Slavné koníkařky. Byly jste některá ještě v médiích?

barad
15. led 2008

Ahojte holky, tak já už viděla dvě naše koníkařky, jednu v tv a jednu v časopise.Kristi v časopise o svatbách a rezetku ve zprávách na čt 1.Byly jste některá ještě v médiích?Práskněte to na sebe. 😀 Holkám to každopádně moc slušelo..Jen tak dál! 😵

aponchie
27. bře 2008

jo a polici ti zmetci pekne sem jim zavarila sakra kdyby to decko umrelo nebo cokoliv tak co udelaji ????hajzlici jedni rekla sem sefovi policie ,ze pochybili a ze si preji aby nam vsem (me a zenam z org)podekovali a omluvili se sakra to se presi nedela 😢

alcatko.j
27. bře 2008

Kristi - casopis, prispevek o svatbe
Rezetka - asi neco o zamku??
Pietra81 - tesco pleny
Vasik Nedorost - hokejista
Elis.1 - anketa o poplatcich u lekare
marinka - dopis do casopisu maminka
A Ene a jeji fretky - clanek o fretkach a pak taky narozeni Anezky
zuzule - regionalni zpravy v Tv
Aarenka - clanek v Mamince
tatinco os gedren a ladunky s holcickama v deniku pravo
lenycka-radio
bielanevesta-soutez v tv
Kacercin manzel- v tv anketa
manzel Mikci-dvojnik jagra v Tv
Makelky manzel s Tobim v mamince
Kozinka-miss xxl
kristi-miss maturitaku v novinach + Roba clanek o nenovitostecch
Macanet je slavna cela
Amon.rea-clanek o kockach
Draga-clanek v novinach
Nikka.vo-téz v novinach vitani obcanku
Kubik od Kupinky v Miminku
Lukin-telka ping pong a MS v psani na klavesnici v tv
Majkeela- hérecka v Ranci u zel.sedmy
Natalien-pionyrka
Rencata-regionalni zpravy v tv
lenkanemeckova-divadlo pro deti
Aponchie- prekladala film Ve Jmenu Ruze se S.C.pro CR
donedavna loutkove divadlo pro det
Majka a Bob : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Kajule- Doremi s kamoskou,vlastni knizku z fotkama rodiste Bri.Capku a okoli,,Pata nejmladsi obcanek na vesnici
Monkula-s manželom, sestrou, švagrom a kamarátom budeme 20.5. v súťaži 5 proti 5,

♥♥Aponchie-zachranila jedno male miminko od jiste smrti
♥♥Kristynaw - v Mlade Fronte dnes, v roce 2003 zachrana utopeneho miminka,

Janinac-Adamek nejmladsi obcan vesnice a janca fotka, na kterou se udajne ani nedivejte
Monas- cca před 4 lety byla během měsíce 2x v hlavních zprávách, jednou na Nově a po druhé na ČT. Na Nově v reportáži o tom, jak v jedné brněnské hospodě kradou lidi origoš kameninové půllitry tak, že tam museli dát čipy, odpovídala na otázku, co si o tom jako host myslí , na ČT to byla reportáž z Ústavního soudu z jednoho zajímavěho jednání, tak se tam jen tak mihla...
lada82 - basnicka v deniku

holky zachranarky, klobouk dolu 😵

janinac
27. bře 2008

Alí já to brala jako legraci, tak mě smaž...mezi holky, co někoho zachránili, se to moje vůbec nehodí 😔

alcatko.j
27. bře 2008

Jani, sak holky vi, ze jsou borky, ze si to cenime a pro odlehceni sem patrite i vy 😵

aponchie
27. bře 2008

kurna me to stoji tolik nervu vzdycky ted naposledy zase holcicka se starych chlapem ve meste zima snezi a on na ni rve kurva nasad si ty rukavice malicka holka asi 2roky cca plakala nikdo nic nerekl zase!sem na neho pekne pane prosim vas vzdyt je malinkata neumi si dat sama prstove!rukavice..on no jo no !a ja rikam ma jen tenisky hadrove blbou capky je prochladla mokra nechcete nejak pomoct a ne prej ne no nesledovala sem je zase misto holice hodku a pul ve meste !!??me malem jeblo tahal ju po vsech certech za ruku a rychle a ona porad fnukala ..sem ho nakonec zastavila pac sem uz nemohla!rikam pojdte k nam oba dva dam ji veci ciste suche najist napit ohrat a muzete zase jit (no jako)hned bych si ji nechala byla krasna a smutna ☹ ale nechtel odsekl a letel vim ze je nemuzu vsecky zachranit ale chci!

kristynaw
27. bře 2008

neco podobnyho se ted stalo tady.. nejaka matka,jeji manzel byl odvolanej pryc do Iraku a oan je nejak psychicky nemocna...zavolali na ni socialku, protoze se jim neco nelibilo. a tak sef jejiho manzela poslal nejaky lidi k ni,aby ji pomohli zamaskovat stopy toho,ze je neschopna se o dite postarat aby jim je socialka nevzala... pry tam byli vsdue vykaly po celem baraku atd..jenze tim,ze to ti lidi uklidili,socialka nenasla nic spatneho a dite ji nechali...to ted umrelo,protoze ho nechala vyhladovet ☹ ☹ ☹ takze ona i ten sef,co ji "maskoval" jdou do vezeni...ale diteti to zivot nevrati ☹

aponchie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emamamamu
26. led 2009

tak kdo se stal za ten rok zase slavnym?🙂

emjee
27. led 2009

preco som nasla tuto temu az teraz? a preco je len na ceskej verzii? musim to zmedzinarodnit 😀

