Slavné koníkařky. Byly jste některá ještě v médiích?

barad
15. led 2008

Ahojte holky, tak já už viděla dvě naše koníkařky, jednu v tv a jednu v časopise.Kristi v časopise o svatbách a rezetku ve zprávách na čt 1.Byly jste některá ještě v médiích?Práskněte to na sebe. 😀 Holkám to každopádně moc slušelo..Jen tak dál! 😵

emjee
27. led 2009

marika ano 🙂 ved pisem, ze som si tym zarabala 😉

bledulka
27. led 2009

teda tady je slavných holek
já se teda taky pochlubím 🙂

3 týdny před porodem jsem byla odchycena v pražské ZOO u pavilonu opic reportérem z Českého rozhlasu (projekt ODHALENÍ) a byl se mnou natočen krátký rozhovor...bylo to,než se narodil malý TATU (brácha MOJI) a debatovalo se na téma těhotenství u opic a u lidí atd....

ve finále mě naštvalo,že gorila KIJIVU,která měla termín o týden později než já,porodila už o 11 dní dřív 😀 uznejte,že je to nefér !! 😀 😀 😀

bledulka
27. led 2009

jo a ještě jsem se narodila přesně na minutu v den a čas,kdy začínal komunistický sjezd 😀 😀 😀 a díky tomu jsem na vítání občánku byla první na řadě a dostala jsem velkého plyšového medvěda 😀 😀 😀

(no dobře,uznávám,že to k chlubení moc není 😀 😀 😀 )

gtver
27. led 2009

veronice, ty zvědavko 😀 😉 , no OK, ale samochvála nevoní, teď to tu bude dost cítit 😀 😀 😀
takže já a média: články v tisku ode mě i o mě 😀 , rozhovor v rádiu, odborná příručka/vš. skripta, televize (stejně jako tisk -"z obou stran")

gtver
27. led 2009

Tak u nás zatím jen dítě zůstává naštěstí ušetřeno 😀

lindda
17. čer 2009

pokracujeme tu hup 😅

monca4ever
17. čer 2009

ja mámvidejo dajte si do googlu Monika Ziková a kliknite na prvý link s videom to
som ja v telke 😀

monca4ever
17. čer 2009
lindda
17. čer 2009

monika no dobreee e e e a kolko si teda schcudla ?

maruschka
17. čer 2009

moncáááááááááááááááááááááááááááááá, to je teda fakt paráda... 😨 😨 😵 😵 😵