Slevy / akce v obchodech s výrobky pro děti

mori
27. pro 2006

Co si takhle sdělit info o probíhajících akcích / slevách v ochodech na výrobky pro děti. Jen ve stručnosti napište o jaký výrobek se jedná, kde ho koupíme a termín probíhající slevy na daný výrbek. Určitě to spousta z nás uvítá ...

androna
19. zář 2007

defcata normalne sa da prihlasit v predajni a to by ste mali hned dostat knizocku alebo cez net a poslu knizku domu.ja som sa registrovala ako tehotna,dostala 1knizku po porode som poslala rodny list a asi 3mesiace sa nic nedialo tak som tam napisala a odpisali ze je vsetko v poriadku a ze dalsia knizka az v 7mes,ale za 3 dni som mala v schranke 2knizku.takze v tom maju trosku bordel.3knizka je okolo 7mes a budu tam presnidavky.schnek zaregistruj sa znovu alebo tam napis mail. 🙂

schnek
19. zář 2007

a jakou mají adresu? hned jim napíšu, ať koukaj dodat

schnek
19. zář 2007

Tak už jsem jim napsala mail, že jsem nic nedostala. Tak uvidíme, co odpoví. Díky všem za info 🙂

viona
19. zář 2007

Zrovna včera jsem byla v DM a dala jim ten vyplněný kupón a chtěli vidět rodný list,jen aby zkontrolovali údaje,jestli to sedí a neklamu je 🙂 no a zítra si jdu pro knížečku se slevama.

schnek
20. zář 2007

Už se mi ozvali, že to bylo nějaké nedopatření a posílajím mi to zpětně 🙂

mori
autor
23. led 2008

kosmetika SEBA MED - DM Drogerie - termín: leden - cena: v akci jsou různé kousky

aponchie
23. led 2008

v tesku jsou slevy na det.obleceni ubrousky pleny ale to asi vite🙂)

zusma
23. led 2008

JJ, už jsem tam ráno udělala nájezd pro pleny 😎

aponchie
23. led 2008

jejda tahle diskuze je tady uz dvakrat 😀

zusma
23. led 2008

jj za chvíli ta jedna asi udělá pá pá 😀

makelka
23. led 2008

taky se chystám v sobotu najet na Tesco a skoupit všechny plíny 😀 😀 😀 neb oblečení jsem tam už vykoupila 😀

zen
24. led 2008

Ahojky holky. 🙂
Tak to je super nápad sem dávat akční věci, nemůžeme sledovat všechno, že? 😉 😀 Chtěla jsme se optat ty Tesco pleny fialové co jsou v akci, jsou dobré? Používáte je běžně a co na nejmenší? Měly jste je? Koupila bych si je na květen až porodím... tak co? Mám? Jsou dobrý?

natalien
24. led 2008

DM--Persil sensitiv - dlouhodobě zlevněno na 179,- a s kuponkem z knížky (50,-) výjde na 129,-
Za deset nasbíraných bodíků - docela dobrá slevová knížka (po dlouhý době) - Rexona výjde na 30,- Bref duo taky na 30,- Bonux2kg na 80,-

zen
24. led 2008

Holky tak jak to je s těma plínama? Mám je koupit ty nejmenší? Jsou dobrý? 😕 😅

kristi
24. led 2008

Zenusko, ted jsem se vratila z Tesca a mam jich 3 baliky, my jsme spokojeny, fakt jsou srovnatelny s tema nejlepsima

alcatko.j
24. led 2008

Zenulinku, jsou super, my mame uz jen ty, kup ty nejmensi, to vyuzijes a klidne i 2 baliky 😵

zusma
24. led 2008

Klidně i ty 3 v akci🙂

macanet
24. led 2008

Kupujeme taky Tesco fialové, supeeer jsou 😉 , jednou babička omylem vzala modré 😢 😢 to byl děs šusťák nikdy víc 😒

aponchie
24. led 2008

jo a v tesku maji Cif 500ml za 46kc misto 52 a k tomu dostanes 250ml flasku zdarma

alcatko.j
24. led 2008

Zuzi, noo, klidna bych tak nebyla, moje kamaradka vyuzila na novorozence jen dva a treti uz byl maly 😉

macanet
24. led 2008

Joo a byl i Bref do WC za 29,- 😉 náplně 😉

zen
24. led 2008

Joooo tak fajn. Vezmu ty tři když jsou 2+1 zdarma 😉 když tak ten třetí někam udám 😉 přece ho tam nenechám ZDARMA 😀
Holky dík za tip 😉 To jsme potřebovala vědět, že jsou dobrý 😉 Tak fialový... odpoledne jsou moje 😵

kristi
24. led 2008

ja jeste koupila 2+1 dudliky Nuk, mala jiny nechce

cermonca
24. led 2008

Dnes take udelame najezd do Tesca kupuju tam pleny a ubrousky na prdku.Ted jsem koukala ze maji i nejake nove sensitiv ty jsou take v te akci 😕 a nevite jake jsou?

kristi
24. led 2008

koukala jsem na ne, ale kupuju ty DM,tak nevim nevim....

krikri27
24. led 2008

Díky za tipa, pošlu manžu do Tesca na plíny, sice tady měli vždycky při akci vyprodané midi, ale náš hrošík už půjde do další velikosti- holky, to je junior, nebo maxi u teskáckých? ty od 9kg, 4-9jsou nám už malé 😎

mori
autor
24. led 2008

Plenky huggies Premium Jumbo - Drogerie Teta - termín: 25. 1. - 2. 2. 2008 - cena: 199,90

podložky Fixies 10 ks - Drogerie Teta - termín: 25. 1. - 2. 2. 2008 - cena: 99,90 (PC 149,90)

prsnií vložky Fixies 30 ks - Drogerie Teta - termín: 25. 1. - 2. 2. 2008 - cena: 59,90 (PC 79,90)

dětské ubrousky Miléne 72 ks - Drogerie Teta - termín: 25. 1. - 2. 2. 2008 - cena: 39,90

zusma
24. led 2008

Alci, Zuz, jo jo, ono je to s těma nejmenšíma individuální samozřejmě 🙂 Já dnes dobrala poslední mini Tesco a Niki jsou skoro 3 měsíce a váží něco přes 5 kg. Vypotřebovala min.3 balíky ne-li víc+ další značky. Klidně by zvládla i další mini Tesco, ale už jsem je nekupovala, celý balík by asi nedala 🙂

krista
24. led 2008

Holky nějaký ty Tesco plínky mi tam nechte, hned jak přišel leták, tak jste dala peníze stranou a o víkendu udělám nálety 😀

Holky a já už jeden balík mám, tak nevim aby mi to nezůstalo 😅 Myslíte si, že si můžu vzít 2x mini a 1x ty větší? Že to takhle půjde, aby byly 2+1 zdarma nebo musim koupit všechny 3 stejný? Chápete mě? 😅

zusma
24. led 2008

Krista, chápeme 😎 U nás v tématu to takhle jedna holčina kupovala a prý to šlo 😉