Slavné koníkařky. Byly jste některá ještě v médiích?

barad
15. led 2008

Ahojte holky, tak já už viděla dvě naše koníkařky, jednu v tv a jednu v časopise.Kristi v časopise o svatbách a rezetku ve zprávách na čt 1.Byly jste některá ještě v médiích?Práskněte to na sebe. 😀 Holkám to každopádně moc slušelo..Jen tak dál! 😵

alcatko.j
16. led 2008

Kristi - casopis, prispevek o svatbe
Rezetka - asi neco o zamku??
Pietra81 - tesco pleny
Vasik Nedorost - hokejista
Elis.1 - anketa o poplatcich u lekare
marinka - dopis do casopisu maminka
A Ene a jeji fretky - clanek o fretkach a pak taky narozeni Anezky
zuzule - regionalni zpravy v Tv
Aarenka - clanek v Mamince
tatinco os gedren a ladunky s holcickama v deniku pravo
lenycka-radio
bielanevesta-soutez v tv

barad
autor
16. led 2008

Ali jsi super 😵 😵 pěkná statistika, je vás opravdu hodně!! 😵

rezetka
16. led 2008

Já jsem měla o Mapách Moravy J. A. Komenského, které chystáme (Muzeum Komenského v Přerově) na výstavu v Naardenu a Rotterdamu. V pondělí v 6 hodin v Jihomoravském večerníku.

rezetka
16. led 2008

Jinak Ali poklona 😀

barad
autor
16. led 2008

Rezet moc ti to tam slušelo, jsi pěkná baba 😵

rezetka
16. led 2008

barad, ježiš to snad ne 😀
Bylo mi zle jak psovi, měla jsem neumyté vlasy a ten nejhorší svetr, co jsem našla, aby mi nebyla zima 😅
Dívala ses na tu správnou? 😎

alcatko.j
16. led 2008

Rezet, sim te, urco si byla nejkrasnejsi 😀 😵

Barci, odepisu pozdeji 😉

alcatko.j
16. led 2008

a ja teda taky skromne prispeju 😔 😀

Jednou jsem byla vyfocena v novinach s myma spolukrackama s basketu, dokonce jsem drzela mic 😀 a podruhe jsme byly s neli napsane v novinach, ze jsme se narodily a kde 😀

kacerka
16. led 2008

Já tedy přidávám svého muže, který byl dotazován v rámci ankety pro pořad Buly ohledně stravování na hokejových stadionech. A docela mu dali dost prostoru - jo a už běžel v TV 2x - asi si ho oblíbili 😀 😀 😀 Akorát jim tam začal vyprávět, že se mu zrovna před pár dny narodil syn a to mu vystříhli, tak z toho byl dost smutnej 😔 😝 😀

alcatko.j
16. led 2008

Kristi - casopis, prispevek o svatbe
Rezetka - asi neco o zamku??
Pietra81 - tesco pleny
Vasik Nedorost - hokejista
Elis.1 - anketa o poplatcich u lekare
marinka - dopis do casopisu maminka
A Ene a jeji fretky - clanek o fretkach a pak taky narozeni Anezky
zuzule - regionalni zpravy v Tv
Aarenka - clanek v Mamince
tatinco os gedren a ladunky s holcickama v deniku pravo
lenycka-radio
bielanevesta-soutez v tv
Kacercin manzel- v tv anketa

mikca
16. led 2008

se taky přidávám můj muž natáčel s jágrem jeho dvojníka + ještě další 4 dvojníci s ním....pořad pro novu 😀 😀 😀 ..a já byla v obecenstvu oteklá , byla jsem těhu s klárou ..jo a vysílali to zrovna v den naší svatby 😕 takže nám svatebčané zdrhli ččučet na telku 😀 😝 ..ale bylo to dooost trapný, ale manža se poznal s Jágrem suchánkem a Žilkovou..musím říct že je děsně říjemnáa je s ní prdel 😀 😀

makelka
16. led 2008

ahoj, tak nevím zda se to počítá, ale já můj mužík byl s Tobiáškem vyfocenej v Mamince, teď nevim v která, asi říjnové??? Fotka v kyblíčku 😀 😀 😉

kacamar
18. led 2008

tak ještě přidávám jednu star od nás březnovek. Nově se k nám přihlásila Kozinka.