ja som este ako 10r. krpec sa mihla v hlavnych spravach
a ako studetnka som si zarabala (rozumej sutazila) v roznych televiznych (riskuj, pokusenie, pali vam to, superkviz, ...) a radiovych sutaziach 😀

hupcza
27. led 2009

tak já si přihřeju 🙂

o mém projektu se psalo v ona dnes, v listopadu vyšel článeka o workshopu, který jsem moderovala a o mé přednášce v regionálních novinách a pak prezntovali můj projekt u evropské komise jako příklad dobré praxe ... šikovná, ne 😀

myschka
27. led 2009

já vzhrála loni Gulášového krále-to je soutěž o nej guláš 😀 😀 😀 psali o tom i v našem občasníku 😎
a mám dceru celebritu 😀 byla v přísně tajné na nově se svým strejdou Markem Ztraceným 😀 😀

elitera
27. led 2009

Jájájá si taky přihřeju 😀
http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/pobezo...

A choť byl 2x v Českých hlavách 🙂

sonulah
27. led 2009

já před 13 lety zpívala v Magionu..... 🤐 😀 😀

hupcza
27. led 2009

no vidíte, málem bych nezapomněla - moje svatební fotky slouží k prezentaci jednoho květinářství 😀

emjee
27. led 2009

hupcza tak to aj moje 😀

achalteke
27. led 2009

ehm ehm já byla kdysi asi před 13ti lety na blokádě Temelína a několikrát jsem byla viděna v TN jak ležím připoutána v trubkách 😀 mimochodem - tam jsem se seznámila s manželem 😉

sue
27. led 2009

Mhm...
Ja som robila komparz pred myslím 8 rokmi vo filme Útek do Budína 😅 ...a tiež divadlo pre deti a pre dospelých a v rádiu niekoľko interview ohľadne scénografie a pár článkov v novinách ohľadne divadelných premiér 😅

emjee
27. led 2009

achalteke 😀 dobra story 😀
sue to sa nerata, ty si profesionalka 😀 ale vlastne si slavna konickarka, takze uz mlcim 🤐

sue
27. led 2009

Emjee, ešte že tak 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

slunicko552
27. led 2009

tak já jsem zpívala ve sboru.Jezdili jsem na různé akce a byli i v telce 🙂 A můj pejsek byl v reportu 😀

veronice
27. led 2009

mno tak o mne pisali v miestnych novinach ked som bola stvrtacka na ZS ake som vzorne a talentovane dieta 😀, potom asi dvakrat na STV raz na jednej sutazi - povzbudzovali sme svoju skolu 😀 potom raz s tanecnym a raz so spevackym suborom. Mno a potom som bola v televiznej ankete v hlavnych spravach - pytali sa ma co si myslim o tom ze bude nova ucebnica dejepisu...nieco s tym....a potom som bola v telke asi tak pred rokom ale to robili reportaz s bratom 😀 no a ten bol v telke uz asi 10 krat 😀 furt si ho niekto najde.... je totiz nevidiaci a kazdeho udivuje ako lyzuje, foti, lozi po horach, bicykluje a podobne....no nasa hviezda 😀 😵 😅 😵

gtver
27. led 2009

no, o sobě pomlčím..., ale někdo se tu ptal na "tatínky", pan "herec" z jedné reklamy 😀 😀 😀 😀

bianca
27. led 2009

viem ze samochvala smrdi ale moje zamestanie maju telky radi a uz som sa par krat objavila na CT1,Prime,Nove 😅 hlavne vo vecer.spravach

vinka
27. led 2009

No mna do telky nikde nechcú.Ale môj syn tam už pár krát bol.A to má iba 7 rokov.No dúfam,že aj Brno má svoju lokálnu tv.7 a 8.2 sú tam plavecké preteky.Tak dúfam,že to niekto bude kamerovat aj tam bude pretekat môj poklad. 😀 😀 No a ked raz bude slávny plavec tak potom možno aj mna dajú do telky jak jeho rodičku. 😀 😀

geegee
27. led 2009

ja som staby psycholog a autor jedneho projektu o e-learningu o tom rozpravala v spravach na TA3 😀

marika80
27. led 2009

emjee aj si nieco povyhravala? 🙂

veronice
27. led 2009

gtver, len sa pochval ked uz sa tu vsetci tak chvalime 😀 😵 😅 😅

emamamamu
27. led 2009

a ja se znam s Medunou s osklivky...a chtela jsem vzdycky do poradu Majstra N...😀😀😀😀

elise
27. led 2009

pochválim sa aj ja v trnavských novinách - my (regionlne noviny) vyšiel článok na druhej strane aj s fotkou mna a malého po pôrode a rozhovor somou o pôrode,pôrodnici.... 😀 a ešte som natrafila v časopise mama ja kde bola dvojstrana čanaky podhradská fotografiu z jamoku z trnavy kde vystupovali a my sme boli s malým v strede vyfoténý 😀 😀 😀

langkofel
27. led 2009

Pocitaju sa ja zahranicne noviny?
Pred "par" rokmi som bola au-pair, a kedze to bolo fakt par rokov do zadu asi nas bolo vtedy len zopar, pisali o nas v regionalnych novinach v Nemecku (ale nechcite odomna v ktorych 😀 , je to fakt par rokov 😀 ), a mala som tam aj kratke rozhovor a fotku.
A potom som mala este rozhovor na celej strane v novinach " Dolomiten" co vychadzaju tu u nas v Juznom tirolsku 😉
Uz som slavna? 😀 😀 😀