parada 🙂

mne zatim jen vysla basnicka v prazskem deniku Metro 😀

kristynaw
27. bře 2008

ty jo 😨 tak jeste,ze jsi zasahla!