Kozinka - vyhrála loni miss XXL (a je fakt moc krásná) 😉

maruska39
18. led 2008

Jo a Kozinka je moje kamarádka 😵 😵

kristi
18. led 2008

kua,tohle tema mi uniklo....haha. ja jsem byla v novinach jeste asi v 18,pred maturitnim plesem, pac to byla naka miss maturitaku bo co. Roba byl taky 2x v novinach, komentoval nejaky prodej nemovitosi

macanet
18. led 2008

Já byla v novinách regionálních přímo z porodnice a manžel taky, to zas jak na 1. září hlídají policisté přechod před školou 😀 Aduš byla v novinách též, když měla vítání občánků, jsme slavná rodina 😀

amon.rea
18. led 2008

holky, tak to já se taky směle přihlásím 😀 jsem byla v lednovým vydání časáku Naše Kočky 😀 i se svým kocourem Casperem :o)))) ale už mlčim 😀

draga
18. led 2008

No teda holky samá star 🙂 já byla kdysi v regionálních novinách Karlovarského kraje, když jsme vyhráli taneční soutěž ale to už bych asi ani nepočítala 😉 jo a jednou mi vyšel člének o cikánech (teda pardon Romech) jak tenkrát všichni hromadně odjížděli do Anglie 😀

nikka.vo
18. led 2008

Hm, tak vidim, že jsem úplná nula, já byla jenomvyfocená v městských novinách z vítání občánků 😀 😀 😀 😔

Chce někdo podpis???? 😀

kupinka
18. led 2008

A já jsem nebyla nikde 😢 😢 😢 😢
Ale Kuba byl v miminku,heč 😀 😀 😝

nikka.vo
18. led 2008
lukin
18. led 2008

Já jednou hrála v regionální telce ping pong a pak jak jsem chodila na střední, tak mě kamerovali na mistrovství republiky v psaní na klávesnici - to bylo na ČT 1 ve 4 ve zprávách 🙂. No a pak bylo pár jenom takových mihnutí - např. fiktivní firmy apod. Takže taky nic velkého 🙂

nikka.vo
18. led 2008

no tak Kuba se počítá 😵 😵 😵 - píšou se sem i manžílci, tak co by ne dětičky 🙂

draga
18. led 2008

to je prča jak jsme každá zapátrala a něco vyhrabala co? 😉

majkeela
18. led 2008

Holky, tohle je dobré téma 😀 😀 😀 Tak na sebe musím prásknout, že hraju v seriálu Ranč u Zelené sedmy. Je tam scéna, kdy ta náctiletá holčina (už nevím, jak se jmenovala) jde na konkurz modelek a já tam stojím a dělám jakoby frontu na tom konkurzu. Ale pozor!!!! Nesmíte mrknout, jinak mě nuvidíte 😀 😀 😀 😀 !!!!!

natalien
18. led 2008

Tak já jsem v roce 1988 byla vyfocená v region. zpravodaji se svými kolegy pionýry, že jsem složila pionýrský slib na radnici 😀 Jinak byla Nell už taky v novinách, ve zprávičkách z porodnice 😉

kupinka
18. led 2008

Veru-Domiš má kostkovanou košili,což??? 😉

nikka.vo
18. led 2008

Kupi -našla 😀

Za to se ti podepíšu i s věnováním 😀

kupinka
18. led 2008

Tak joooooo 😀 😀
Ale dalo mi to práci 😉

nikka.vo
18. led 2008

ale seš dobrá ... na to že tu nemám žádnou fotku s brýlema 😵